FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Objectivo no dziś tu są dwa tematy: Fagata i jej cztery litery i Araujo :D
12
niby tyle osób tu narzeka na te całe gale freakowe, że to patologia, że jak to można oglądać, ale gdy jest "afera" wokół jakieś influencerki czy jakiegoś patusa z tych gal to na La rambli każdy znawca :P
0
Walencja, San Sebastain, Sevilla, Malaga- był ktoś we wszystkich tych 4 miastach i mógłby je jakoś uszeregować od najlepszego do najgorszego na wyjazd tak na 5-6dni? tak by odpocząć, ale też wyjść na miasto wieczorem i się zabawić
0
@Kapitan hawk dobra du...dziewczyna znaczy się
0
@Nazio87 nie do końca, tu widać było ze to od uderzenia, gdy piłkarz sam się "osunie" na nogach na ziemie to wtedy będe wspominał Euro i Eriksena
1
@PatrychoO taktyk, by sobie potem zobaczyć bo to możę być ciekawe :P
0
@Criss18Barca w sumie małe koszty jak na takie wydarzenie. No ale nie ma co się dziwić, że ponad 60k chce zobaczyć polskie podium :P
0
@kuz czyli Mbappe do Salzburga
3
@MRE dla agenta już chyba nie do konca :P
0
@Gaz no ale to nie wina innych klubów ze zarząd Barcelony lubi być dymany na rynku transferowym :P
0
@Emhyr może najpierw trzeba znaleźć kogoś kto te sytuacje będzie tworzył? bo na razie nie widze u nas nikogo na wzór Mullera, Sane, Gnabry czy Comana.
1
@Khajio w którym sezonie byli razem w BVB??
2
@Kvothe07 no pewnie Ukraińcy będą mieli za darmo i tyle z pójścia na mecz
2
@tomek8756 a mama mówiła, że nie jem warzyw....warzywa to ja wpier
2
@Khajio Sahin, Gundogam i Reus- szkoda, że ta trójka nie miała nigdy możliwosci zagrać razem
0
@Kuba0723 ahaaa.... to pozdrawiam :D
0
@axegrinder gdy odchodził to jeszcze Liverpool chyba nie był na Topie
0
@Kuba0723 co? Militao? Przy nim nasi obrońcy to średniaki
0
@Encore jak nie lubie Jenkinsa to na moje on zasłuzył bardziej.
0
@Ojciec5tkidzieci a gdzie ten trener Radomiaka Banasik
0
@zadafcb a to on nie wrócił na kolejny sezon?
1
@Sau_Ron ostatnio zacząłem i też bez słuchawek bym sobie tego nie wyobrażał
1
@Emhyr rozumiem gdyby ktoś chciał ściągnąć Deulofeu zamiast Salaha :P ale no pomiędzy Grimaldo a Gaya nie ma aż tak wielkiej różnicy, Gaya lepszy ale nie jakoś przewyższa Grimaldo o kilka klas
8
@dge21 to chyba jesteś jakimś bardzo dobrze usytuowanym człowiekiem finansowo :P to jak idziesz za obiad i płacisz 150zł z żoną/partnerką to płacisz łącznie 300zŁ?
3
@trolownik jest zwyczaj dawać 10% tego co się zapłaciło. 10% z 26 zł to 2,6zł więc tak nie wypada, no ale dać 30zł i bez reszty to już git. 10 zł to bardzo dużo jak zapłaciłes 26zł/
0
@Emhyr no ja też wolę Gaye niż Grimaldo ale bez sensu wyjeżdżasz z jakimś tekstem o najgorszym rodzaju kibica. Przykłady które wymieniłem pokazują, że systemy gry ma znaczenie i to Kessie ma się dostosować do systemu, a nie taki Busquets, Ferran czy Alba do Kessiego
1
@Emhyr po transferach takich piłkary jak Griezmann, Coutinho czy Depay to jednak widać, że ten "najgorszy rodzaj kibica" może mieć trochę racji
1
@Kidd o kurde....żadna pozycja nam się nie pokrywa :D 1. Jenkins (przed sezonem mieli walczyć o PO bez Play In, a tu drugie miejsce); 2. Williams; 3. Spoelstra; 4. Udoke; 5. Kerr, 6. Kidd, 7. Budenholzer; 8. Rivers.
0
@Kidd za obecny
0
pytanie do fanów NBA: z 8 drużyn które zostały w PO jakbyście ułożyli od najlepszego do najlepszego trenerów tych drużyn?