FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kamiloza91 tylko ze Katar i Arabia nie mogą być razem w grupie :P
0
jak ułożylibyście nasz koszyk od najsilniejszej do najsłabszej druzyny?
0
@pt9 ja mam i mi się nie znudzilo i myśle nad kolejnym. Kto normalny? zgaduje ze jakieś 30% społeczeństwa. potem, czyli na starośc wszystko wygląda 2/10 :D
0
@MarFan do tego, że w takim przypadku ten Alexander z OKC byłby przez pierwsze 30-40meczy faworytem do MVP :P dlatego Joker nie powinien dostać nagrody wg mnie, 6 miejsce to za nisko porównując miejsce Embiida czy Giannisa, no i za cicho o Morancie zdecydowanie
1
@HypeR sprzedać. Gość już za stary by dopiero wchodził jako "młody talent"
1
@pt9 czyli wg Ciebie tatuaże mają tylko kryminaliści? Bożeeee jakie prymitywne myslenie....
2
@Kaziol47 no mnie boli jak widzę kobietę XXL w jakieś obcisłej bluzce xd żeby nie bylo- nie mam nic do ludzi otyłych, ale jednak powinni być trochę traktowani w sprawie ubioru i z niektórych rzeczy zrezygnować
0
@FCMichalo to chyba sam Szczęsny powiedział :P
2
@Worny na moje zbyt ostro mówił, jutro któraś zgłosi mobbing
1
Perugia vs Trentino genialny mecz, poziom znacznie wyższy niż w naszym półfinale, ale tak Zaksa nie miała rywala można powiedzieć :P
0
@BorzyKrzys genialny Centrostrzal :D
0
Oglądam siatkówkę, dzwonił już jakiś stulejarz w tym hejt parku? Były jakieś pytania ciekawe?
2
Ależ Zaksa demoluje Jastrzębski
1
@Ojciec5tkidzieci ja stawiam że awansuje ZAKSA chyba jednak, ale dziś wygra Jastrzębski
0
@Emhyr Gavi jest super, ale jednak widziałbym go jako rezerwowego
2
wielka szkoda, że ten mundial jest w Katarze. Odnoszę wrażenie, że piłkarsko to może być super turniej, ale przez szejki na trybunach i brak prawdziwych kibiców dużo straci widowisko
0
@BorzyKrzys nie no kolega ewidentnie pcha się w gips :D
0
@Objectivo taktyczny, bo ciekawią mnie propozycje :P
0
@JimMorrisonFCB Tyskie oczywiście
0
mi to się wczoraj po meczu przykro zrobiło jak widziałem ile osób z La Rambli miało czelność zbezczeszczać jedno z dwóch najlepszych piw....
0
wczoraj były emocje w piłce nożnej, a dziś o 20:00 w siatkarskiej LM w półfinale święto polskiej siatkówki. Jastrzębski Węgiel vs Zaksa w pierwszym meczu. Minimalnym faworytem dwumeczu wydaje się Jastrzębski, ale mistrza nie wolno skreślać
0
@Joe_Pesci taktyczny
0
@Kidd nadzieja umiera ostatnia :P ja już dziś czytałem, że ta kadra jest tak nieobliczalna, że stać ich na wszystko, nawet na medal
22
Szczęsny broni, Krychowiak wywalczą karnego.... Michniewicz większy magik niż Xavi
0
@FCB_dimiC a co dobrze grał? Najgorszy obok Zielińskiego
0
Ajajaj nie dobrze, że akurat on strzelił. Grał padake, ale przez gola z karnego jutro bohater narodowy i ocena 11/10
28
Lewandowski- najlepszy piłkarz świata który w sytuacji jeden na jeden nie umie przedryblowac łysego obrońcy Szwecji, którego nikt nie zna
0
Crash powinien trafić, ale Lewy wcześniej nie może nie trafić w takiej sytuacji
2
Szymański dobrze się prezentuje
2
@trolownik dzień dobry, w czym mogę pomóc?