1

@Emhyr co raz lepsze te ceny. To może warto sprzedaż Jutglę za jakieś 50mln? Hajs się sprzyda :D

0

@KapiFCB Melo jeszcze w tym sezonie w wielu meczach spisywał się całkiem ok, więc jako zmiennik z mały kontraktem dobry zawodnik

0

@Comfortable_ no ilość moze nie, ale nic nie dawały jego kontakty z piłką

1

wczoraj to był taki typowy meczyk Barcelony. Dembele wiele strat i jedno idealne dogranie, babol Lengleta, zmiany uratowały wynik, Alves kompromitacja, Luuk ratujący wynik

0

@Comfortable_ bo jak były beznadziejne to mieliśmy pisać że dobre? Ok

0

Koeman wiedział co mówi, Neymar by tego nie strzelił raczej

5

Ladies and gentleman- its Luuk time!!!!?

0

Poziom Sadloka normalnie.

6

Gola dla Levante sprokurował 38latek, na 1-2 akcje wypracowalo łącznie 36lat :P

3

Karny słuszny, ale w tym sezonie Vasquez miał takie samo zagranie ręką i oczywiście gówno było a nie karny

2

Trochę nie rozumiem decyzji by zagrać i Busquetsem i Nico. Jak cchieli dać odpocząć Pedri to wtedy Gavi, a Sergio też bym mógł odpocząć

0

Czemu przy pierwszym golu dla Liverpoolu nie było spalonego? Bodajże Laporta wybijał gdy Jota był na 2metrowym spalonym, piłka spadła pod nogi piłkarza Liverpoolu i 3podania potem jest gol.

2

@cris2706 nie no, Nani nie był wcale taki slaby

0

@Rewolucja123 Liverpool.....to mówi wszystko

2

Nie no Panowie grają w inną dyscyplinę sportową

0

Jak to jest z golem Liverpoolu. Obrońca City wybija bo piłka by doszła do Joty, który był na 2m spalonym i po 3podaniach jest gol. Tam nie powinno być spalonego?

0

Jakie tempo.....większe niż podczas Quidditcha

0

@cris2706 ja Sterlinga lubię bo śmiać mi się chce jak biega :P TAA kozak jest, ale jakoś dla mnie taki bucowaty

0

@Roobo wielu rzeczy, on nawet nie jest najlepszym piłkarzem City :P

3

Xavi dobrze rozpoczął, ale Ci co mówią, że szkoda że nas nie ma w LM bo byśmy mogli coś osiągnąć to się chyba z wackiem na głowie pozamieniali. Przecież z takim City czy Liverpoolem to by była powtórka z PSG z zeszłej edycji

1

@cris2706 ja nienawidzę Kloppa, Robertsona i TAA, jakby ich nie było to by mogli wygrać :D

0

Sterling zrobił Ferrana xd

1

@Destroyer_of_Worlds Klopp to przecież większy cham i prostak niż Mourinho

1

Obojetne która drużyna wygra ten mecz, ale oby przegrał Klopp, jak typa nie znoszę :D

0

@totalcrack deltą i pitagorasem, a na końcu wyciągnąłem pierwiastek przed nawias

4

Nie sądziłem że na stronie o Barcelonie będzie więcej o Messim i Ronaldo jak grają w innych klubach niż jak grali odpowiednio w Realu i Barcelonie

2

@damian.09 jak wygra Lewandowski to będzie tak samo nie sprawiedliwe jak wygrana Owena. Gość nie umie dryblować, kreować okazji i tylko wykorzystuje okazję wykreowane przez Mullera i skrzydłowych

0

@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że ten cały Haaland skończy za 5lat w jakims Katarze czy innych Chinach a nie w czołowych europejskich klubach

26

Dziwne, wczoraj strzelił hat tricka a dziś się martwi jak tu zatrzymać Dembele. A niby Roberto może grać na każdej pozycji

1

@koziar nawet jak ktoś wierzy to nie powinno się tak mówić w telewizji. Jak ktoś uważa że gwałcenie jest dobre to ma o tym mówić w TV?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?