FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule w jaki sposób zmarnował sobie kariere, po jego odejściu PSG notowało lepsze występy w LM, więc czysto sportowo wybrał lepszy projekt
2
@CzeksonFCB1899 oprócz Antony nikogo z tej listy :P
0
co można ciekawego zrobić w Warszawie w piątek wieczorem? Jade ze znajomymi i akurat na piątek brak konkretnych planów, przedział wiekowy 20-25 lat, oprócz alkoholu :P
0
@kaamil1910 i przez takie sytuacje nawet nie warto pomagać gdy innym dzieje się źle. ten dostanie 20 lat, a ten co molestował pewnie z 3
19
Do czego to doszło że wychwala się bramkarza za obronę strzału prosto w niego
53
Ciekawe by było gdyby Ferran miał sytuację sam na sam z ter Stegenem. Ten by nie strzelił, w ten by nie obronił
7
Trzeba odpuścic Haalanda w lato i skupić się na bramkarzu. Pedri mega zawalił, ale tu dobry bramkarz to broni na luzie.
0
Alves jest strasznie wolny, mam wrażenie że Luuk go by wyprzedził. Może warto odpuścić Kessiego i przesunąć Alvesa do środka na stałe
0
I tak to jest z tym Dembele....tydzień temu top, dziś gra dla Elche notując mnóstwo strat. Ciężka decyzja dla Laporty i Alemanego
4
Busquets i Pique to chyba pachy wietrzą przy tych ciągłych sygnalizacjach spalonych
0
@Criss18Barca Janowski jak będzie na podium to niech się cieszy. W GP psycha mu mocno siada przez co mocno zawala start i potem jest problem
0
@Coutinho007 czemu???
0
@Isso89 że niby oficjalnie?
3
@Pawel13sz ktoś musi im wpajać mentalność zwycięzcy. Taki Alba czy Busquets wygrali prawie tyle samo co Alves, ale oni tacy mialcy się wydają w tym aspekcie
2
Ile macie armii i jaką cywilazcje wybraliście w Rise of Kingdoms? :D
0
@FC1899Barca ciekawe za co. To pytanie dotyczy głównie @Moderacja z jakiej racji został wpis usunięty. Złamał jakiś regulamin? Nie. Proszę o odpowiedź a nie jak zawsze unikanie dyskusji i założenie "ja jestem moderacja ja mogę wszystko"
0
Komentarz usunięty
1
@szkutnik91 najlepsze zagranie Gomesa w naszych barwach- podanie na 5m xd
1
@agrad0 Neymara tez. Zarobiliśmy ponad 100mln a sportowo nie trzeba komentować
5
@Joe_Pesci zarobić zawsze warto :D
5
@Kgorecki2500 noo i wkońcu największa broń poszła w uzycie. Zabrać im alkohol, az tyle własnego nie mają by wyżyć z niego
0
@Khajio no nie oglądam Bayernu w lidze, więc nie wiem :P ale co go oglądam w LM to jest zazwyczaj najlepszy z ofensywy Bayernu (obok Mullera).
1
@PatrykBarca Czemu? jeden z lepszych skrzydłowych na świecie.
1
@mekston nawet nie wiedziałem, że Artem ma polskie obywatelstwo :P no ja to bym chciał by zostali, bo to jednak czołówka światowa i bez nich to by już inaczej się oglądało
3
niedobrze się już człowiekowi robi jak czyta o nim. Gość by nie grał w fatalnym Levante, a ciągle o nim głośno jakby to jakiś światowej klasy celebryta był
2
Motor Lublin jeszcze dziś ma ogłosić rozwiązanie kontraktu z Grigorij Łagutą. Wypisują się z walki o mistrzostwo tym ruchem, no ale ruch konieczny przez to co się dzieje. Ciekawe co Wrocław i Toruń zrobią z Artem i Emilem. Bez tej trójki poziom PGE znacznie spadnie, ale wyrówna szanse, bo Wrocław ma za mocną kadrę.
0
@Medium no mam całkowite odmienne zdanie. Na moje minimum 50%, którzy są psychiczni chorzy udają gdy maja proces w sądzie.
0
@Rust_Cohle dla mnie liczby to nie wszystko. Z tamtej Chelsea wyciągam Hazarda i Chelsea ma duże problemu z wejściem do Top4. Z Liverpoolu wyciągam Salaha i na moje spokojnie grają o Top3. Oczywiście to tylko moja opinia. Jak Salah będzei tak grał jeszcze rok dwa to przebije Hazarda przez ciągłośść bycia na topie
1
@NaFazieHitman pewnie na kartce była jedna opcja do zaznaczenia i zdziwieni dlaczego takie wyniki
0
@Zoker tak, po to są te sądy- tak właśnie myśla takie zwyrole. Zacznie udawać psychicznie chorego i dostanie 2 lata max i po tem znowu to będzie robił. A jeszcze jakby się okazało, że jest czarnoskóry to by odszkodowanie dostał.