1

@fart jeszcze Toronto moze coś namieszać, ale poczaek serii w ich wykonaniu słaby. a 76 jak Harcen zacznie grać na dobrych obrotach i skuteczności mogą powalczyć na wschodzie, aczkolwiek James pewnie znowu w PO "pokaże" swoja potęge

0

@Pilka_jest_okragla jaki wkład w historie.....

1

@Fenelon i tak lepiej niż Messi, United awansowało z grupy LM tylko dzięki CR

0

@fart tak większośc pompowała balonik, że Toronto jako jedyna drużyna ma duze szanse pokonać wyzej rozstawioną, a przegrywają 3-0 z 76, gdy ta nie gra dobrze.

0

@BlaseR9 od teraz czy po sezonie?

1

@fart @Encore i inni co piszą o NBA, na jakim portalach czytacie newsy? nie licząc tweetera

1

Mount tylko jakimś cudem nie łamie nogi Soaresowi a Var milczy. Czasami naprawdę człowiek się zastanawia czy warto było to wprowadzać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@taris kibice WHU by się tak nie sprzedali

1

@PatrychoO jeżeli ktoś jasno wypowiedział się przeciw wojnie to powinien zostać dopuszczony; jeżeli wspiera Putina albo jest neutralny to elo

0

@Essos chce tyle hajsu, że pewnie PSG

0

@michal26 no trzeciej takiej jak Sharapova czy Ivanovic to szybko nie będzie, obie bomby

2

@Medium no na squashu i tenisie byłem po 3-4razy i na squashu po 10-15min byłem 3x bardziej zmęczony niż po tenisie :P

0

jest tu ktoś kto chociaż raz grał w tenisa ziemnego, squsha i badmintona tak na korcie? na którym z nich człowiek się najbardziej zmęczy i który sprawiał Wam najlepszą zabawę? Bo byłem na tenisie i na squsha już i się musze na coś zdecydować ;P

1

@mercurial2000 no ale to jakiś chory wyjątek potwierdzający regułę. Dla innych kibiców mecz swojej drużyny w europejskich pucharach to świętość i norma

1

@BART97 ale United to organizacyjnie jest dwie półki niżej od tych klubów obecnie, sportowo też na to wychodzi :D

0

@Homeopata8989 yyyyy to chyba normalna rzecz.

0

@messi564 bo to liga angielska i tam "musi" być kapitan Anglik.

2

@fart ale w sumie w przypadku Bena to straszak w czyją stronę? :D

0

@fart wiadomo czy Simmons wróci do Nets na te PO? Jakieś 2 tyg czytałem, że ma być gotowy na ewentualną drugą rundę, ale z nim przez 2 tyg może się wiele wydarzyć :P

1

Ten TAA to jeszcze większy burak niz Casemiro

0

@Jestjakjest jedynego Harrego którego należy szanować :P

4

@MesQueUnClub96 a gdzie Messi?

77

@Janiama Ty to jestes, on to mówił od dawna proszę państwa

0

@HighestInTheRoom to jakis Malik Montana czy co

1

@Kamiloza91 skończymy na spokojnie w top4 ale jeszcze z dwa razy minimum stracimy punkty

0

@lucas/catalan a teraz kto na awatarze? :D

0

@Faun i wtedy Curry znowu nie zdobywa MVP finałów bo to co robi Poole to kosmos :D

1

@fart Utah powinno oddać swoje miejsce w PO.....tylko w sumie na zachodzie nie ma nikogo kto by na ich miejsce zasłuzyl, no moze SAS

0

@kamiVeB jak Green nie dostanie kontuzji to będą piekielnie mocni, dla GSW już kontuzja Curry czy Poole niebyłaby tak kosztowna jak Draymonda. Oby w tym sezonie wrócili na tron mistrza :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?