FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr co raz lepsze te ceny. To może warto sprzedaż Jutglę za jakieś 50mln? Hajs się sprzyda :D
0
@KapiFCB Melo jeszcze w tym sezonie w wielu meczach spisywał się całkiem ok, więc jako zmiennik z mały kontraktem dobry zawodnik
0
@Comfortable_ no ilość moze nie, ale nic nie dawały jego kontakty z piłką
1
wczoraj to był taki typowy meczyk Barcelony. Dembele wiele strat i jedno idealne dogranie, babol Lengleta, zmiany uratowały wynik, Alves kompromitacja, Luuk ratujący wynik
0
@Comfortable_ bo jak były beznadziejne to mieliśmy pisać że dobre? Ok
0
Koeman wiedział co mówi, Neymar by tego nie strzelił raczej
5
Ladies and gentleman- its Luuk time!!!!?
0
Poziom Sadloka normalnie.
6
Gola dla Levante sprokurował 38latek, na 1-2 akcje wypracowalo łącznie 36lat :P
3
Karny słuszny, ale w tym sezonie Vasquez miał takie samo zagranie ręką i oczywiście gówno było a nie karny
2
Trochę nie rozumiem decyzji by zagrać i Busquetsem i Nico. Jak cchieli dać odpocząć Pedri to wtedy Gavi, a Sergio też bym mógł odpocząć
0
Czemu przy pierwszym golu dla Liverpoolu nie było spalonego? Bodajże Laporta wybijał gdy Jota był na 2metrowym spalonym, piłka spadła pod nogi piłkarza Liverpoolu i 3podania potem jest gol.
2
@cris2706 nie no, Nani nie był wcale taki slaby
0
@Rewolucja123 Liverpool.....to mówi wszystko
2
Nie no Panowie grają w inną dyscyplinę sportową
0
Jak to jest z golem Liverpoolu. Obrońca City wybija bo piłka by doszła do Joty, który był na 2m spalonym i po 3podaniach jest gol. Tam nie powinno być spalonego?
0
Jakie tempo.....większe niż podczas Quidditcha
0
@cris2706 ja Sterlinga lubię bo śmiać mi się chce jak biega :P TAA kozak jest, ale jakoś dla mnie taki bucowaty
0
@Roobo wielu rzeczy, on nawet nie jest najlepszym piłkarzem City :P
3
Xavi dobrze rozpoczął, ale Ci co mówią, że szkoda że nas nie ma w LM bo byśmy mogli coś osiągnąć to się chyba z wackiem na głowie pozamieniali. Przecież z takim City czy Liverpoolem to by była powtórka z PSG z zeszłej edycji
1
@cris2706 ja nienawidzę Kloppa, Robertsona i TAA, jakby ich nie było to by mogli wygrać :D
0
Sterling zrobił Ferrana xd
1
@Destroyer_of_Worlds Klopp to przecież większy cham i prostak niż Mourinho
1
Obojetne która drużyna wygra ten mecz, ale oby przegrał Klopp, jak typa nie znoszę :D
0
@totalcrack deltą i pitagorasem, a na końcu wyciągnąłem pierwiastek przed nawias
4
Nie sądziłem że na stronie o Barcelonie będzie więcej o Messim i Ronaldo jak grają w innych klubach niż jak grali odpowiednio w Realu i Barcelonie
2
@damian.09 jak wygra Lewandowski to będzie tak samo nie sprawiedliwe jak wygrana Owena. Gość nie umie dryblować, kreować okazji i tylko wykorzystuje okazję wykreowane przez Mullera i skrzydłowych
0
@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że ten cały Haaland skończy za 5lat w jakims Katarze czy innych Chinach a nie w czołowych europejskich klubach
26
Dziwne, wczoraj strzelił hat tricka a dziś się martwi jak tu zatrzymać Dembele. A niby Roberto może grać na każdej pozycji
1
@koziar nawet jak ktoś wierzy to nie powinno się tak mówić w telewizji. Jak ktoś uważa że gwałcenie jest dobre to ma o tym mówić w TV?