FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zuzlowcy Emil Sajfutdinow i Artem Laguta od nowego roku będą mogli występować w polskiej lidze, ponieważ mają polskie obywatelstwo. Bardzo dobra decyzja
3
@Messibestplayerintheworld kapusie z La Liga
0
@DonMatteo901 kurde ta po prawej to szkoda, że lesbijka :P
1
@Destroyer_of_Worlds gra w kadrze a w klubie to dwie różne rzeczy :P
0
@mm_ goscie przez kilka msc muszą trenować, trzymać formę, nie mogą sobie pozwolić na party maker to jak chyba się skonczy sezon to mogą sobie zrobić 2tyg bajlando
0
jakbyście patrzyli na taki pomysł, by w ostatniej kolejce ligowej grały drużyny, które w poprzednim sezonie zajęły 1 i 2 miejsce? np w następnym sezonie w La liga kończymy sezon Barcelona vs Real, a w lidze angielskiej City vs Liverpool?
4
@Sau_Ron będziesz się zmażył w piekle za te slowa
0
@TR3YWAY Vinicius
1
@Messibestplayerintheworld Arsenal to klub idealny na jego potencjał, może nawet za duży. Takie Leicester czy BVB
1
@grejtxkrzychu każdy znajomy z Francji, którego znam uważa Zidane za wybitnego taktyka
0
@tomek8756 to fajna wolność słowa.
0
@DonAndresFCB nie wybitny trener taktycznie nie wygrałby tyle LM
0
@BarcaFanSince2006 nooo a teraz są bogaczami, fajny mi przegrany
6
@Gappeq freak fight już tyle lat w Polsce,a ludziom dalej trzeba tłumaczyć, że nikt tego nie ogląda by zobaczyć walkę na poziomie McGregora czy innego Błachowicza, a po prostu zobaczyć cepeliadę jaką można zobaczyć pod sklepem u wujka Heńka
2
@macio_944 wtedy było zbyt wielu dobrych napastników/skrzydłowych+ genialni Snejider, Iniesta i Xavi
0
@Derean dlaczego??
2
@cinero1996 ale kto Ci powiedział, że Polska piłka ma coś osiągnąć poza kompromitacją? :P Dla takiego Qarabagu to pewnie Lech był wymarzonym rywalem
0
@P33ck to możliwe, że pomyliło mi się z kims innym, ale wydaje się, że ktoś z Brighton właśnie je miał również
0
@P33ck on nie miał jakiś tam problemów z prawem? coś na tle seksualnym?
2
@AmigoBlancos już teraz jest za duzo drużyn i nie ma żadnej dobrej grupy (może z wyjątkiem G), a FIFa będzie chciała jeszcze powiększyć ilość drużyn.....za jakieś 8lat Maroko vs Tahiti oooohhhhhhh yeeeeaaaaahhhhhh
4
jeszcze odnośnie NBA- trójka Curry, Green Thompson wygrali dziś 20 mecz w finałach NBA wyprzedzając tym samym Big Three z SAS (Parker, Duncan, Ginobili)
0
@Colon czy czarny strój Batmana to nie jest rasizm?
0
@kamiVeB no ale opieranie się na Bieliku to jak opieranie się na Fatim, niestety częściej szpital :/
1
był ktoś może z Was w obecnym sezonie na meczu w Barcelonie, taki wyjazd piątek-poniedziałek i pamięta ile mniej więcej wyszedł wyjazd? byłem z 5 lat temu i pewnie inflacja zmieniła kosztorys takiego wyjazdu :P
2
@P33ck wielka szkoda, że nie mamy nikogo na tego defensywnego pomocnika....najlepszy wydaje się być tak Kiwior, który w klubie gra regularnie własnie na tej pozycji
1
GSW wygrywają mecz numer 6, triple double Wigginsa i zgarnia MVP :D
0
@BartqRKO punkty punktami, ale i w finale przeciwko Dallas i przeciwko Boston kryje przyszłych MVP i daje rade :D
1
@Medium wiesz co to jest proces? United już rok temu kupili CR, Sancho i Varane i mieli z miejsca bić się o mistrza, a wiadomo jak się skonczyło. Dobrze, że nie chcą od razu kupić wielkich gwiazd tylko chcą mądrze organizować finansami
1
@Firestone o Niemczech czy Hiszpanach to samo mówili :P aczkolwiek oprócz Danii nie mają nikogo z kim mogą stracić punkty
11
@Worny właśnie mega tego przestrzegali