14

@AdamaTraore no ma duzo racji.

0

@joloskyy zapewne kolega mysli o pierwszym golu, który padł po faulu. Ale na moje to już zbyt daleko wstecz ten faul był by można by do tego wracać

0

@tomek8756 a nigdy w zyciu, za duzy xD

0

@Deeespacito to by przecież umarł

0

@czółkovsky mówili Young> Doncic....

0

@Emhyr ja wybieram bez Ansu w pierwszym składzie, najbardziej logiczna a tu takiej nie ma

0

@Kamiloza91 ja już sie nauczyłem, że jezeli czlowiek myśli "Real mówi bye bye LM" to potem nagle Real gra w finale i go wygrywa :P

2

@AllBundy myśle, ze w lato Pereze pokusi się o kupno tego dryblera z Chelsea, jak mu tam było....Hazard czy jakoś tak

4

też tak macie, że przez ilość tych meczy od roku/ dwóch jakoś tak Was ta piłka mniej interesuje i mniej oglądacie? Kiedyś futbol w weekend oglądało się za każdym razem jak się było w domu. Od jakiegoś czasu znacznie bardziej wole obejrzeć siatkówkę, żużel, tenis czy cokolwiek innego jak nie ma dobrego meczyku.

0

No i dobrze, takie akcje jakie mieli to trzeba wykorzystać a nie być egoistyczną świnia

0

City odpada, z Realem takie marnowanie nie przejdzie

0

Ederson to jakiś debil jest. A Mahrez w wielkich meczach zawsze jest dużym egoistą, za to co teraz zrobił powinien wędkę dostać

0

Ederson nie gra wcale tak dobrze nogami

1

@Mixtape i dlatego każdy chciał na nią trafić w wielkim szlemie bo tam przegrywała z randomami często

0

@Messibestplayerintheworld nie no, jezeli oni dalej będą ściągać taki szrot to bliżej będziemy tej ligi konferencji. Neto- Mingueza, Lenglet, Umtiti, Roberto- Neves, Pjanic, Coutinho- Braitwhite, Luuk, Adama. Zajebista 11 x

3

@Cule1234 no bardzo szkoda. Ja proponuje by odbyły się w Rosji i każdy mecz sędziował Spiridonov

2

@VegetaPolska Valverde tu nie ma nic wspólnego. Gośc nie miał taktyki ani nic poza trójką graczy w genialnej formie: Messi, Suarez i ter Stegen. Real był beznadziejny, a w Europie dwa razy nas skompromitował

9

@macio_944 no nie wierze, ze wolisz ładnie przegrywać niż brzydko wygrywać

6

@4drian0 a ja mam wrazenie, ze kiedyś tak ktoś na boisku wyjaśni Casemiro, że nigdy więcej go na boisku nie zobacze

0

@matirix20 ale gdybym nie on to Twój wybór Auba byłby abstrakcyjny, bo mu wykreowal z 5-6 goli

2

@hayek nie skreślałbym tak Realu

0

już dziś rewanże w półfinale mistrzostw Polski w siatkówce. Pierwsze mecze mnie zaskoczyły. Wierzyłem, że Zawiercie się postawi, ale nie sądziłem, że mecz wygrają. Dziś Zaksa musi wygrać by dalej myśleć o tryplecie. Natomiast Jastrzębski wyjątkowo łatwo wygrał z Skrą, oby dziś były większe emocje

0

@Cule1234 Messi i Neymar w pressingu u Conte? xD ajajajaja problemy

0

@Gall no zgaduje, jak się patrzy na dorosłe druzyny Porto czy Benfici to tam mnóstwo Brazoli

1

@PatrykBarca bardzo możliwe, skoro rywale są po prostu zbyt słabi i muszą ich faulować w polu karnym

0

@Emhyr tam co drugi to Brazyliczyk, a Ci dopóki im szajba nie odbije to pokazują co umieją

0

@Kamiloza91 no nie będe płakał z tego powodu :D

12

@DonMatteo901 jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy :D a tu jeden z najbardziej znienawidzonych cholera wie czemu

0

@Kamiloza91 ale zajebiste uczucie tak samemu sobie dać XD....wow emejzing

0

@Transu96 no ja nie wiem czy de Jong to nie jest obecnie większy szrot niż Rashford

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?