0

@Criss18Barca w Krośnie na 99% zawody się nie odbędą przez pogodę. Częstochowa i Gorzów wygrywają 47-43

1

@The Game 10 aktualny mistrz Europy i doszli do finału MS pokonując głównego faworyta czyli Francję. Są młodzi więc wahania formy jeszcze będą.

2

@P33ck ja już myślałem że z Brazylią będzie łatwiej niż z USA to nagle Leal nauczył się super przyjmować :D

0

@Rl9k1nG bardziej o Zmarzliku niż o Lewandowskim i jakimś meczu z Cadiz

1

Problemy, problemy Najm znaczy się Świątek

0

@Colon taki Agassi by z nią wygrał pomimo wieku :P

0

@jacobFCB Michieletto jak zobaczy po drugiej stronie Semeniuka, Śliwkę i ogólnie team Zaksa to już będzie miał mokro :P (po dwóch przegranych LM z Trentino)

0

Balaso i Thales to na tych MŚ zdecydowanie najlepsi libero. Co za kozaki

1

@MesQueUnClub96 miało być do półfinału :P

0

Słowenia miała autostradę do finału, ale takiego wyniku to chyba nikt się nie spodziewał.

0

@_RL9 ocenimy po sezonie

3

Ja pierdziele co za sobota....najpierw siatkarze jakiś horror, potem Zmarzlik zaczyna GP od 2 i 0pkt, potem ta sytuacja na trybunie w Kadyksie....ale wszystko się dobrze skończyło. To teraz pewnie Świątek przegra pierwszego seta 6-1 by potem wygrać

0

Oby to był ostatni Wielki turniej Zatorskiego. Gość jest ewidentnie osłabieniem naszego zespołu.

2

To zastawianie się nieudolne Depaya jest tak zabawne jak Harry Maglajer

1

Janusz dziś fatalnie rozgrywa. Już z 7-8pilek, gdzie atakujący musiał gonic

3

Nasi to czasami powinni chować ręce w bloku, na IO Francuzi bawili się blokiem jak z dziećmi, narazie Brazylia to samo

0

Ale Janusz wgl nie umie grać "pajpa"....za każdym razem przyjmujący muszą strasznie gonić ta piłkę

0

@AlphaNumeric od pierwszej minuty nikt normalny by go nie wystawił na taki necz

0

@jacobFCB 3-1 dla nas.

1

Kursik na Polską vs Brazylia na dokładny wynik 3-1 to 4,6- bardzo atrakcyjny

0

@Emhyr potencjał piłkarski jest. Może to po prostu wina trenera że to nie chodzi

0

@Emhyr Oliver Isco Lamela, na ławce Papu...akurat ma kto tu grać ładnie i skutecznie w ataku

0

Wgl co z Lukaku? Zdąży wyzdrowieć na oba mecze z nami?

0

@AlphaNumeric na moje to na ten moment Dembele nie może być jeszcze pewny powołania na mundial

1

@Cule1234 celować 80% zagrywki w Leala, nawet nie muszą być jakieś bomby byle w niego i będę spokojny o awans.

1

@taris z jakiej racji??? Alba już na samą myśl jest obsrany i pojedynki szybkościowe Alba vs Mane brzmią komicznie. Alonso zbyt świeży by wrzucać na głęboką wodę

1

@DonMatteo901 Tadek biznesmen. Gdyby Karol zgodził się obsiać żytem parę tramwajów to by teraz mieszkali na Żoliborzu

0

@Danny Gaucho no w Polsce zdecydowanie więcej ogląda siatkówkę, zwłaszcza MŚ gdy grają Polacy niż śmieszny mecz Cadiz vs Barcelona

0

To jest już mocna przesada co media robią z tym Lewandowskim. Dziś gramy półfinał MS w siatkówce, Polka w finale US Open a i tak na portalach sportowych głównie o Lewandowskim...jeszcze jakbyśmy grali z Realem czy Bayernem, ale nie z Cadiz. Strasznie słabo

1

@kamiVeB myślę, że do top20 miałby problem się złapać obecnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?