FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 "jaką taktykę Pan selekcjoner wybierze na Arabie"?
5
@macio_944 np wybór Xaviego, najpierw mówił, że nie jest na tyle doświadczony a potem.....a sam wyśmiał kandydaturę Fonta, że tylko Xavi Xavi Xavi
5
@macio_944 Laporcik mówił, że np niejaki Messi zostanie i wiele innych rzeczy, które potem się nie sprawdziły
6
@JohnnyBarca za słaby klub jak na jego możliwości, ale moze się wybić dobrymi występami do takiej Sevilli czy Villareal
63
i jakoś w to bardziej wierze, niż w to co Laporcik gada od kilku miesięcy
0
@anxted "bez względu na płeć" pozwól, że ja tego nie skomentuje. Widze, że kolega z tych z tych co usprawiedliwią wszystko
1
@takisobiektos no kogo sprzedali za duży hajs? City zdecydowanie bardziej niszczy rynek takimi zakupami jak Haaland, Grealish, Dias czy Stones, ale że jest tam Pep to się ich tutaj aż tak nikt nie czepia
0
@takisobiektos bardziej to bym się City czepiał niż PSG
0
@jeyx77x akurat niezmienianie wody bym wykluczył, bo te soczewki wczoraj otworzyłem :P
2
@anxted to za kilka lat pójdzie facet oddać krew i będzie musiał odpowiadać na pytania: kiedy miał okres; czy z pochwą nie czułby się Pan lepiej zamiast z przyrodzeniem itp itd
0
@masq no z tego co mi wiadomo to tak, jeśli jest bez zgody. Chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii ostatnio. Ogólnie współczuje, bo mobbing gdy nie jest wykonywany na więcej niż 50% pracowników jest bardzo ciężki to weryfikacji. Bo to słowo vs słowo jest
1
@anxted tak. Bo to już jest idiotyzm.
0
@masq odradzam
0
@Zoker no i krew komuś mogła uratować życie, ale debile muszą wszędzie już pytać o wszystko by jakiś Krystian albo Krystyna nie poczuli się urażeni
0
@masq niestety musisz mieć już 100% dowody na to byś miał jakiekolwiek szanse wygrać. Często się konczy tak, że to Ty jestes tym złym
0
@Gappeq też własnie miałem z 2-3 zapalenie spojówki czy rogówki i wtedy byłem u lekarza i po 2 dniach zazwyczaj było git.
1
@AmigoBlancos ja już się na City nie dam nabrać. Real będzie faworytem, a dalej Liverpool i Bayern.
0
takie dziwne pytanie chyba z działu medycyny :D nosi ktoś z Was soczewki na co dzień i nagle mu się oko zaczerwieniło? Zdjąłem wczoraj ok 20:00, nic mi nie było i o 24 nagle łzawi, boli jak cholera i jest całe czerwone. Normalnie bym poszedł do lekarza, ale za cholerę do piątku nie mogę się zwolnić z pracy i się zastanawiam czy takie zwykłe krople nawilżające z apteki by pomogły. Jest tu wiele dziwnych tematów to i może ktoś mial taki przypadek :P
0
@Cule1234 składzik taki, że jednak należy spodziewać się juz mocnego grania. Liczę na zwycięstwo z Brazylią i 5setówkę z USA, lub na odwrót :P
1
@Kidd nie wiem czemu, ale on ma we Włoszech bardzo dobrą prasę, więc jak sam będzie chciał to zostanie
3
@Deviler żeby tylko ona nie została dziewczyna z kataru
0
@JaroCoach zakładam, że bierzemy formę aktualną: Courtois, Dias, KdB, Son
1
@escarabajo to mnie zdziwiłeś tym Vargasem z Atletico.... myślałem, że on już dawno zakończył karierę
0
@Encore najlepiej by było przystąpić do następnego sezonu bez Dembele i Raphinii.
1
tego dnia w 2006r Polska pokonała Kostarykę 1-2 na mundialu w 2006. Bartosz Bosacki ma więcej bramek na mundialu niż np Lewadnowski i Ibrahimović razem.
0
@taris no ale swego czasu Alli to był kozak totalny i to w wieku 20 lat. Nikt wtedy nie mógł przypuszczać jak potoczy się dalej jego kariera
1
@Kondziubarca pomoc Bruno-Erisken-de Jong wygląda fajnie, ale nie daje wystarczająco tyle pewności z tyłu, zwłaszcza, kiedy tam jest Magłajer
0
@TR3YWAY ostatnio spróbowałem mango, ale jakoś tyłka nie urywał
0
@RomanHoffer nie, byłby głupi gdyby się zgodził
0
@tobiasson92 są plusy dodatnie i są plusy ujemne :D