2

Jedno z lepszych 0-0 jakie kiedykolwiek widziałem. Kosmos

6

Van Dijk czerwona jak nic.

3

Wielka szkoda, zawsze cieszy złość Kloppa

1

@Joe_Pesci polski Michael Phelps

3

@ranger3120 peaky.blinders

50

Z tym Mbappe to niezłe Bajlando xd Mbappe to jakiś 1648164 zawodnik w kolejności na którym można się wzorować

0

@Adamski69 jedyna prawdziwa, ciary za każdym razem

0

@Omoziu Garcia zaczął świetnie ten sezon, ale jednak Mir jest koksem, nie chodzi mi o umiejętności, ale o budowę. Taki trochę mniejszy Lukaku. Może przestawić Erica z łatwością

2

Nie wierzę w to co pisze, ale chciałbym Roberto na PO i środek obrony Araujo-Kounde. Zarówno Isco jak i Papu nie są demonami szybkości więc nie będą uciekać Roberto, a na Mira sprzyda się dwóch dzików. Garcia miał udany początek sezonu, ale boje się że jego mógłby Rafa łatwo ustawiać

0

Co Częstochowa chowa Zmarzlika...i to "bez" Woryny

0

@tristan87 a tak szczegółowo to nie znam, ale wiem że kilka goli w lidze angielskiej strzelił z wolnych

1

@maciekofcb dobrze bije rzuty wolne.

0

@J4no no nie do konca

0

@Suzu no na moje Bellerin to półka Desta

0

@Limit_l3ss prawy obrońca i lewy obrońca - trochę tu brakuje bardzo dobrych pilkarzy i nawet dobrych

0

@Suzu 6/10. Nie wzmocniliśmy największego problemu czyli boków obrony (Bellerin to ten sam poziom co Dest, Kounde raczej na SO będzie grał, Alonso wg mnie jest jeszcze gorszy w obronie niż Alba). Przy kupnie Kounde, Lewego czy Raphinii finalnie zapłaciliśmy tyle im klubom ile chcieli czyli sztuka negocjacji dalej leży. Większość graczy odeszło za darmo lub na głupie wypożyczenie gdzie i tam opłacamy część pensji.

0

@JordiAlbion nie mówię że to zastępstwo 1do1, ale wolę już troszkę stracić w ataku (Fati też może dać to czego Lewy nie może czyli dynamika i drybling) i mieć pewniejsza pomoc

6

@Kgorecki2500 co to dla niego powołać Balde jeśli będzie grał :P

1

@Zoker Pedri, Busquets, Araujo. Za Lewego może wejść Fati, przy Raphinii i Dembele na skrzydłach to i Ferran może dobrze wyglądać, natomiast za Busiego to jak zagra de Jong to rywal zaczyna z handicapem

0

@Don Lucas no Lindgren musi dołożyć trochę więcej(jakoś wydaje mi się, że Madsen zrobi swoje). Fenomenalny Woryna pewnie też te 11-12 pkt zdobędzie. Stal nie ma podjazdu do Częstochowy w juniorach i na moje to właśnie dlatego Włókniarz awansuje

0

@Criss18Barca Częstochowa i Motor wygrywają 43-47 wg mnie. Stal nie ma pe pewniaków oprócz Zmarzlika czy Vafulika. Paluch jeździ super jak na wiek, ale z Miskowialiem czy Świdnickim raczej dużo pkt nie zdobędzie. A Woryna jest w takim gazie, że i Zmarzlika może dziabnac

1

Już dziś półfinały PGE Ekstraligi, dla fanów żużla jak myślicie kto awansuje?

2

@JimMorrisonFCB zadebiutował już w meczu z kogutami

0

@KlonaZepan no a kim, typowy SPO

1

@trolownik a ten Messi to po co i na co?

1

@J4no bo nie mamy pomocników na dobrym poziomie

0

@mateusz1989VeB i zarobione 3mln za Mingueze, bardzo słabo Alrmany

0

@Jasialdinho za co brawo??????

2

@barcanawieki głupota.

0

Anthony to dziś zagra czy jeszcze nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?