FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo no nie rozumiem logiki czemu Suarez jest, a Eto'o niie no ale trudno
0
@Bartek22 no na moje za 20mln spokojniej ktoś go kupi, bo nie na rynku zbyt duzo dobrych LO na sprzedaż. Natomiast nie widze nikogo kto kupi Trincao za więcej niż 10mln
0
@Sulimo ale to jest legenda nasza
0
@Peroso36 no i ważne wokół kogo grasz. Gdy masz z przodu Viniciusa czy Benzeme to znacznie łatwiej
0
@jacobFCB to i tak mało, ja bym mu już dał ponad 30 :P
1
@Adamski69 3x LM, aczkolwiek gdyby wziąć pod uwagę 2x tryplet w 4 lata, albo 3xLM z rzędu to bym się już zastanawiał
1
@paweldunajecfcb nie, od momentu w którym do kościoła przyszedł nowy proboszcz i kilku nowych księży. Materialiści i alkoholicy. Skoro ktoś taki może być "wysłannikiem Boga" to każdy nim może być, nawet największa łajza
0
@Bartek22 no wiem, ale to nie zmienia faktu, że dalej za Grimaldo trzeba więcej zapłacić
0
@Antimadridista_WR Trincao 20mln? No powodzenia :D
6
@Hanok po jednym dobrym meczu to i Zieliński był porównywany do Zidane czy Iniesty :P
1
@Antimadridista_WR no chyba sobie żartujesz. Za Trincao to więcej niż 10-15mln nikt nie da, a Grimaldo to spokojnie 25-30mln
0
@macio_944 z tą tablicą to łatwiutko by było min 60% zakładam
1
@Emhyr no moze warto przestać być lekko mówiąc frajerami w LM i nie wychodzić na boisku z brązowymi gaciami.
0
@Bobo25 dziękuje za ten komplement :P po tylu latach życia już wiem, że nie warto gryźć się w język i mieć serce
0
@matirix20 dlaczego? bardzo dobry, zakładam ze kazdy by się tu w głebi duszy ucieszył
43
Real ma niesamowity mental, ale to jest obrzydliwe co sędziowie robią z Casemiro. On by napluł sędziemu w mordę i dał mu plaskacza a Ci by się uśmiechnęli i powiedzieli, że to jedno z siedmiu ostatnich ostrzeżeń przed żółtą kartką. Życzę mu by kiedyś trafił na takiego współczesnego Gattuso i nie dotrwał do końca meczu i to on będzie ofiarą. Tak wiem bla bla bla nie powinno się tak pisać
0
@Encore ale nawet jak wygra to już 12 lat bez wygranej LM i tylko jednym finałem i po drodze bym parę kompromitacji
0
Guardiola tymi porażkami w LM wypisał się z bycia top5 trenerów w historii. Ma gen porażki w tych rozgrywkach jak PSG, same mistrzostwa ligowe i to w klubach które robiły to przed jego przyjściem to nie za duze osiągnięcie, zwłaszcza z takimi pieniędzmi
0
@DLFCB mam nadzieję, że kiedyś tego sędziego ktoś pijany potrąci i mu zaśpiewa "do nieba nie chodzę"
0
@tomek8756 serio tak powiedział???
4
Guardiola to powinien iść do PSG, ten sam gen porażki w LM, miał szczęście że trafił na takiej pokolenie u nas
0
Nie no uwielbiam patrzeć na grę Bernardo Silve. Gdybym był trenerem i miał budować zespół wokół jednego piłkarza to bym wybrał jego
5
Casemiro druga żółta, lecimy dalej z licznikiem. Ależ mi się marzy by ktoś mu tak kiedyś przywalił jak Nigel fe Jong w finale mundialu w 2010 i zakładam, że 95% ludzi tu tego samego chce ale tego nie napisze by nie wyjść na chamów
5
Casemiro pierwsza żółta w 7min powinna być, ciekawe czy dobijemy do 6 kartek
2
@adi7adi8 nie chce tam grać to siedzi na ławce- proste :P my lubimy i przede wszystkim umiemy grać "brudną" siatkówkę, obok Francji najlepiej. A z Leonem to jest ciężkie.
0
Nienormalne, ale piękne czasy polskiej siatkówki. Przez wielu uznawany za najlepszego siatkarza świata Leon wg mnie nie powinien grać na przyjęciu u nas w kadrze w meczach z potęgami. Podstawowa para to Semeniuk i ....albo Fornal albo Śliwka. Nie wiem jak sobie radzi Bednorz w Rosji. Leon w ataku mimo że tam nie lubi
0
@DonMatteo901 człowiek nie ogląda tej ich kuchni czy muzyki i studia, ale chyba trzeba zacząć
1
@MesQueUnClub96 takie to ja rzucam z 20metrów
1
@MesQueUnClub96 i by było: stoooo osiemdzieeeeeeeeesiąt
1
@kubix05 a ile człowiek się napracował przy tym "gównie" :D