5

@JimMorrisonFCB czarna seria a zmarł White.....przepraszam, musiałem

3

@Kgorecki2500 ktoś wierzy w te sondaże?

3

@koksik2700 jo Cię krynca

1

@Encore ale jak to, przecież nawet nie jest top75 w historii w przeciwieństwie do utytułowanych Westbrooka czy Lillarda :D

2

@Momals11 ale z tyłka porównanie.....

2

@fart no i ciekawe co z Dallas, jakie ruchy wykonają. Ten finał to chyba jednak za duże osiągnięcie dla nich względem tego co prezentowali i oby nie popadli w samozadowolenie bo bez aktywności na rynku za rok może się skonczyc na pierwszej rundzie

2

@fart dopóki w tej druzynie będzie Big3 i Kerr zawsze będą groźni :P no i przez to co prezentują przez kilka lat, dyscyplinę, atmosferę itp to łatwiej będzie pozyskiwać takich graczy jak Otto Porter czy Bjelica, dla których nie będzie marzeniem LAL czy Boston :P

4

@fart pięknie GSW wyjaśnili wszystkich co przed sezonem mówili, że to już dziadki i powinni się cieszyć z dojścia do drugiej rundy :D nie skreślaj nigdy serca mistrza. A patrząc na Moody, Kuminga, Wiseman czy zwłaszcza Poole przyszłość nie wygląda tak fatalnie :D

0

gdybyście mieli ułożyć 11 Barcelony z najsłabszych zawodników grających tu od 2010r to jakby to wyglądało?

2

@Cule1234 ja go tam rozumiem, to jest jego praca, ma umowę która gwarantuje mu w ciul hajsu i każdy z nas by się tak zachował

8

@tbas to od początku było skazane na porażkę.

0

kto był lepszy w swoim Prime?
Beckham vs Giggs
Ferdinand vs Terry
Scholes vs Gerrard vs Lamprad
Van der Sar vs Cech

1

@MesQueUnClub_87 taktyk :D

0

@mm_ imprezy z Puigem? Pique na młode dup...kobiety peron zapuścił

0

@paweldunajecfcb oglądałem 2 sezony i jakoś tak mi się dłużył i nudzil, przestałem oglądać. Ale przypuszczam, że kiedys do niego wrócę

0

@gumaz jeżeli ktoś Cię zaatakuje z narzędziem typu nóż/maczeta czy cokolwiek w tym stylu to jeżeli w obronie zabijasz napastnika to z automatu powinno być uniewinnienie. Jak bez narzędzie to w zależnosci od sytuacji

0

Nie widziałem by było wczoraj, ale dokładnie 25.05.2020 zmarł George Floyd, dla wielu kryminalista, a dla innych osoba tak wielka jak Gandhi czy Mandela.

0

@VegetaPolska powinien być Popiwczak jak utrzyma formę, a Leon nawet jak będzie zdrowy to na moje nie powinien grać w pierwszym składzie. Na ten moment jest wartością ujemną

0

@Pilka_jest_okragla myśle, że nie byłoby pretensji gdyby nie jego kłamstwa i obiecywanie wszystkiego

1

@Emhyr u mnie wszystko git, rodzinka też ma w tmobile i też git

3

@MysticCat ooo kolega widze oburzony xD Dziękuje i Pozdrawiam

0

@MysticCat jedyna analiza kobiecego tenisa to rzut monetą

0

@Emhyr Vini miał 19lat....Vini zazwyczaj był zdrowy....Vini odkąd przyszedł to brakowało mu skuteczności, ale jego gra była dobra....Vini nie robił problemu pozaboiskowych bo zaspał bo coś tam bo coś tam

1

@Peciak porównanie trochę z niczego. To może weźmy Ballotelliego? nie ważna przeszłość a w tym sezonie jest dobry.....jak można nie patrzeć na przeszłość i jak się w niej dany zawodnik prezentował????

47

@Peciak problem z ludźmi chcący by został Dembele jest taki, że gość przez 5 lat robił żałośnie smieszne statystyki, robił problemy poza boiskowe i nie grał, aż nagle, dziwnym trafem 6msc przed końcem sezonu jest ciągle zdrowy, widać, że mu nie zależy.

1

@don'T.R.I.P.e Drągowski

9

@KrwawiaceoczyVEB jak zatęsknimy za 23 latkiem grającym do tej pory w 3lidze to znaczy, że będziemy głęboko w ......... :D

0

polecacie jakąś stronę z butami? głównie z sneakersami, poza ich oficjalną stroną :P

0

@Joe_Pesci pewnie będzie występował i na Fame i na HL

0

@Solmyr jak straci sportowo miejsce z Sollerem czy Kessiem to znaczy, że to nie taki diament jak nam się wydaje. Z całym szacunkiem dla tej dwójki ale to tylko dobrzy piłkarze, nic więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?