FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ghostface żartujesz z tym składem? :D skąd masz takie karty....
19
Co za człowiek wymyślił pomysł, bo do chleba tostowego pakować nieparzystą ilość kromek.....niech ta osoba się smaży w piekle
0
Tak z ciekawości był ktoś na narodowym w 2014 gdy był mecz otwarcia MS w siatkówce Polska vs Serbia? Przecież to co polscy kibice robią na siatkówce to glowa mała
0
@Ogorinho1974 aż tak nie siedzę w siatkówce kobiet by to oceniac :p pisze na podstawie tylko dzisiejszego meczu :)
0
Gdyby zamienić Stysiak z tą Boshkovic to byśmy wygrali 3-0
0
@Khajio czy ja wiem...Pulisic, Sancho i Haaland to zarobek 200mln ponad chyba
0
@malicinho tylko jak drużyna X zejdzie z boiska to od razu wypomna sytuację sprzed kilku meczy gdzie akurat jej pomogli i wtedy jakoś nie zeszli.
2
Sędzia w meczu Milan vs Chelsea chyba duże pieniądze postawił na Chelsea
0
@Uukasz_93 idiotyczna decyzja o wypożyczeniu. Teraz to go nikt nie kupi za 5mln
0
@Kidd tam głównym problemem jest pomoc. Od Vidal-Pirlo-Pogba do Rabiota czy Arthura (może go wypożyczyli) xd
0
@Marcin91fcb przecież tu było to samo jak były pierwsze plotki o Lewandowskim. Jak można chcieć gościa który jest kibicem Realu i tyle było plotek że chce tam grać. Trochę wali hipokryzją i to dużą
0
@Criss18Barca tylko, że gdyby nie bramkarz to byśmy już byli jakieś -7/8pkt.
0
@czółkovsky tak z ciekawości czemu wspólczujesz KD i Kyrie?
4
@Image mam nadzieję, że szybko go zobaczymy w jakies MLS czy chinskiej lidze....czym mniej debili to lepiej
0
@Kondziubarca wiem wiem, też to widziałem ale to jest idiotyczna decyzja. Będzie 724 podań w środku boiska i tyle
0
@Kidd no liczmy 2008 rok. No ale to mówimy o 2-3 golach z dystansu przez cały sezon (nie liczę rzutów wolnych bo to co innego). Możliwości jest mnóstwo, ale nasi wolą podać do tyłu czy na bok
0
@Kondziubarca wyjść bez skrzydeł na autobus to super pomysł.....nawet jak skrzydłowi są bez formy to muszą zagrać
1
@Kessie najlepsze miasto w Polsce
0
@Kidd nie wiem czy ostatnimi czasy...zawsze tak było, przynajmniej odkąd ja pamiętam
0
@Kidd noo to niestety na Twoim miejscu bym się na to nie nastawiał :p jak oddadzą jakikolwiek strzał z dystansu to będzie sukces
1
@draxidox jak ktoś tu odpowie że Messiego to niech się zastanowi nad sobą.
4
@Don-Corleone Henry to chyba najbardziej niedoceniany piłkarz w historii....49 miejsce podczas gdy Zidane 5?
1
@KlonaZepan ale na ten moment to Barcelona sama sobie popsuła sytuację....Bayern byłby głupi gdyby grali z Interem na maxa mając pewne pierwsze miejsce
2
@Nolife1899 uwielbiam tą "miłość" Beala i Lillarda do swoich organizacji za maksymalne kontrakty....
3
@Criss18Barca Klopp nie dostał od razu pilkarzy jakich chciał, Xavi dostał wszystko, jedynie Bernardo nie udało się ściągnąć. Beka to będzie jak drugi raz z rzędu będziemy grali na wiosnę w LE; o ile rok temu można za to obwiniać Koemana i stan kadry to w tym toku byłaby to w 100% wina Xaviego. Inter ma znacznie gorszą kadrę od nas, a w pierwszym meczu grali bez Brozovicia, jednego z kluczowych piłkarzy oraz bez Lukaku, jakkolwiek słaby ni był w Chelsea to dalej wspaniały napastnik.
9
@Kondziubarca wystarczyło strzelić im gola w pierwszej połowie gdy się miało 5 sytuacji stuprocentowych
2
@Culer_1906 ani Jorginho, ani Kante a w szczególności nie Neves. Portugalczyk to podobno zaliczył jeden z największych zjazdów w lidze angielskiej
0
@AlexDark00 starych chodziło mi o zawodników pierwszej drużyny, nie rezerw :P
0
@AlexDark00 to w sumie w stylu Barcelony by piłkarze grali na nie swoich pozycjach....ale to się tyczy tylko starych już piłkarzy
0
@Lionel_Messi10 już mam dość oglądanie gości co bronią tak jak Semedo czy Dest. Już wolę tego Roberto