0

@P33ck najlepszy zawodnik w tych PO, nawet lepszy niż Giannis

1

tak czysto hipotetycznie: sprzedaliśmy Coutinho do AV za 20mln i 50% od następnego sezonu. Za 2 lata chcemu go kupić i ustalono kwotę z AV za np 50mln, płacimy wtedy 25mln?

2

@tbas uważasz, że jakiś Darwin, który gra w słabej lidze portuglaskiej jest lepszy niż Ferran?

0

@Matix28 Bayern i Liverpool (aczkolwiek jak odejdzie od nich Robertson i Klopp to będą mi neutralni)

2

@PIQUETHEBOSS ja uważam, ze to dobry deal żeby nie było, aczkolwiek pisanie, że Soler jest topowym pomocnikiem to dla mnie trochę przesada.

1

@cat_r37 rozumiem, że ten sezon. Jeśli tak to Van Dijk- Alaba

7

@PIQUETHEBOSS niesamowite bo wykonuje karne :P no i topowy pomocnik La Liga to Modrić, Pedri czy Fekir, ale nie Soler :D

0

@Matix28 no my po prostu jesteśmy debile ekonomiczne a Jędruś to ekonomista i myśliciel

0

@jedrek7000 no na to wychodzi by ta moja część mózgu wystarczyła na Twój cały :D

0

@KrwawiaceoczyVEB za duzo młodych w presezonie to też nie dobrze wg mnie, skróciłbym tą listę do 5-6 nazwisk

0

@sokot noooo to ja już wole Roberto :D

2

@MesQueUnClub96 koledze chodziło o urode zapewnie

10

@sokot Rafinhia? xD

0

@jedrek7000 no zarąbisty bo Atletico wykupi Griezmanna jak zagra w 50% co jest raczej pewne i zeszliśmy z pensji. Także fajny "ekspert" z Ciebie

0

@Matix28 zależy od kwoty jaką byśmy za nich dostali

5

@Messibestplayerintheworld jeżeli Roberto pozostanie z pensją większą niż Pani sprzątająca na CN lub Pan sprzedający hot dogi to nie da się tej decyzji uargumentować względami finansowymi

0

@Xxxbarca4ever w kontekście kadry bym się mniej własnie martwił bo jest Bieniek, Kochanowski. A bez Hubera może uciec finał LM, z nim stawiałem na naszą wygraną, bez niego boje się, że Rejno nie da rady Serbom

1

@Kamiloza91 ale nawet gdy zostanie dr Jong a Silva nie przyjdzie to i tak Gavi będzie zmiennikiem

8

@MesQueUnClub96 ogólnie Klopp ma jakiś balon bezpieczenstwa nad sobą. Chłop ma odpały jak Mourinho ale jakoś wtedy cicho. Jak narzeka na pogodę, na terminarz to cicho, ale jak wygra to genialny, super, wybitny itp

1

@KrwawyAlways kolega ostatnio zamawial po czym dostał informacje, że bedzię w lipcu...przyszlego roku i zrezygnował z kupna

0

@kaamil1910 ja nie chce ter Stegena, gość co mecz min 2-3x podaje rywalowi który jest na 20m. Juz wole Pene który wywala na aut a nie gwiazdorzy i nie robi z siebie Neuera

0

@kaamil1910 a ter Stegen wybija pod nogi rywali

0

@Messibestplayerintheworld nazwałbym to raczej brakiem pewności co do Niemca, a Pena w meczu z nami dał radę

0

@Messibestplayerintheworld bym tą kwotę przeznaczył na inne pozycje, głównie PO i SO, na bramce Pena

0

szkoda, że nie ma żadnych pogłosek by była jakaś duża oferta za ter Stegena na jakieś 40mln.

1

@Szklaner 0 i 0

0

@LloretDeMar no nie dziwie się, Choupo Moting ma zbyt dużę wymagania

24

@Bobski Ty to jednak jesteś Jackowski i inny Nostradamus

0

@Antimadridista_WR no nie wiem, w Anglii gra jako wahadłowy chyba, a to jednak dużo zmienia

1

@Objectivo no ale o to chodzi w tych "aferach", że trwają kilka dni max, a zazwyczaj kilka godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?