1

Zuzlowcy Emil Sajfutdinow i Artem Laguta od nowego roku będą mogli występować w polskiej lidze, ponieważ mają polskie obywatelstwo. Bardzo dobra decyzja

3

@Messibestplayerintheworld kapusie z La Liga

0

@DonMatteo901 kurde ta po prawej to szkoda, że lesbijka :P

1

@Destroyer_of_Worlds gra w kadrze a w klubie to dwie różne rzeczy :P

0

@mm_ goscie przez kilka msc muszą trenować, trzymać formę, nie mogą sobie pozwolić na party maker to jak chyba się skonczy sezon to mogą sobie zrobić 2tyg bajlando

0

jakbyście patrzyli na taki pomysł, by w ostatniej kolejce ligowej grały drużyny, które w poprzednim sezonie zajęły 1 i 2 miejsce? np w następnym sezonie w La liga kończymy sezon Barcelona vs Real, a w lidze angielskiej City vs Liverpool?

4

@Sau_Ron będziesz się zmażył w piekle za te slowa

0

@TR3YWAY Vinicius

1

@Messibestplayerintheworld Arsenal to klub idealny na jego potencjał, może nawet za duży. Takie Leicester czy BVB

1

@grejtxkrzychu każdy znajomy z Francji, którego znam uważa Zidane za wybitnego taktyka

0

@tomek8756 to fajna wolność słowa.

0

@DonAndresFCB nie wybitny trener taktycznie nie wygrałby tyle LM

0

@BarcaFanSince2006 nooo a teraz są bogaczami, fajny mi przegrany

6

@Gappeq freak fight już tyle lat w Polsce,a ludziom dalej trzeba tłumaczyć, że nikt tego nie ogląda by zobaczyć walkę na poziomie McGregora czy innego Błachowicza, a po prostu zobaczyć cepeliadę jaką można zobaczyć pod sklepem u wujka Heńka

2

@macio_944 wtedy było zbyt wielu dobrych napastników/skrzydłowych+ genialni Snejider, Iniesta i Xavi

0

@Derean dlaczego??

2

@cinero1996 ale kto Ci powiedział, że Polska piłka ma coś osiągnąć poza kompromitacją? :P Dla takiego Qarabagu to pewnie Lech był wymarzonym rywalem

0

@P33ck to możliwe, że pomyliło mi się z kims innym, ale wydaje się, że ktoś z Brighton właśnie je miał również

0

@P33ck on nie miał jakiś tam problemów z prawem? coś na tle seksualnym?

2

@AmigoBlancos już teraz jest za duzo drużyn i nie ma żadnej dobrej grupy (może z wyjątkiem G), a FIFa będzie chciała jeszcze powiększyć ilość drużyn.....za jakieś 8lat Maroko vs Tahiti oooohhhhhhh yeeeeaaaaahhhhhh

4

jeszcze odnośnie NBA- trójka Curry, Green Thompson wygrali dziś 20 mecz w finałach NBA wyprzedzając tym samym Big Three z SAS (Parker, Duncan, Ginobili)

0

@Colon czy czarny strój Batmana to nie jest rasizm?

0

@kamiVeB no ale opieranie się na Bieliku to jak opieranie się na Fatim, niestety częściej szpital :/

1

był ktoś może z Was w obecnym sezonie na meczu w Barcelonie, taki wyjazd piątek-poniedziałek i pamięta ile mniej więcej wyszedł wyjazd? byłem z 5 lat temu i pewnie inflacja zmieniła kosztorys takiego wyjazdu :P

2

@P33ck wielka szkoda, że nie mamy nikogo na tego defensywnego pomocnika....najlepszy wydaje się być tak Kiwior, który w klubie gra regularnie własnie na tej pozycji

1

GSW wygrywają mecz numer 6, triple double Wigginsa i zgarnia MVP :D

0

@BartqRKO punkty punktami, ale i w finale przeciwko Dallas i przeciwko Boston kryje przyszłych MVP i daje rade :D

1

@Medium wiesz co to jest proces? United już rok temu kupili CR, Sancho i Varane i mieli z miejsca bić się o mistrza, a wiadomo jak się skonczyło. Dobrze, że nie chcą od razu kupić wielkich gwiazd tylko chcą mądrze organizować finansami

1

@Firestone o Niemczech czy Hiszpanach to samo mówili :P aczkolwiek oprócz Danii nie mają nikogo z kim mogą stracić punkty

11

@Worny właśnie mega tego przestrzegali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?