0

@priest9999 i Lavia prawie wgl nie atakuje. Zaksa ustawia genialnie blok, bardzo równy i gdy odpuszczą jedno skrzydło to i Michieletto i Kazyjski będą mieli problem, tym bardziej, że raczej zagrywka i tak będą na nich

0

@P33ck sklad Juve jest taki słaby, że takiego Pogbę powinni zakontraktować jeśli istnieje jakakolwiek możliwość. Pogba ma swoje wybryki, ale jednak piłkarsko jest bardzo dobry i przewyższa każdego pomocnika Juve o kilka klas

0

@priest9999 kontuzja Hubera to duże osłabienie, aczkolwiek na moje i tak Zaksa jest faworytem pomimo problemów Kaczmarka, który jednak zagra. Trentino nie ma wgl atakującego

4

@fart sam Butler nie da rady, a obecnie Miami nie ma drugiej opcji, ciężko liczyć w tym przypadku na rezerwowego Herro

1

@kibicsportu na moje dwóch zbliżonych do siebie sposobem gry napastników nie przejdzie. To już nie te czasy jak kiedyś.

7

Vieira za to co zrobił wczoraj temu kibicowi co do niego skakał to powinien jakąś premię dostać :D

0

@DLFCB ale że ten na bliższym planie się nie wywalił ani razu...kilka razy był tak wychylony do przodu, że aż nie możliwe. No i biegać na takie ciepło w takim mundurze to też lipa trochę :P

0

@Antimadridista_WR jeżeli na boisko w trakcie meczu wtargnęło kilku kibiców to oczywisty walkower i potężna kara oraz na 10meczy mecze przy pustych trybunach

2

@macio_944 są piłkarze, których kibice największe wroga szanują jak np Iniesta, Puyol, Raul, Casiilas, Totti czy np Figo :D

1

już w niedzielę finał siatkarskiej LM gdzie tak jak rok temu zmierzą się Trentino vs ZAKSA i tak jak rok temu Trentino było faworytem wg bukmacherów tak teraz jest ponownie co mnie mocno dziwi. Ich skład się znacznie pogorszył względem tego co był rok temu. Idąc pozycjami wg mnie poza środkiem poziom jest równy lub Zaksa na papierze jest lepsza. Włosi nie mają już Lucarelliego i Nimira. Zaksa ma wielką okazję do obrony pucharu

1

Ale Real nas zgwałcił w 3 kwarcie.

8

@Encore gorzej jak sam ze sobą się nie dogada

1

@zadafcb a wiadomo co z Smart? Bo Horford to pewnie nie dostępny skoro ma covid

2

@macio_944 sorki, moje niedopatrzenie, dzięki za dobre info :D

8

wgl to my tego Bernardo Silvę już zaklepaliśmy? tak było głośno o nim przez całe 2 dni to już chyba oficjalka powinna wlecieć za chwilę.

2

@Vebrol ajjjj alez to była okazjaaaaa dla Greków

1

@SamuelUmtiti w pełni zrozumiała decyzja, myślę że odwrotna to były skandal

0

@Kuba0723 za Memphisa 20 to jest max

0

@Puyolex 110mln max

0

@Janas11224 no to wiem :D ale czy to ma jakieś rozwinięcie jak np: igrzyska grzania rumu yeeeeeaaaahhhhh

0

@Xxxbarca4ever może właśnie Bednorz o ile temu znudzi się gra w Rosji. Też jestem niemal pewny, że Semeniuk sobie tam poradzi

10

@macio_944 oby Rosja znikła, ale nigdy w zyciu wtedy Ukraina nie może zabrać ich terenów. Tak nie może być z logicznego punktu widzenia :P

0

@macio_944 oby tak nie bylo

0

@Janas11224 IGRY to mają jakieś rozwinięcie? :D

0

@Gaucho jeżeli nie brano to w zarządzie siedzą ślepi ludzie :P

0

@Hubsao co by się działo jakby takiego gola strzelił Ibra....

8

@Roxi niech zmienią nazwę stadionu na Parc de Mbappe

0

@Gaucho gdyby pozbycie się świętej trójcy było takie łatwe już ich by tu dawno nie było :P

2

@bartekvisca zdecydowanie nie, a też mieszkam w mieście (Kraków), dlatego w sierpniu rzucam pracę i szukam czegoś nowego.

2

@pato1234 dla United największym wzmocnieniem powinien być wkońcu trener. Kadrę mają bardzo dobrą, ale na ławce jakieś karykatury. Jeżeli Frankie by w United nie błyszczał pod wodzą ten Haga to już chyba nigdzie by nie błyszczał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?