FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@magister97r nie lubie go, ale szkoda ze musi grać z takimi amatorami :P
0
@Pewex takie ustawienie o którym piszesz to samobójstwo w obronie. Duet Modric- Casemiro by sami w pomocy tego nie udźwignęli wg mnie. Vini i Mbappe by nie dawali za dużo wsparcia Mendy i Carvalajowi, tak mi się wydaje, że wtedy oni by się nie wracali bo każdy by chciał mieć najwięcej goli
0
@Pewex Vinicius, Benzema, Mbappe i Haaland? to się nie może udać.
0
@Bobo25 chłopie tu są czasami takie "perełki", że czasami trudno odróżnić powagę od żartu :P
0
@tbas pokaż mi Brytola który sobie nie poradził w La liga. Jest jakiś stereotyp, bo sobie Owen czy Woodgate nie poradzili i na tym to się ciągnie,a to było prawie 2 dekady temu
0
@BART97 no wiadomo, Kucharczyk odbiera za rok ZP
0
@Pilka_jest_okragla Salah alternatywa dla Haalanda? powinno być na odwrót...
0
@Bobo25 nie no błagam. Traore a Salah to poziom róznicy jak Kucharczyk i Mbappe
0
@Kwiatek67 no ale różnica w zdobywaniu goli tez nie jest bardzo duzo. Jednak La Liga>>>>>>>>>>> Bundesliga. Więc skoro różnica nie jest tak duża to decydują takie detale właśnie jak kreowanie okazji, pressing itp
0
@MesQueUnClub96 jeśli dobrze pamiętam to oni w tych meczach meczach mieli duzo urazów+ Covid. Bardziej Muller i Gnabry byli bez firmy
3
@MesQueUnClub96 we wszystkim oprócz goli :D asysty, kreowanie, wpływ na grę
2
@Danny Gaucho ahh ten Kanoute, co to były za czasy, on w La Liga, Adriano w Serie A....
0
@Bykunn szczerze trochę tak, sportowo i wizerunkowo mega straci
0
czy nie uważacie, że Suarez przez to, że odszedł od nas do Atletico i tam, powiedzmy szczerze, radzi sobie słabo będzie za 10-15lat oceniany znacznie niżej niż powinien w rozmowach o najlepszych "9" w historii? Te dwa lata słabej gry spowodują, że nie będzie wymieniany obok Nazario, van Bastena itp tylko np Cavani, Crespo?
0
@Sau_Ron Bayern jest słaby w tym sezonie, gorszy niż w ostatnich latach gdy tylko raz wygrał LM, zresztą w roku pandemicznym, nie wiadomo co by było gdyby była normalna formuła
0
@busquets5 Kessie na DP to samobójstwo. On nie umie przyjmować piłki gdy rywal jest 5m od niego, bo juz jest obsrany a co dopiero gdy masz rywala ciągle na sobie
0
@fart o atak jestem "spokojny" ze dalej będzie takim strzelcem jak był :P w obronie cóż...nie grał od kilku miesięcy, więc zanim zbuduje formę fizyczną trochę minie, same zajęcia na siłowni to nie wszystko
0
@fart nie wiem czy Simmons to akurat wzmocnienie xD
0
@Kuraxan tak, uważam, że ma najlepszy instykt na świecie, ale oprócz tego nie jest najlepszy w żadnym aspekcie. Już bardziej zasługują Sane czy Muller, którzy kreują te akcje. Silva jest dla mnie najbardziej niedocenianym piłkarzem świata i najlepszym piłkarzem PL. Jeśli jest jeden piłkarz wokół ktorego budowałbym zespół to tylko i wyłącznie Bernardo. Zresztą taki Guardiola chwali go bardziej niż Kevina de Bruyne
0
@DarkShen Benzema, Salah, Mbappe, Bernardo Silva i Muller/Cancelo
1
@Sulimo nie ma żadnego podobieństwa :P tam był pech, tu nie było umiejętności. Tam wiele okazji tu jedyne co to wiele wrzutek
0
Zidane na ławce czy o co chodzi że dziesiątki wrzutek? Rozumiem ta taktykę gdy jest Luuk na boisku, ale nie gdy jest Depay czy Ferran w pierwszej połowie
7
@Sau_Ron 4-0 Maldini easy :D
1
@Przemek2323 tak tak jak zawsze, przeciez jak mozna napisac tu ze ktoś zagral lepiej niz Messi, tym bardziej ten "zdracja", "egoista", "moneymaker" Neymar
3
@Przemek2323 asysta do Mbappe? Widze, że tu umniejszanie Neymarowi tu się nigdy nie skonczy. Wczoraj zagrał lepiej niz np Messi
4
@marcin62 i bardzo dobrze, że takie notowania zbiera. Lewy jest uzależniony od kolegów, natomiast w Realu są uzależnieni od Benzemy. Gdybym miał budować zespół to bez wątpliwości wybieram Francuza
1
@tristan87 przeciętniak nie, typowy dobry obrońca. Nie kupimy żadnego Mendyego, Theo czy Cancelo, Grimaldo to świetny zmiennik
0
Benzema ma farta, że nie trafił na Kimpembe z Fify
9
Ter Stegen by tych dwóch strzałów Mbappe nie obronił raczej
0
@AmigoBlancos no bo to będzie koniec sezonu. Ligę już mają pewną, więc nie będą mieli o co walczyć. Czy nieudany? To już kwestia sporna