FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 na moje na MŚ i tak Drzyzga będzie numerem jeden
0
@Kredon no wg mnie nie jest.
0
@Cule1234 ja się nie zdziwie jak w jakimś meczu spróbuję Leona na ataku, nie ma alternatywy dla Kurka co było największym problem podczas ME i IO
1
@kewin Leon ma być próbowany na atakującym. Mądra decyzja, jest łatwym celem na zagrywki gdy jako przyjmujący. A z nim na ataku i np Semeniuk/Fornal przyjęcie by byl kozam
11
@PatrychoO Tyy ale gość w białej koszulce taka bule z kolana chyba dostał a po 2sekundach wstał, no dobry ziomek
1
Ciekawe ile takich strzałów jak ten na 2-0 wpuszcza Kurtula czy Alisson
0
no Xavi głupio tu powiedział
3
@sharkon taktyk by zobaczyć potem :P
2
szkoda, że Rangersi nie zdobyli bramki w pierwszym meczu, wtedy wszystkie mecze LE zakończyłyby się wynikiem 1-1
0
@Xxxbarca4ever i dobrze bo wkurzają mnie te kiwki Śliwki :D moze i skuteczne ale jakie irytujące
0
@Xxxbarca4ever no ciekawe kto będzie grał obok Leona na przyjęciu, bo to mimo częstych ostatnio wahań formy pewniak raczej. Pewnie ktoś z Zaksy po starej "znajomości" Grbicia :P
0
@KrzysiekM no ja oglądam duzo, co tylko jest w TV i mam czas wolny to obejrze :P ale to wszystko zalezy od przyjęcia. w 2014 i 2018 mielismy dobre przyjecie, teraz np na IO Kubiak był bez formy i Leon, który no przyjęcia najlepszego na świecie nie ma. Ja bym się bardziej martwił atakującym, gdy Kurek złapie kontuzje lub będzie miał gorszy dzień zostajemy kompletnie bez atakującego, ja tam wgl Kaczmarka nie widze
0
@takisobiektos jeszcze się okaże, że PTB robią przebudowę zostawiając nie tą gwiazdę :P
0
@Xxxbarca4ever a w życiu, może Gianelli moze się równać, ale Drzyzga nie ma najmocniejszej ale najmniej przyjemną.
6
@sendesara Coutinho na moje na 100% zostanie wykupiony przez jakiś klub w Anglii, nie będzie chcial u nas siedzieć na ławie, bo wtedy mundial mu ucieknie
0
@KrzysiekM nie wiem co ta La rambla się tak przyczepiła do Drzyzgi....Nie jest to poziom De Cecco co prawda, ale gdyby czlowiek nie ogladal siatkówki tylko czytal tutejszą opinię to by pomyslał ze Drzyzga to poziom jakiegoś Kazachstanu. Jest solidny+ ze wszystkich rozgrywających na świecie ma chyba najlepszą zagrywkę
0
@patry295 no ciekawe kto wgl pojedzie. Oprócz atakujących to mamy potęzny wybór na każdej pozycji
0
@Medium Rosja A, Rosja B, Rosja C i Rosja D by wygrały z tymi potęgami
1
@Foro na moje to będzie powyzej 4 bramek, -2,5 gola dla mnie ryzykowne
5
@Messibestplayerintheworld ja stawiałem wczoraj takie 72%, chyba czegoś nie wiem
0
@TheNekro94 no i zdobyli to jako ZSRR, a nie jako Rosja :P jako Rosja chyba nie wygrali
0
@Xxxbarca4ever Katowice pewniaczek, Kraków tez, a i się nie zdziwię jak znowu zrobią na narodowym coś :P
3
@TheNekro94 tego gówna nie licze :P
0
apropo siatkówki warto wspomnieć, że jeśli udało by się zdobyć 3 mistrzostwo z rzędu to wyprzedzimy Brazylie i będziemy mieli najwięcej wygranych ze wszystkich reprezentacji :D
0
@Cule1234 wiadomo kiedy będą bilety i miasta ogłoszone?
0
@Objectivo jak komentator polsatu to bym nie brał tego na poważnie :P
0
@BoRoWieC za 50mln max, a jak Benfica chce 70 to zdecydowanie nie. Transfery z ligi portugalskiej to takie 50/50.
2
Mistrzostwa Swiata w siatkówce w Polsce i w Słowenii. Jak wygrywać trzeci raz z rzędu to na własnej ziemi, nie ogłoszono jeszcze gdzie będzie finał, no ale FIVB znając atmosferę polskich kibiców musi zorganizować u nas :D
1
Ney strzelając dublet najpierw chyba z wolnego strzelił, a dopiero potem z karnego
0
@Criss18Barca noty to takie mocne 14,5