FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oprócz Zalando i Domodi jakie strony polecacie z ubraniami?
1
@Cule1234 a kto nie jest skomplikowany?
0
Braithwaite, Roberto, Garcia, Lenglet, Pjanic, Abde- jak myślicie, czy Ci piłkarze prezentują poziom, dzięki któremu byliby podstawowymi piłkarzami w naszej kadrze?
0
@Dynak żużel ok, ale taka siatkówka? tez zaczęli LN a gdyby człowiek w tym "nie siedział" to by z mediów nic o tym nie wiedział bo nigdzie ani słowa
1
@Nano22 na moje to takie wychwalanie jednego piłkarza jest strasznie nie zdrowe. jak Paredes ostatnio powiedział, że bardziej chce wygrać tytuł dla Messiego niż dla siebie. Żałosne trochę
1
@Kondziubarca no w niektórych krajach tak, ale u nas nie powinien
1
wielka szkoda, że w Polsce się tak dużo mówi o piłce nożnej, w której się regularnie kompromitujemy, a tak mało o sportach gdzie naprawdę mamy się czym pochwalić
0
@marcin62 Ekipa za niedługo na jakims xXx będzie
1
@fart ogólnie oprócz Stephena każdy z waznych zawodników ma przynajmniej 2 słabe mecze, a niektórzy to i 3. Można powiedzieć, że Curry chyba sam na razie walczy z Bostonem
10
Messi zapewni sobie króla strzelców już po fazie grupowej i fajnie będzie słyszeć jak będą mówili, że grał z ogórkami :D
2
@MesQueUnClub_87 Jack Sparrow Top
2
@fart szkoda, że oprócz Curryego nikt z GSW nie dowozi regularnie,
1
To co dziś zagrał Poole, Payton i Wiggins to aż bolało oczy. Jakby to był jakiś 27mecz sezonu regularnego z Orlando, zero agresywności
0
@KacperVEB no nie była to patelnia, ale jednak Szymański i Zieliński zrobili więcej w tej akcji
0
Lewandowski strzelil gola którego wykreowali mu Zieliński i Szymański, ciekawe czy ktoś jutro powie w mediach jak zawalił przy tym golu czy tylko och ach jaki cudowny gol
0
Zieliński dziś Top. Najlepszy nasz pilkarzy
0
Ma ktoś może informacje kto komentuje na TVP a kto na Polsat Sport
0
@P33ck gdyby nie Puchacz byłby super skład, doświadczenie+ nowi i mlodzi
1
@Janas11224 mordini to przyjedź do małopolski :D
0
@JimMorrisonFCB noo chodziło mi o niego, a nie o Areolę :P
0
Morata, di Maria no no no lecimy grubo. To może jeszcze do gry wrócą Areola i Guti i ich zgarniemy
2
@Firestone ale który miał psychikę 10-latka a drugi nie pasował? bo w sumie to pasuje do obu :D
2
@Janas11224 jedna wycieczka po polskich drogach i nie będzie już do użytku
0
@Chaoss najlepszy moment- losowanie grup i zastanawianie się na kogo trafimy w dalszej rundzie :D
0
@Hubsao super, oddajmy wszystko
0
@doc rozumiesz Raphinia, a nie rozumiesz Januzaja? Ta sama półka
0
@Cule1234 wybór oczywisty
5
@Popitek12 boli docenienie rywala.....
0
@lucas/catalan przereklamowany :D
16
@Nano22 Rakitić był dobry, ale nigdy nie był nawet blisko poziomu Modricia. Ivan nie potrafi sam dowodzić pomocą, być jej liderem, czego o Modriciu nie można powiedzieć