0

@Objectivo no dziś tu są dwa tematy: Fagata i jej cztery litery i Araujo :D

12

niby tyle osób tu narzeka na te całe gale freakowe, że to patologia, że jak to można oglądać, ale gdy jest "afera" wokół jakieś influencerki czy jakiegoś patusa z tych gal to na La rambli każdy znawca :P

0

Walencja, San Sebastain, Sevilla, Malaga- był ktoś we wszystkich tych 4 miastach i mógłby je jakoś uszeregować od najlepszego do najgorszego na wyjazd tak na 5-6dni? tak by odpocząć, ale też wyjść na miasto wieczorem i się zabawić

0

@Kapitan hawk dobra du...dziewczyna znaczy się

0

@Nazio87 nie do końca, tu widać było ze to od uderzenia, gdy piłkarz sam się "osunie" na nogach na ziemie to wtedy będe wspominał Euro i Eriksena

1

@PatrychoO taktyk, by sobie potem zobaczyć bo to możę być ciekawe :P

0

@Criss18Barca w sumie małe koszty jak na takie wydarzenie. No ale nie ma co się dziwić, że ponad 60k chce zobaczyć polskie podium :P

0

@kuz czyli Mbappe do Salzburga

3

@MRE dla agenta już chyba nie do konca :P

0

@Gaz no ale to nie wina innych klubów ze zarząd Barcelony lubi być dymany na rynku transferowym :P

0

@Emhyr może najpierw trzeba znaleźć kogoś kto te sytuacje będzie tworzył? bo na razie nie widze u nas nikogo na wzór Mullera, Sane, Gnabry czy Comana.

1

@Khajio w którym sezonie byli razem w BVB??

2

@Kvothe07 no pewnie Ukraińcy będą mieli za darmo i tyle z pójścia na mecz

2

@tomek8756 a mama mówiła, że nie jem warzyw....warzywa to ja wpier

2

@Khajio Sahin, Gundogam i Reus- szkoda, że ta trójka nie miała nigdy możliwosci zagrać razem

0

@Kuba0723 ahaaa.... to pozdrawiam :D

0

@axegrinder gdy odchodził to jeszcze Liverpool chyba nie był na Topie

0

@Kuba0723 co? Militao? Przy nim nasi obrońcy to średniaki

0

@Encore jak nie lubie Jenkinsa to na moje on zasłuzył bardziej.

0

@Ojciec5tkidzieci a gdzie ten trener Radomiaka Banasik

0

@zadafcb a to on nie wrócił na kolejny sezon?

1

@Sau_Ron ostatnio zacząłem i też bez słuchawek bym sobie tego nie wyobrażał

1

@Emhyr rozumiem gdyby ktoś chciał ściągnąć Deulofeu zamiast Salaha :P ale no pomiędzy Grimaldo a Gaya nie ma aż tak wielkiej różnicy, Gaya lepszy ale nie jakoś przewyższa Grimaldo o kilka klas

8

@dge21 to chyba jesteś jakimś bardzo dobrze usytuowanym człowiekiem finansowo :P to jak idziesz za obiad i płacisz 150zł z żoną/partnerką to płacisz łącznie 300zŁ?

3

@trolownik jest zwyczaj dawać 10% tego co się zapłaciło. 10% z 26 zł to 2,6zł więc tak nie wypada, no ale dać 30zł i bez reszty to już git. 10 zł to bardzo dużo jak zapłaciłes 26zł/

0

@Emhyr no ja też wolę Gaye niż Grimaldo ale bez sensu wyjeżdżasz z jakimś tekstem o najgorszym rodzaju kibica. Przykłady które wymieniłem pokazują, że systemy gry ma znaczenie i to Kessie ma się dostosować do systemu, a nie taki Busquets, Ferran czy Alba do Kessiego

1

@Emhyr po transferach takich piłkary jak Griezmann, Coutinho czy Depay to jednak widać, że ten "najgorszy rodzaj kibica" może mieć trochę racji

1

@Kidd o kurde....żadna pozycja nam się nie pokrywa :D 1. Jenkins (przed sezonem mieli walczyć o PO bez Play In, a tu drugie miejsce); 2. Williams; 3. Spoelstra; 4. Udoke; 5. Kerr, 6. Kidd, 7. Budenholzer; 8. Rivers.

0

@Kidd za obecny

0

pytanie do fanów NBA: z 8 drużyn które zostały w PO jakbyście ułożyli od najlepszego do najlepszego trenerów tych drużyn?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?