0

oprócz Zalando i Domodi jakie strony polecacie z ubraniami?

1

@Cule1234 a kto nie jest skomplikowany?

0

Braithwaite, Roberto, Garcia, Lenglet, Pjanic, Abde- jak myślicie, czy Ci piłkarze prezentują poziom, dzięki któremu byliby podstawowymi piłkarzami w naszej kadrze?

0

@Dynak żużel ok, ale taka siatkówka? tez zaczęli LN a gdyby człowiek w tym "nie siedział" to by z mediów nic o tym nie wiedział bo nigdzie ani słowa

1

@Nano22 na moje to takie wychwalanie jednego piłkarza jest strasznie nie zdrowe. jak Paredes ostatnio powiedział, że bardziej chce wygrać tytuł dla Messiego niż dla siebie. Żałosne trochę

1

@Kondziubarca no w niektórych krajach tak, ale u nas nie powinien

1

wielka szkoda, że w Polsce się tak dużo mówi o piłce nożnej, w której się regularnie kompromitujemy, a tak mało o sportach gdzie naprawdę mamy się czym pochwalić

0

@marcin62 Ekipa za niedługo na jakims xXx będzie

1

@fart ogólnie oprócz Stephena każdy z waznych zawodników ma przynajmniej 2 słabe mecze, a niektórzy to i 3. Można powiedzieć, że Curry chyba sam na razie walczy z Bostonem

10

Messi zapewni sobie króla strzelców już po fazie grupowej i fajnie będzie słyszeć jak będą mówili, że grał z ogórkami :D

2

@MesQueUnClub_87 Jack Sparrow Top

2

@fart szkoda, że oprócz Curryego nikt z GSW nie dowozi regularnie,

1

To co dziś zagrał Poole, Payton i Wiggins to aż bolało oczy. Jakby to był jakiś 27mecz sezonu regularnego z Orlando, zero agresywności

0

@KacperVEB no nie była to patelnia, ale jednak Szymański i Zieliński zrobili więcej w tej akcji

0

Lewandowski strzelil gola którego wykreowali mu Zieliński i Szymański, ciekawe czy ktoś jutro powie w mediach jak zawalił przy tym golu czy tylko och ach jaki cudowny gol

0

Zieliński dziś Top. Najlepszy nasz pilkarzy

0

Ma ktoś może informacje kto komentuje na TVP a kto na Polsat Sport

0

@P33ck gdyby nie Puchacz byłby super skład, doświadczenie+ nowi i mlodzi

1

@Janas11224 mordini to przyjedź do małopolski :D

0

@JimMorrisonFCB noo chodziło mi o niego, a nie o Areolę :P

0

Morata, di Maria no no no lecimy grubo. To może jeszcze do gry wrócą Areola i Guti i ich zgarniemy

2

@Firestone ale który miał psychikę 10-latka a drugi nie pasował? bo w sumie to pasuje do obu :D

2

@Janas11224 jedna wycieczka po polskich drogach i nie będzie już do użytku

0

@Chaoss najlepszy moment- losowanie grup i zastanawianie się na kogo trafimy w dalszej rundzie :D

0

@Hubsao super, oddajmy wszystko

0

@doc rozumiesz Raphinia, a nie rozumiesz Januzaja? Ta sama półka

0

@Cule1234 wybór oczywisty

5

@Popitek12 boli docenienie rywala.....

0

@lucas/catalan przereklamowany :D

16

@Nano22 Rakitić był dobry, ale nigdy nie był nawet blisko poziomu Modricia. Ivan nie potrafi sam dowodzić pomocą, być jej liderem, czego o Modriciu nie można powiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?