0

@AlexDark00 niie mówmy, że Raphinha to lepsza opcja niż Sancho. Ok, Sancho miał/ma fatalny sezon, ale w BVB to był najlepszy drybler, kreator w lidze. Raphina ma przeciętne liczby w słabym Leeds. Cena ok, ale piłkarsko Brazylijczyk to jeszcze nie ten poziom co Sancho

1

dziś siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i słuchamy Wiadomości na TVP1 o 19:30

0

@Kamiloza91 żadnego z nich, ale jak już to niech zostanie ten Dembele

0

@Messibestplayerintheworld jeden wielki potencjał, ale wiele kontuzji; drugi to zgniły owoc Arsenalu który za długo w jednym miejscu powoduje konflikty; trzeci potrzebuje kilkunastu okazji by strzelić bramkę, czwarty poza 2-3 meczami na początku sezonu gra sałbo/przeciętnie. To za rok chyba po fazie grupowej znowu mówimy bye bye LM

1

@Qba2312 sportowo na tak, ale no cena niemożliwa jak dla nas

1

@BART97 widzę ze tu istnieje zasada: mozesz mieć własne zdanie o ile jest takie samo jak moje, bo jak jest inne to jesteś aferzystą/debilem

0

@Pewex ważne, że Ty taki dorosły jesteś, że nie wiesz, że każdy może mieć swoje zdanie. Ja Twoje mam głęboko w 4 literach, ale nie mówię byś sie zamknął "dzieciaku"

0

@Kurkmen ale porównujesz samosąd czyli zapewne śmierć z "zwykłym" oblaniem farbą....już nie przesadzajcie z jakimś zwierzęcym zachowaniem. Dostał tylko farbą, nikt go nie zaczął młotkiem bić czy palców łamać.

3

@Pewex dlaczego odklejony? Ludzie na Ukrainie tak samo wyglądają tylko u nich niestety to nie jakaś głupia farba. A to co sobie Rosjanie będą o tym mówili to nie istotne bo i tak by swoje wyimaginowane rzeczy mówili

0

szkoda, że ten ambasador został tylko oblany sokiem a nie jakimś moczem ciepłym

0

@JohnnyBarca a podobno pozycje napastnika mamy dobrze obsadzoną....

0

@AmigoBlancos Haaland nie może być brakującym czynnikiem jak gośc nie gra w 30 spotkaniach w sezonie. Strzeli z 20 bramek z 10 meczach przeciwko jakiemuś Fulham czy Burnley, ale w LM to im nie wiele da

5

@Kgorecki2500 do twarzy mu w tym

1

@AmigoBlancos Pan Darek umie wzbudzić emocje komentując mecz, ale to jakie farmazony gada to aż przykre. A słowo "okazja" brzmi u niego tak komicznie jak Najman i jedzenie mandarynki

1

@Mow_mi_Douglas Denis Suarez zakonczy jego karierę

2

co się zadziało tej nocy w NBA....to, że Dallas i 76 doprowadzą u siebie ze stanu 0-2 do stanu 2-2 to się chyba nikt nie spodziewał. Bardzo wyrównane Play Off. Miami miało się przejechać po Filadelfii a tu cyk, Doncic miał urwać jeden mecz Phoenix a jest 2-2. Boston vs Bucks miały być wisienką na torcie półfinałów i na razie poziomem emocji nie zawodzą. GSW mogą się teraz przejechać po niedoświadczonych Miskach bez Moranta, ale gdy człowiek przypomni sobie, że bez niego w fazie zasadniczej wygrali 20 na 25 meczy to jednak zadanie może nie być takie łatwe.

1

@Kitek1640 jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie

0

@takisobiektos co tu się stało....to on tak umie jeszcze? Filadelfia była skazywana na sweep, a tu nagle seria się wyrównała i z takim Hardenem szansę są wyrównane

6

@Pawel13sz możemy dopłacić 30mln a i tak będę za

2

@impa sezony w którycj nagle okazuje się że osoba która zmarła żyje są zazwyczaj słabe lub bardzo słabe. Teraz obawiam się niestety ze b czie podobnie

1

@KmN Narcos, Peaky Blinders, odradzam wbrew opinii Dark

2

@JimMorrisonFCB nie no gościu to obejrzyj sobie np porażkę z Bilbao, Williamsy robiły z niego Boenischa

0

@damiano996 bym się chyba zrzygal. Największy pajac wśród trenerów

1

@Wossi61FCB dzięki Wielkie

0

Czemu przed mec,ej Kowal dostał koszulkę akurat z numerem 672? Za młody jestem by znać jego karierę, ale jestem prawie pewien, że tyle meczy tam nie zagral

0

@damiano996 nienawidzę Kloppa, Robertsona i TAA, jakby ich nie było to by był całkiem fajny klub :P

2

Co teraz Kane zrobil, absolutnie genialny napastnik. Lewandowski jeśli wziąć pod uwagę wszystkie umiejętności jest kilka klas poniżej Anglika.

0

@bodzio10 na ławce albo na ataku gdy Kurek będzie miał gorszy dzień. Z nim nie mamy wgl przyjęcia bo 90% zagrywek jest na niego

0

@Miszak że Puig w polskiej ekstraklasie by nie grał.

1

@Hubsao ten kierowca to jakiś chory że nie przyspieszał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?