FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO czyli zagrał z 15 słabych meczy w PSG i nie można mówić że się skończył, bo wystarczył jeden dobry w kadrze?
3
@michal26 wygrywając RG już była lepsza niż Radwańska
2
@AFA90 z polską drużyną powalczy większość drużyn, to nie jest wybitne osiągnięcie
0
@zadafcb ciekawe ile będzie miał "pożegnalnych" walk :P
0
@Xxxbarca4ever no wiadomo, ale nie można grać za szacunek na takiej imprezie jak IO :P jakby Olek czy Semeniuk grali od początku IO za niego to wydaje mi się, że mecz z Francją by się skończył inaczej
1
@Xxxbarca4ever tym bardziej, że młodzi zasłuzyli na grę jego kosztem. Już podczas IO nie powinien grać, powołanie ok skoro trener go potrzebował jako charakter w szatni, ale na boisku nie powinno go by
0
kto bardziej nie wykorzystał w pełni swojego potencjału: Bale czy Neymar? :P
1
@trolownik nie prawda :P
2
@Emhyr czarny koń Dania, nie można ich stawiać w gronie faworytów, a mogą cwiercfinal lub półfinał osiągnąć, a wtedy już wszystko możliwe :)
1
@Danny Gaucho jak piszesz taką ciekawostkę jak np o Cuadrado dopisujesz proszę kto jest na pierwszym miejscu jak możesz :)
4
Ciekawe te 5mln dla Araujo. Wydaje się git opcja, ale jak sobie człowiek pomyśli o 6,5mln dla Kessiego czy Christensena to troche śmieszne pieniądze te 5mln wtedy
1
@michal26 nie ma sobie równych? xD
2
@Pawel13sz napastnik, który w swoim prime mógł konkurować z Suarezem, Lewym itp, jednak mało osób to pamięta, bo ten prime trwał niezwykle krótko
0
@anxted tak tylko mówisz....już widze gdy np pracodawca wysyła Cię na rok do swojej filii w Rosji, a Ty w momencie wybuchu wojny mówisz rezygnuje i zostajesz bezrobotny. Przypuszczam, że 95% by zostało w Rosji dalej pracować
2
to z kim się najlepiej rozumiał... z Messim czy Iniestą?
0
@Azacca pewnie bez Lewego, bo po co grać w kadrze jak 3 dni wczesniej trzeba było zagrać z zawsze groźnym Unionem i za kolejne 10 dni z potężną Herthą czy innym Freiburgiem
3
@Hubsao Luis Fabiano and Frederic Kanoute
1
@P33ck aż dziwne że najwieksi fanboye Messiego nie napisali że on.
12
@Ali3231 co powiedział a to co chciał powiedzieć to dwie różne rzeczy :D
0
@kryhaa już z tymi topowymi klubami się nie rozpędzajmy, w klubie z topu to by może wchodził na ostatnie 5min spotkania. Rok temu nikt nie wiedział kto to.
0
@PRINSU ale byś powiedział z kim xD
0
@Pilka_jest_okragla 6,5 mln zdecydowanie za duzo.
0
@qubson12345 bardzo dobry ruch z ich strony jeśli by Włocha unikały kontuzje.
0
@bartekvisca no ale jak wypozyczamy piłkarzy typu Montoya, Bartra, Tello czy Miranda to cięzko by oni wrócili skoro po prostu na takie Getafe są za słabi. Gdybyśmy chcieli wypożyczyć spory talent (jakim wg mnie jest Nico) to by sobie poradził. Nie jest to talent jak Gavi czy Pedri, ale za kilka lat może osiągnąc poziom np Parejo czy illaramendi za czasów pierwszego pobytu w RSSS
0
@Janas11224 jezu wszystko tylko nie kokos, a od Kiza to by spróbował
5
@Kapitan hawk nie stać go na Neymara
0
Maja Strzelczyk czy Monika Wądołowska? odbiegając od sympatii do Realu jednej z nich :P
0
@msmsms narazie to on z Depaya nie umie zrobić chociaż przyzwoitego napastnika, więc spokojnie :P
0
@DaPidejpi dokąd ten świat poszedł...laska będzie chciała zostać papiezem to z Dominiki stanie się Dominikiem i już ma papiery
0
@Destroyer_of_Worlds no dobra, ale jak by to z nim wyglądało na boisku? bo ja go nigdzie nie widze :P