FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean no nigdzie indziej tak nie mówią. Na Eurosporcie tak nie mówili gdy mieli bundeslige
0
@Worny na moje to za 8kolejek straci robotę w Romie
0
@Semafor80 aczkolwiek jak miał pretensje do Modricia o gol Araujo to trochę się zblaznil :P
4
@NANO77 ja już rzygam nim i już od dawna cieszę się gdy zakończy mecz bez gola. Nie da się go lubić po tym jak wszyscy w tv mu wchodzą w tyłek.
0
@The_Man Diego Carlos zdecydowanie
1
Oglądałem na Canal Plus mecz, ale to jak na Eleven mówili Dejvid Alaba to śmieszne było
0
@Gappeq zakładam, że w lidze jeszcze w dwóch meczach stracą punkty, w LM wygrają z Chelsea, ale w półfinale City im 2 razy wbije trojkę, oczywiście Real coś też strzeli, ale raczej easy win City
1
@fart już przed sezonem i na początku nikt im nie dawał szans, może przy dobrych wiatrach max 2 runda, a teraz są kontenderem
2
@Bykunn Cwiąkała wczoraj z 14x wspomniał o tym, że Auba powinien dostać czerwo :P
24
od momentu w którym zadebiutował Torres pojawiło się u nas to czego nie było od odejścia Pedro chyba. Wybieganie zza plecy obrońców i podania prostopadłe do skrzydłowych, ależ człowiek za tym tęsknił
0
@seba1324 ja się ucieszę gdy przewaga Realu stopnieje do 5pkt i wiara w klub nie ma z tym nic wspólnego :P
6
@Ojciec5tkidzieci najlepsze zagrania ter Stegena przez calą karierę u nas to jak mu wczoraj gonga delikatnego sprzedał.
1
szkoda, że tyle się mówi o dyskusyjnej czerwonej dla Aubameyanga, ale już o żółtej dla Viniciusa za symulke to już nikt na YT czy TV nie wspominał. Ciekawe jakby tak zrobił Neymar, Dembele czy Sterling to by było cicho.
0
@Colon wielka szkoda, że tak się skonczyla jego kariera. Jedyny, który mógł zagrozić Big three, bo jak miał dzień to trafiał wszystko i to z potworną siła
1
@paweldunajecfcb dla mnie nie. Zółto wiadomo, ale to nie na czerwoną kartkę. Walka o piłke, w momencie zderzenia noga już nie jest usztywniona tylko się zgina.
2
@Jakchcesz i popełnić błędy jak Bartek, że co kto chciał to dostawal?
7
Jak w 2010 strzelił Jeffren to tu na 5:0 musi strzelić Puig
0
Cwiakala jeszcze z 7x niech powie o tej "czerwonej" kartce Aubemayanga
1
@Joe_Pesci to było to co dopiero pomału wraca za Xaviego. Wybieganie za plecy rywali i podania prostopadłe
6
@Kacper1432 bo nie każdy ma takich kolegów jak Lewandowski
0
@AdamaTraore perła, tyskie i okocim
0
@MadafakinGuy ale ulubiona czy najlepszą?
3
@Pawel13sz ale że po co że jak? Xd
0
Lepiej grać w 10 niż z Adama. Nic nie pomaga a tylko irytuje. Dest musi sam całą stronę ogarniać
0
@Cwaniak4 tak, nie którym ta ekscytacja mocno odbiła mam wrażenie. Przypominam, że ostatnio zremisowaliśmy z Galatasarey i ledwo ledwo wygraliśmy z Elche...
0
@Bagsik88 podajesz przykład z kilkunastu lat w tył, gdzie my np na Leverkusen trafialiśmy
0
@Esio szkoda, że tylko na Varze, a nie na murawie, obecnie zdecydowanie najlepszy hiszpański sędzia
0
@danio1899 Real wcale nie ma łatwych rywali, z wyjątkiem jednej edycju gdy maił Wolsburga i tam innych placków
3
@Herato wole odpadac z takimi druzynami ale minimalnie (Villareal wyjatek, ale tez tylko przez ostatni kwadrans) niż z jakimś Bayernem przegrać 8-2
0
@Encore szkoda, że tak się drabinka ułożyła, bo uważam że i Perugia i Trentino jest do pyknięcia, zwłaszcza Trentino. Finał polski byłby czymś niesamowitym