FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Messibestplayerintheworld i będzie wypożyczany aż mu się skończy kontrakt i znowu za darmo ktoś odejdzie
0
@axegrinder no też mi się to od razu z Grosickim skojarzyło
5
no ładny to był gol ale jeżeli nie było nic lepszego to lipny sezon pod tym względem
0
@FCB_dimiC gośc nigdy nie będzie na poziomie by występować w RSSS czy Sevilli, Celta czy Levante to jego max
0
@pyra92 to nawet teraz gdyby to była prawda by rozwiązali od razu
6
@Messibestplayerintheworld przecież gdyby to tyle kosztowało to by już 2 lata temu rozwiązaliby umowę
0
@msmsms no a jakiś przykład?
0
@msmsms coooo??? To Ty dziwny jesteś xD jak na sportsmenkę to jest bardzo atrakcyjna
0
@AdamaTraore nie wiem ile by operacji musiała przejść by była choćby 8/10 :D
4
@ViscaelBarca2007 4-0 i brak Mbappe w Madrycie
0
@VegetaPolska do Sharapovej i Ivanovic to żadna z tych obecnych nie ma podjazdu :D
0
@Derean dobra, zapomniałem o nich o nim :D
0
@Homeopata8989 oprócz Fekira są jakieś konkretne nazwiska którymi się mocno interesują?
1
@Kondziubarca nikt nie jest na tyle głupi by dać tyle za niego
0
@BorzyKrzys no ale bez większości komentatorów z C+
1
@DaPidejpi znaczy nikt nie powinien brać pucharu Tymbarku na serio i jutrzejszy wynik nie jest istotny
0
@BlaseR9 Premier League bez tej ekipy to już nie będzie to samo
0
@Worny bo nie jest Anglikiem w skrócie :D
0
@tristan87 no ta sama półki co Xavi czy Zidane
0
Dietmar Hamann twierdzi, że Thiago to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy.....No no no
0
@Emhyr jaki żart.....
0
@Emhyr Oscar Mingueza
1
@AmigoBlancos mi tu brakuje Messiego, Donnarummy, Verrattiego i Neymara
0
@Sulimo Bartman to głupek, ale tu ma trochę racji. To skoro gra w kadrze to nie praca to po cholerę tak chciał grać dla nas? W Perugii grał kilka msc z bólem w kolanie, ale dla kadry już nie musi.
0
@Pilka_jest_okragla ten puchar taki trochę z tyłka i nie można brać go na serio
0
@Vebrol czy doświadczonym to bym polemizował bo jednak mało grał w kadrze.
0
@Vebrol czy ja wiem, po tym sezonie klubowym to podstawową parą powinni być Semeniuk- Fornal, i Śliwka i Leon zaliczyli regres w ostatnich kilkunastu miesiącach względem ich topowej formy
0
@sokot taktyczny
0
@Emhyr Leon to już nie ten Leon co grał w Kazaniu i robił co chciał. Ostatnio gra znacznie gorzej i np Semeniuk obecnie jest lepszy od niego.
0
@Vebrol nigdzie nie napisałem, że gorzej :P ja nawet gdyby był zdrowym bym się mocno zastanawiał co do tego by grał w pierwszym składzie.