FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca w Krośnie na 99% zawody się nie odbędą przez pogodę. Częstochowa i Gorzów wygrywają 47-43
1
@The Game 10 aktualny mistrz Europy i doszli do finału MS pokonując głównego faworyta czyli Francję. Są młodzi więc wahania formy jeszcze będą.
2
@P33ck ja już myślałem że z Brazylią będzie łatwiej niż z USA to nagle Leal nauczył się super przyjmować :D
0
@Rl9k1nG bardziej o Zmarzliku niż o Lewandowskim i jakimś meczu z Cadiz
1
Problemy, problemy Najm znaczy się Świątek
0
@Colon taki Agassi by z nią wygrał pomimo wieku :P
0
@jacobFCB Michieletto jak zobaczy po drugiej stronie Semeniuka, Śliwkę i ogólnie team Zaksa to już będzie miał mokro :P (po dwóch przegranych LM z Trentino)
0
Balaso i Thales to na tych MŚ zdecydowanie najlepsi libero. Co za kozaki
1
@MesQueUnClub96 miało być do półfinału :P
0
Słowenia miała autostradę do finału, ale takiego wyniku to chyba nikt się nie spodziewał.
0
@_RL9 ocenimy po sezonie
3
Ja pierdziele co za sobota....najpierw siatkarze jakiś horror, potem Zmarzlik zaczyna GP od 2 i 0pkt, potem ta sytuacja na trybunie w Kadyksie....ale wszystko się dobrze skończyło. To teraz pewnie Świątek przegra pierwszego seta 6-1 by potem wygrać
0
Oby to był ostatni Wielki turniej Zatorskiego. Gość jest ewidentnie osłabieniem naszego zespołu.
2
To zastawianie się nieudolne Depaya jest tak zabawne jak Harry Maglajer
1
Janusz dziś fatalnie rozgrywa. Już z 7-8pilek, gdzie atakujący musiał gonic
3
Nasi to czasami powinni chować ręce w bloku, na IO Francuzi bawili się blokiem jak z dziećmi, narazie Brazylia to samo
0
Ale Janusz wgl nie umie grać "pajpa"....za każdym razem przyjmujący muszą strasznie gonić ta piłkę
0
@AlphaNumeric od pierwszej minuty nikt normalny by go nie wystawił na taki necz
0
@jacobFCB 3-1 dla nas.
1
Kursik na Polską vs Brazylia na dokładny wynik 3-1 to 4,6- bardzo atrakcyjny
0
@Emhyr potencjał piłkarski jest. Może to po prostu wina trenera że to nie chodzi
0
@Emhyr Oliver Isco Lamela, na ławce Papu...akurat ma kto tu grać ładnie i skutecznie w ataku
0
Wgl co z Lukaku? Zdąży wyzdrowieć na oba mecze z nami?
0
@AlphaNumeric na moje to na ten moment Dembele nie może być jeszcze pewny powołania na mundial
1
@Cule1234 celować 80% zagrywki w Leala, nawet nie muszą być jakieś bomby byle w niego i będę spokojny o awans.
1
@taris z jakiej racji??? Alba już na samą myśl jest obsrany i pojedynki szybkościowe Alba vs Mane brzmią komicznie. Alonso zbyt świeży by wrzucać na głęboką wodę
1
@DonMatteo901 Tadek biznesmen. Gdyby Karol zgodził się obsiać żytem parę tramwajów to by teraz mieszkali na Żoliborzu
0
@Danny Gaucho no w Polsce zdecydowanie więcej ogląda siatkówkę, zwłaszcza MŚ gdy grają Polacy niż śmieszny mecz Cadiz vs Barcelona
0
To jest już mocna przesada co media robią z tym Lewandowskim. Dziś gramy półfinał MS w siatkówce, Polka w finale US Open a i tak na portalach sportowych głównie o Lewandowskim...jeszcze jakbyśmy grali z Realem czy Bayernem, ale nie z Cadiz. Strasznie słabo
1
@kamiVeB myślę, że do top20 miałby problem się złapać obecnie