2

@Messibestplayerintheworld i będzie wypożyczany aż mu się skończy kontrakt i znowu za darmo ktoś odejdzie

0

@axegrinder no też mi się to od razu z Grosickim skojarzyło

5

no ładny to był gol ale jeżeli nie było nic lepszego to lipny sezon pod tym względem

0

@FCB_dimiC gośc nigdy nie będzie na poziomie by występować w RSSS czy Sevilli, Celta czy Levante to jego max

0

@pyra92 to nawet teraz gdyby to była prawda by rozwiązali od razu

6

@Messibestplayerintheworld przecież gdyby to tyle kosztowało to by już 2 lata temu rozwiązaliby umowę

0

@msmsms no a jakiś przykład?

0

@msmsms coooo??? To Ty dziwny jesteś xD jak na sportsmenkę to jest bardzo atrakcyjna

0

@AdamaTraore nie wiem ile by operacji musiała przejść by była choćby 8/10 :D

4

@ViscaelBarca2007 4-0 i brak Mbappe w Madrycie

0

@VegetaPolska do Sharapovej i Ivanovic to żadna z tych obecnych nie ma podjazdu :D

0

@Derean dobra, zapomniałem o nich o nim :D

0

@Homeopata8989 oprócz Fekira są jakieś konkretne nazwiska którymi się mocno interesują?

1

@Kondziubarca nikt nie jest na tyle głupi by dać tyle za niego

0

@BorzyKrzys no ale bez większości komentatorów z C+

1

@DaPidejpi znaczy nikt nie powinien brać pucharu Tymbarku na serio i jutrzejszy wynik nie jest istotny

0

@BlaseR9 Premier League bez tej ekipy to już nie będzie to samo

0

@Worny bo nie jest Anglikiem w skrócie :D

0

@tristan87 no ta sama półki co Xavi czy Zidane

0

Dietmar Hamann twierdzi, że Thiago to jeden z najbardziej przereklamowanych piłkarzy.....No no no

0

@Emhyr jaki żart.....

0

@Emhyr Oscar Mingueza

1

@AmigoBlancos mi tu brakuje Messiego, Donnarummy, Verrattiego i Neymara

0

@Sulimo Bartman to głupek, ale tu ma trochę racji. To skoro gra w kadrze to nie praca to po cholerę tak chciał grać dla nas? W Perugii grał kilka msc z bólem w kolanie, ale dla kadry już nie musi.

0

@Pilka_jest_okragla ten puchar taki trochę z tyłka i nie można brać go na serio

0

@Vebrol czy doświadczonym to bym polemizował bo jednak mało grał w kadrze.

0

@Vebrol czy ja wiem, po tym sezonie klubowym to podstawową parą powinni być Semeniuk- Fornal, i Śliwka i Leon zaliczyli regres w ostatnich kilkunastu miesiącach względem ich topowej formy

0

@sokot taktyczny

0

@Emhyr Leon to już nie ten Leon co grał w Kazaniu i robił co chciał. Ostatnio gra znacznie gorzej i np Semeniuk obecnie jest lepszy od niego.

0

@Vebrol nigdzie nie napisałem, że gorzej :P ja nawet gdyby był zdrowym bym się mocno zastanawiał co do tego by grał w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?