0

@szymon6847 my Polacy się znamy na modzie a nie jakiś gucci sruczi

0

@hardmind polecam jeszcze raz przeczytać :P

1

@Bykunn no ale zakładając, że jest na poziomie takiego Rakiticia czy Gundogana

1

@tristan87 wypożyczenie klasowego skrzydłowego, to chyba dobry deal? zwłaszcza w naszej sytuacji finansowej

1

uważacie, że gdyby Puig był piłkarsko na poziomie np Rakiticia to byłby piłkarzem jednym z największą ilością polubień/followersów itp na portalach społecznościowych znając jego parcie na szkło?

7

@Emhyr "You will be in our hearts" xDDDD za te liczne gole i asysty

0

@Sensible proste, bycie sławnym

4

@czółkovsky oby było game 7, bo by było w niedzielę o 21:30 czyli idealne na wieczór :P wyjątkowo ciekawe te PO, możliwe 3 siedmiomeczowe serie, aczkolwiek liczę, że dziś GSW zamykają sprawę.

0

@Xxxbarca4ever Skra gra tak nierówno, że i 50% Konarskiego może wystarczyć

0

@Nano22 ale tu nie chodzi, że Messi piłkarsko był problemem. Jak mieliśmy zaczynać niejako od nowa z kontraktem 34letniego piłkarza na 50mln czy ile tam zarabiał

1

@DonMatteo901 Tomaszewski- Hajto- Wichniarek- tercet na którego nie zasługujemy, a jednak możemy ich słuchać

0

@Encore król królem, ale trzeba przyznać, że w tych meczach o 3 miejsce Konarski gra wybitnie

0

@Jestjakjest raczej bym powiedział, że otoczenie Messiego jest jakieś psychiczne

2

@Medium ale to był grajek, co roku w Fife się go kupowało

0

@mrboom no ale nigdy nie był rezerwowym w GP....jeśli mnie pamięć nie myli

0

@mrboom podałem Smektałe jako taki pierwszy przykład z brzegu, Curzytek, Lampart czy kotkolwiek inny :P

3

@ShawnC no ale jednak za Norwega Real cos hajsu dostanie

0

@mrboom no ja wiem, że z tego kraju. No nie wiem czy taki Smektała by odrzucił taką propozycję, jestem pewny, że z chęcią by pojechał tylko po to by poczuć klimat. Pawlicki moze i racja, że uznałby siedzenie 3h jako takie trochę nie na miejscu z jego CV.

0

@Adamski69 Hardenowi i Westroobowi mówimy bye bye jeśli chodzi o być topowym zawodnikiem. Simmonsowi wg mnie też, ale on nigdy w topie nie był

0

@mrboom no istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że wyjedzie, no ale jednak sam fakt; jako, że w Polsce to powinien jechać ktoś dobry- np Pawlicki, albo ktoś młody, np Smektała

7

@Messibestplayerintheworld nie zdziwie się jak będzie tak jak z Coutinho, najpierw 40mln, a potem 20mln.

9

jutro żużlowe GP w Warszawie i drugim rezerwowym jest Ukrainiec Vitalij Lysak. Został on wyznaczony jako "symboliczny gest w związku z tym co się dzieje na Ukrainie"....żenujące. Gość umiejętnościami pewnie by jeździł w 2 lidze polskiej a będzie rezerwowym w GP. Rozumiem wykluczenie Rosjan ze świata sportu, ale faworyzowaniu Ukraińców to jest żart.

0

@Kluivert_P no jak poczytasz sobie komentarze poniżej to niestety większość tak pisze, że to róznica kilku klas

1

to skoro Modrić jest kilka klas niżej niż Iniesta to ile klas wyżej jest w tym sezonie Dembele nad Viniciusem?

0

@MesQueUnClub_87 no podania zewnętrzną częścią stopy Chorwata jest tak samo magiczne jak np drybling Iniesty vs Spartak Moskwa

1

@Fantastyczny Chłopiec pamiętasz każde spotkanie z 500 czy 600? no to good luck :D Hiszpna miał lepszy drybling, natomiast juz podania lepsze ma Modric; uznajmy, żę Iniesta to najlepszy pomocnik w historii, a Modrić to taki Sabitzer i tyle.

2

@Fantastyczny Chłopiec tak tak tak, parę półek niżej, oczywiście.....ludzie odrobine obiektywizmu. Jak ktoś uważa, że Modriciowi brakuje wiele do Iniesty czy Xaviego to ma jakieś klapki na oczach. Jeszcze napiszcie, że Benzema z tego sezonu to kilka klas niżej niż Suarez u nas i będzie super

3

@Uukasz_93 gdyby nie Belg to porażki Realu w LM byłby tak samo "legendarne" jak nasze

7

@MesQueUnClub_87 skończcie z tym. Modrić to tak samo genialny pomocnik jak Iniesta, a czytając tu komentarze można mieć wrażenie, że to jakiś średniak z Evertonu

3

@betonito taka, że za de Jonga dostajemy 65mln lub więcej. Fajerwerki potrafi zagrać PEdri czy też Gavi przy Busquetsie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?