0

@Derean no nigdzie indziej tak nie mówią. Na Eurosporcie tak nie mówili gdy mieli bundeslige

0

@Worny na moje to za 8kolejek straci robotę w Romie

0

@Semafor80 aczkolwiek jak miał pretensje do Modricia o gol Araujo to trochę się zblaznil :P

4

@NANO77 ja już rzygam nim i już od dawna cieszę się gdy zakończy mecz bez gola. Nie da się go lubić po tym jak wszyscy w tv mu wchodzą w tyłek.

0

@The_Man Diego Carlos zdecydowanie

1

Oglądałem na Canal Plus mecz, ale to jak na Eleven mówili Dejvid Alaba to śmieszne było

0

@Gappeq zakładam, że w lidze jeszcze w dwóch meczach stracą punkty, w LM wygrają z Chelsea, ale w półfinale City im 2 razy wbije trojkę, oczywiście Real coś też strzeli, ale raczej easy win City

1

@fart już przed sezonem i na początku nikt im nie dawał szans, może przy dobrych wiatrach max 2 runda, a teraz są kontenderem

2

@Bykunn Cwiąkała wczoraj z 14x wspomniał o tym, że Auba powinien dostać czerwo :P

24

od momentu w którym zadebiutował Torres pojawiło się u nas to czego nie było od odejścia Pedro chyba. Wybieganie zza plecy obrońców i podania prostopadłe do skrzydłowych, ależ człowiek za tym tęsknił

0

@seba1324 ja się ucieszę gdy przewaga Realu stopnieje do 5pkt i wiara w klub nie ma z tym nic wspólnego :P

6

@Ojciec5tkidzieci najlepsze zagrania ter Stegena przez calą karierę u nas to jak mu wczoraj gonga delikatnego sprzedał.

1

szkoda, że tyle się mówi o dyskusyjnej czerwonej dla Aubameyanga, ale już o żółtej dla Viniciusa za symulke to już nikt na YT czy TV nie wspominał. Ciekawe jakby tak zrobił Neymar, Dembele czy Sterling to by było cicho.

0

@Colon wielka szkoda, że tak się skonczyla jego kariera. Jedyny, który mógł zagrozić Big three, bo jak miał dzień to trafiał wszystko i to z potworną siła

1

@paweldunajecfcb dla mnie nie. Zółto wiadomo, ale to nie na czerwoną kartkę. Walka o piłke, w momencie zderzenia noga już nie jest usztywniona tylko się zgina.

2

@Jakchcesz i popełnić błędy jak Bartek, że co kto chciał to dostawal?

7

Jak w 2010 strzelił Jeffren to tu na 5:0 musi strzelić Puig

0

Cwiakala jeszcze z 7x niech powie o tej "czerwonej" kartce Aubemayanga

1

@Joe_Pesci to było to co dopiero pomału wraca za Xaviego. Wybieganie za plecy rywali i podania prostopadłe

6

@Kacper1432 bo nie każdy ma takich kolegów jak Lewandowski

0

@AdamaTraore perła, tyskie i okocim

0

@MadafakinGuy ale ulubiona czy najlepszą?

3

@Pawel13sz ale że po co że jak? Xd

0

Lepiej grać w 10 niż z Adama. Nic nie pomaga a tylko irytuje. Dest musi sam całą stronę ogarniać

0

@Cwaniak4 tak, nie którym ta ekscytacja mocno odbiła mam wrażenie. Przypominam, że ostatnio zremisowaliśmy z Galatasarey i ledwo ledwo wygraliśmy z Elche...

0

@Bagsik88 podajesz przykład z kilkunastu lat w tył, gdzie my np na Leverkusen trafialiśmy

0

@Esio szkoda, że tylko na Varze, a nie na murawie, obecnie zdecydowanie najlepszy hiszpański sędzia

0

@danio1899 Real wcale nie ma łatwych rywali, z wyjątkiem jednej edycju gdy maił Wolsburga i tam innych placków

3

@Herato wole odpadac z takimi druzynami ale minimalnie (Villareal wyjatek, ale tez tylko przez ostatni kwadrans) niż z jakimś Bayernem przegrać 8-2

0

@Encore szkoda, że tak się drabinka ułożyła, bo uważam że i Perugia i Trentino jest do pyknięcia, zwłaszcza Trentino. Finał polski byłby czymś niesamowitym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?