FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Striker Bernardo bardzoooo dużo nadrabia tym dryblingiem ala Messi czy Iniesta, czyli nie Joga Bonito tylko piłka "przyklejona" do nogi i balans ciała. No i genialnie presuje i odbiera piłki
1
@Pawel13sz gośc tak samo wybitny jak de Bruyne
1
@Oskar00 de Jong też daje radę.
1
@Oskar00 no w sumie Alba i 80 tempo to dobry stats. Przecież Williams to mu odjeżdżał jak Bolt jakiś
0
@Emhyr no niestety......
0
ale z taką kadrą to i Koeman by wygrał mistrzostwo i LM
0
@Emhyr Pena do pierwszego składu
0
@FC1899Barca i Arktos, który miał swojego Jakuba od lodów a Tabaluga tylko patrzył
0
@Antimadridista_WR nie wymieniłeś najlepszego PO czyli Walkera
0
@Bykunn oczywiście, że tam jest. Same liczby nie świadczą o tym by tam się znaleźć
0
@FC1899Barca czy aj dobrze rozumiem, że na dachu tamtego wieżowca jest siatka i ten gośc ma tam "wylądować"??????
2
@ZuczekFCB1899 bo to top 10 najlepszych piłkarzy na świecie. Genialny w obronie i jeszcze lepszy w ataku
0
są tu jacyś fanatycy gier planszowych? jadę jutro na taki krótki wyjazd, pogoda ma byc słaba to i planujemy wypożyczyć jakieś gry? "Czarne historie"; "Podaj dalej bez cenzury"; "karty dżentelmenów"; "Taboo"; "Czółko"; "Zgroza" i "ego"- znacie moze je i polecacie?
0
@Kz1234 no ale to mamy zostać z Gavim, Fati czy Torresem skoro wiemy, że piłkarz lepszy od nich jak Bernardo jest do wyciągnięcia?
1
@Kondziubarca w Tottenhamie nie będzie przecież grał
0
@Xxxbarca4ever Kurek to na początku tamtych MS grał gorzej niż Kaczmarek a to osiągnięcie :D
0
@SkilledHydra16 za głęboko drążysz :P już nam Pep Thiago zgarnął, pewnie Bernardo znudziło się w deszczowym Manchesterze
0
@PatrykBarca no nie ma, ale jednak doskonale wiemy jak Valencia funkcjonuje w ostatnich latach....syf kiła i mogiła
0
@priest9999 zagrywka i atak Butryn ma lepszą a to kluczowe kwestie na ich pozycji
0
@Antimadridista_WR ja będę wszystko słyszał z okna, zapraszam z wódeczką
1
@Culer_1906 tak... i po 3 kolejce siedzieć będzie na ławce bo Lim będzie miał swoje widzimisię
0
@A_Gomesinho_21 United jak nie zrobią żadnego sensownego transferu (Rabiot i Arnautović to żarty) to mogą skończyć na jakimś 10 miejscu. WHU, Newcastle mogą ich spokojnie przeskoczyć
0
@Xxxbarca4ever Butryn z Francją był kluczową postacią w LN. Kaczmarek z Chińczykami grał fatalnie....z Chińczykami xD
0
@IronSanHybrid trochę cringe tym bardziej, że ten brat nie ma chyba 5 lat
0
@Fido66 Polsat zawsze transmitował to oby i tym razem, ale pewnie Viaplay zgarnie :D
0
@priest9999 no ale w LN Butryn zdecydowanie prezentował się lepiej niż Kaczmarek. Nie pamiętam natomiast meczu, który Kaczmarek sam wygrał, jego firmowa akcja to klepanie się po klacie piersiowej w ramach przeprosin za zepsuty atak
0
@Xxxbarca4ever no ale nawet taki Kurek może mieć gorszy mecz/ fragment meczu i co wtedy? Lecimy jednym skrzydłem? Brak Bednorza rozumiem, po kontuzji, rywalizacja itp
0
@priest9999 no chyba nie powiesz mi, że Kaczmarek jest super atakującym? Gośc jest slaby, przeciętny.
0
No i już wiadomo, że na MS nie pojedzie Butryn i Bednorz. O ile brak tego drugiego jestem w stanie zrozumieć, bo mam wrażenie, żę jego trenerzy zwyczajnie nie lubią, jest po kontuzji oraz mamy duży wybór na tej pozycji, tak brak Butryna to jakis żart i wybór Kaczmarka. Ten to ma wielkie szczęscie, że w klubie jego braki "kryli" Semeniuk i Śliwka. Jedziemy na mundial z jednym atakującym, źle to wróży. Kaczmarek z Chinami w LN był blokowany jak dziecko...Grbić niech przestanie grać swoimi pupilkami
1
@czółkovsky bardzo dobrze, Nets mieli bardzo ciekawy zespół to im sie zachciało big three, których poziom IQ jest ujemny