FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to musi być chyba spoko uczucie, gdy rządzie krajem i niemal cały Twój naród jest w smutku gdy umrzesz. Wyobrażam sobie takie coś w Polsce 50% społeczeństwa byłoby pewnie zadowolona. W kwietniu 2010 pewnie sporą część Polaków się cieszyła z tego co się wydarzyło
1
@Joe_Pesci obecnie zdecydowanie najbardziej przereklamowany piłkarz na świecie
0
Po dzisiejszym dniu z trzech wielkich faworytów do medalu na siatkarskich mistrzostwach zostanie już tylko jeden. No oby nasi podołali presji. Drużyny mega wyrównane, wg mnie na pozycjach USA ma lepsze rozegranie i libero, my środek i atak (fatalny Anderson jest) i przyjęcie na równym poziomie, aczkolwiek u nas w obwodzie jest Fornal i Kwolek, którzy są lepsi od 3 i 4 opcji Amerykanów na tej pozycji. Stawiam 3-1dla nas
3
@333tricampeones333 który w meczu z RSSS pokazał jak dobrze tam gra
2
@Oskar00 co roku ta sama gadka, że jak z takimi piłkarzami możemy nie wyjść z grupy, a potem Czechy nas pokonują u siebie albo Kolumbia gwałci jak chce. Ja będę zadowolony jak my z Arabią wygramy, a z Meksykiem i Argentyną się nie skompromitujemy
1
@Katalończyk 99 no ale takich głupich strat jakie on wczoraj miał to ciężko i w polskiej lidze znaleźć. Podanie wzdluz do Kounde jako ostatniego piłkarza wprost pod nogi piłkarza z Czech
2
Może i Dembele miał wczoraj kilka dryblingów i 2 asysty, ale no nie można zapominac o tym co robił w pierwszej połowie gdy był najgroźniejszym piłkarzem Pilzna. Przecież przez te jego niechlujne podania to Pilzno powinno 2-0prowadzic. W meczu z solidnym zespołem takie coś nie przejdzie, a niestety Dembele to jest piłkarz któremu takie podani/spotkania się często zdarzają
0
@Sysia11 nie no już po Descie i Semedo dość mam PO, którzy nie umieją bronić
5
@oZinho no racja, lepiej sprowadzić kolejnego niepotrzebnego gościa. Super
2
No i tego nie rozumiem. Wynik pewny to po co wpuszczać Gaviego, który i tak rozegra duuuuuzo minut, zamiast wpuszczać tego Torre
0
Torre nawet nie na rozgrzewce. Chyba się tu dużo osób mylilo co do niego i to bliżej do Puig niż do Pedriego
1
Nie no każda porażka Kloppa cieszy bardzo, ale tego jednego gola mogą strzelić
0
Dembele to dziś najlepszy piłkarz Pilzno. Ile on dziś kontr powoduje.
1
Dembele super zaczyna kontry Czechów
1
Ciekawe kto pierwszy przełamie klątwę- Polacy na IO czy Francuzi na mistrzostwach świata :P
2
@Kidd jutro o 21
5
Mecz Francja vs Włochy w ćwierćfinale mistrzostw świata w siatkówce a komentator o tym, że dziś Lewandowski gra.....
27
@TR3YWAY myślę, że to bardzo niestosowne dzielić imiona na męskie i damskie.
3
@PakietShakhtar przypuszczam, że np Świątek z młodzieżowcem w wieku 15lat by nie dała rady
0
@Kvothe07 3-1 dla Francji
0
@RichardWinters no ale co z tego? Jadę ulicą to niespodziewam się, że ktoś sobie na środku jezdni wybieg modowy i będzie stał zamurowany
1
@lucca87 mimo wszystko Francja, po takim słabym meczu już drugiego takiego nie zagrają, tym bardziej mecz po dniu. Jedyna szansa dla Włochów to zmęczenie Francuzów. Drugi mecz raczej bez historii i szybkie 3-0 dla Slowenii
0
@Hellrider no jakąś debilka zamiast czekać jak ten rowerzysta na dole to weszła na środek jezdni i sobie zadowolona na środku stoi.... Piesi to więksi debile niż kierowcy i jeszcze myślą, że im się włącza tryb nieśmiertelność
1
@Wossi61FCB te cztery zdarzenia są tak bardzo prawdopodobne, że pewnie 3 na 4 nie wejdą :P
9
@Pilka_jest_okragla to słyszysz prawde
0
@PawkoFCB ja kiedyś życzyłem kontuzji Casemiro i nie uważam by było coś w tym złego. Nosił wilk razy kilka......
1
@Comentateiro wgl nie rozumiem po co są te rzuty. Losowanie i tyle. W dogrywce ok- masz jedna "kwartę" to walczyć o piłkę, ale skoro normalnie jest parzysta ilość kwart to obie drużyny zaczął dwa razy
0
Gdyby Chelsea prowadził Abramowicz to dziś chyba Tuchel żegnałby się z posadą....chociaż znając Ruska to i już w zeszłym sezonie straciłby cierpliwość
0
Sevilla bardziej defensywie chyba nie mogła wyjść, szkoda. Liczyłem na ciekawy meczyk
0
@Kondziubarca znaczy no rzadko się zdarza by dwie podobne 9 grały jednocześnie na boisku