6

@Kamiloza91 tylko ze Katar i Arabia nie mogą być razem w grupie :P

0

jak ułożylibyście nasz koszyk od najsilniejszej do najsłabszej druzyny?

0

@pt9 ja mam i mi się nie znudzilo i myśle nad kolejnym. Kto normalny? zgaduje ze jakieś 30% społeczeństwa. potem, czyli na starośc wszystko wygląda 2/10 :D

0

@MarFan do tego, że w takim przypadku ten Alexander z OKC byłby przez pierwsze 30-40meczy faworytem do MVP :P dlatego Joker nie powinien dostać nagrody wg mnie, 6 miejsce to za nisko porównując miejsce Embiida czy Giannisa, no i za cicho o Morancie zdecydowanie

1

@HypeR sprzedać. Gość już za stary by dopiero wchodził jako "młody talent"

1

@pt9 czyli wg Ciebie tatuaże mają tylko kryminaliści? Bożeeee jakie prymitywne myslenie....

2

@Kaziol47 no mnie boli jak widzę kobietę XXL w jakieś obcisłej bluzce xd żeby nie bylo- nie mam nic do ludzi otyłych, ale jednak powinni być trochę traktowani w sprawie ubioru i z niektórych rzeczy zrezygnować

0

@FCMichalo to chyba sam Szczęsny powiedział :P

2

@Worny na moje zbyt ostro mówił, jutro któraś zgłosi mobbing

1

Perugia vs Trentino genialny mecz, poziom znacznie wyższy niż w naszym półfinale, ale tak Zaksa nie miała rywala można powiedzieć :P

0

@BorzyKrzys genialny Centrostrzal :D

0

Oglądam siatkówkę, dzwonił już jakiś stulejarz w tym hejt parku? Były jakieś pytania ciekawe?

2

Ależ Zaksa demoluje Jastrzębski

1

@Ojciec5tkidzieci ja stawiam że awansuje ZAKSA chyba jednak, ale dziś wygra Jastrzębski

0

@Emhyr Gavi jest super, ale jednak widziałbym go jako rezerwowego

2

wielka szkoda, że ten mundial jest w Katarze. Odnoszę wrażenie, że piłkarsko to może być super turniej, ale przez szejki na trybunach i brak prawdziwych kibiców dużo straci widowisko

0

@BorzyKrzys nie no kolega ewidentnie pcha się w gips :D

0

@Objectivo taktyczny, bo ciekawią mnie propozycje :P

0

@JimMorrisonFCB Tyskie oczywiście

0

mi to się wczoraj po meczu przykro zrobiło jak widziałem ile osób z La Rambli miało czelność zbezczeszczać jedno z dwóch najlepszych piw....

0

wczoraj były emocje w piłce nożnej, a dziś o 20:00 w siatkarskiej LM w półfinale święto polskiej siatkówki. Jastrzębski Węgiel vs Zaksa w pierwszym meczu. Minimalnym faworytem dwumeczu wydaje się Jastrzębski, ale mistrza nie wolno skreślać

0

@Joe_Pesci taktyczny

0

@Kidd nadzieja umiera ostatnia :P ja już dziś czytałem, że ta kadra jest tak nieobliczalna, że stać ich na wszystko, nawet na medal

22

Szczęsny broni, Krychowiak wywalczą karnego.... Michniewicz większy magik niż Xavi

0

@FCB_dimiC a co dobrze grał? Najgorszy obok Zielińskiego

0

Ajajaj nie dobrze, że akurat on strzelił. Grał padake, ale przez gola z karnego jutro bohater narodowy i ocena 11/10

28

Lewandowski- najlepszy piłkarz świata który w sytuacji jeden na jeden nie umie przedryblowac łysego obrońcy Szwecji, którego nikt nie zna

0

Crash powinien trafić, ale Lewy wcześniej nie może nie trafić w takiej sytuacji

2

Szymański dobrze się prezentuje

2

@trolownik dzień dobry, w czym mogę pomóc?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?