2

@VALERON wygrać z Argentyną CA to powinna być normalność i to, że Argentyna to wygrała tylko raz na przestrzeni ostatnich 20 czy 30 lat to zart i kpina.

0

wymiana jeden do jednego Coutinho- Cash, jesteście za? :D

0

@Ojciec5tkidzieci jezuuu ja myślałem, że on zakonczyl kariere od razu po sezonie 18/19....nagle zapadł się pod ziemie

1

dzisiaj Denis Suarez wyjąsnia Puiga

0

@Kuba0723 dobry tani transfer? To nie w DNA Barcelony :D

1

@capoN 10 stron w 6dni to nie tak źle, walniesz jakieś 2 wykresy, jeden obrazek to już 2 strony :P chyba, że już skończyłeś pisać i te 10 stron musisz "dolać wody" do tego co już jest

1

@MesQueUnClub96 karczek lub szaszłyk z grilla i zimne piweczko na świeżym powietrzu przy słońcu :D

0

@Emhyr no no no :D ja go kilka razy widziałem i gra w klubie idealnym jak na swoje możliwości, nigdy nie przeskoczy poziomu Wilków czy Manchesteru United :D

3

@Emhyr ten Ruben Neves to jakiś niesmieszny zart

0

@Sulimo ale ze o cho chodzi z "Kazdego dnia linie lotnicze na całym swiecie traciły 200 mln dolarow DZIENNIE"

0

@Tasde no nie wiem, jakbym został zaatakowany i zabił napastnika i poszedł za to do więzienia to bym chyba popełnił samobójstwo po jednym dniu....

0

@bartekvisca atakujesz kogoś to liczysz się z tym, że ktoś się może bronić

0

@Tasde paranoja. Ktoś mnie zaatakuje to logiczne, że działam w obronie własnej. W afekcie można stracić panowanie nad sobą i nawet zabić atakującego i wtedy mam iść do więzienia? Idiotyzm

0

@takisobiektos uwielbiałem jego, jak miał swój dzień to i wielka trójka trzęsła przed nimi portkami :P i ten jednoręczny backhand po linii

0

@AlexDark00 no nie wiem, na moje gość nigdy na poziom wyżej niż Sevilla czy WHU nie wskoczy

0

@AlexDark00 o króla strzelców nie, ale jak skrzydłowy ma 3 asysty to jest to lekki blamaż i kompromitacja

0

@takisobiektos oby dostał Giannis lub Embiid, słabo by wyglądała statuetka MVP z 6 druzyny konferencji

0

@AlexDark00 niie mówmy, że Raphinha to lepsza opcja niż Sancho. Ok, Sancho miał/ma fatalny sezon, ale w BVB to był najlepszy drybler, kreator w lidze. Raphina ma przeciętne liczby w słabym Leeds. Cena ok, ale piłkarsko Brazylijczyk to jeszcze nie ten poziom co Sancho

1

dziś siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i słuchamy Wiadomości na TVP1 o 19:30

0

@Kamiloza91 żadnego z nich, ale jak już to niech zostanie ten Dembele

0

@Messibestplayerintheworld jeden wielki potencjał, ale wiele kontuzji; drugi to zgniły owoc Arsenalu który za długo w jednym miejscu powoduje konflikty; trzeci potrzebuje kilkunastu okazji by strzelić bramkę, czwarty poza 2-3 meczami na początku sezonu gra sałbo/przeciętnie. To za rok chyba po fazie grupowej znowu mówimy bye bye LM

1

@Qba2312 sportowo na tak, ale no cena niemożliwa jak dla nas

1

@BART97 widzę ze tu istnieje zasada: mozesz mieć własne zdanie o ile jest takie samo jak moje, bo jak jest inne to jesteś aferzystą/debilem

0

@Pewex ważne, że Ty taki dorosły jesteś, że nie wiesz, że każdy może mieć swoje zdanie. Ja Twoje mam głęboko w 4 literach, ale nie mówię byś sie zamknął "dzieciaku"

0

@Kurkmen ale porównujesz samosąd czyli zapewne śmierć z "zwykłym" oblaniem farbą....już nie przesadzajcie z jakimś zwierzęcym zachowaniem. Dostał tylko farbą, nikt go nie zaczął młotkiem bić czy palców łamać.

3

@Pewex dlaczego odklejony? Ludzie na Ukrainie tak samo wyglądają tylko u nich niestety to nie jakaś głupia farba. A to co sobie Rosjanie będą o tym mówili to nie istotne bo i tak by swoje wyimaginowane rzeczy mówili

0

szkoda, że ten ambasador został tylko oblany sokiem a nie jakimś moczem ciepłym

0

@JohnnyBarca a podobno pozycje napastnika mamy dobrze obsadzoną....

0

@AmigoBlancos Haaland nie może być brakującym czynnikiem jak gośc nie gra w 30 spotkaniach w sezonie. Strzeli z 20 bramek z 10 meczach przeciwko jakiemuś Fulham czy Burnley, ale w LM to im nie wiele da

5

@Kgorecki2500 do twarzy mu w tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?