FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos no bo to będzie koniec sezonu. Ligę już mają pewną, więc nie będą mieli o co walczyć. Czy nieudany? To już kwestia sporna
1
@Homeopata8989 dla nas bardzo dobrze, że trenerzy Realu mu nie dawali szans i głową mu nie wytrzymała. Potencjał miał wielki
0
Najładniejsze polskie aktorki (piosenkarki, które grały w filmach też liczmy) ostatnich no 10lat? Bez patrzenia na umiejętności aktorskie, sam wygląd. Tak odbiegając od tematu wojny i PSG :P
2
@Danny Gaucho Song zdecydowanie najlepszy klub sobie wybrał do kontynuacji kariery :P kto by nie chciał grać w Dżibuti
0
@P33ck no ale jak była możliwość kupienia Lukaku to nie ma co się dziwić, że z niej skorzystali. W Interze grał jak top3 napastników świata. Nie twierdze, że Abraham zawiódł w tym sezonie w Chelsea, ale no nie dziwi mnie decyzja klubu, żę przy takim bogactwie go sprzedali
3
kupmy i sprzedajmy jeszcze raz
1
@P33ck bardzo łatwo się go mogła pozbyć gdy się ma Lukaku, Wernera, Havertza, Pulisicia, Mounta i Odoi
1
@AFA90 to wtedy gra z dwoma DP i Messi na 10 i Di Maria na skrzydle.
0
@danio1899 jak Courtois będzie miał swój dzień to tak. w innym przypadku PSG awansuje
1
możemy już pomału stwierdzić jak będzie chciał grać Xavi, czy myślicie, że ten potencjalny transfer Moraty miałby sens? Byłem przeciwny jego transferowi, ale mam wrażenie, że bardzo dobrze by się odnalazł, oczywiście pomijając fakt ile mamy napastników
0
@patry295 oglądałem cały mecz Jastrzebskiego i nie wiem czy on zagrał tak genialnie czy to Lube tak słabo. Włosi gdyby nie Lucarreli by doznali jeszcze wyższa porażkę
0
@BART97 aaa to jak go boli to nic nie poradzę
1
@BorzyKrzys w jakim kontekście?
0
@zodiak_10 Lahoz to bardzo dobry sędzia, nie wiem skąd się wzięło że jest słaby.
3
Lewandowski hat trick czyli jutro w polskich mediach koniec wojny i będzie temat tylko jeden
1
Jastrzębski wygrywa pierwszego seta z Lube. Bardzo dobre przyjęcie jak na moc zagrywki jaka dysponują Włosi
1
@tristan87 zmienia wiele. My mamy całe zgrupowanie po jedno spotkanie, oni mają 4dni odpoczynku pomiędzy jednym a drugim meczem, możliwość kontuzji czy czerwonej kartki. Plus czemu my jako nie rozstawieni w losowaniu baraży mamy mieć pewny awans, a Szwecja jako rozstawiona musi walczyć o finał? Szwedzi powinni mieć pewny awans, a my mecz z Czechami
5
@GuerillaAthletic strasznie niesprawiedliwa decyzja dla Szwedów i Czechów
3
@danio1899 zdecydowanie zostawiam Araujo. Potwornie ciężko o dobrego SO, a takich jak Gavi jeszcze będzie mnóstwo.
0
dziś poza LM piłkarską mamy siatkarską LM. Po tym jak Perugia i Zaksa awansowały walkowerem do półfinału, tak dziś Jastrzębski zagra z Lube. Jak zagrają tak jak w finale PP to możemy być świadkami kompromitacji niestety. Ale jak zagrają na swoim optymalnym poziomie to może być genialne widowisko.
0
@Danny Gaucho no to faktycznie.....100mln to mało jak jest taki dobry
0
@masq ludzie z niego robili już jakiś talent, ale tak naprawdę nie miał nigdy 3 meczów pod rząd, które pozwoliłyby mówić o nim jak o talencie. On na takie RSSS jest za słaby
3
co uważacie o tej pomocy dla Ukraińców już na terenie Polski? za duża? za mała? w sama raz? Wiele osób w moim otoczeniu zarzuca mi całkowity brak uczuć itp, ale jak słysze o tych dziesiątkach przywilejów jakie im przysługują, a potem w PKP widzę wiele z matek z dziećmi i tylko jedna nie ma hulajnogi elektrycznej to mi się rzygać chce. Przecież hulajnoga to jest zawsze pierwsza rzecz jaką biorę gdy muszę uciekać z własnego domu... i takich przykładów co dzień się pojawia mnóstwo.
2
Czemu sportowcy mają dziwną manie klepania się po tyłku?? Teraz oglądam to jak Xavi dziękuję po meczu piłkarzom i prawie palce wsadził w Pique
0
@Gomess nie no, do Cristiano i Maguire to nie ma podjazdu nikt :P
1
@kuz Real nie ma takiej mentalności jak my i oni się nie dadzą upokorzyć w LM.
2
@Kgorecki2500 ciekawe czy w tych pozostałych krajach też będą mieć tak dobrze jak w Polsce, aż za dobrze
0
@PatrykBarca na trzeżwo to to nie będzie :P coś sie dziabnie po drodze, ale na miejscu chcemy uniknąć barów/pubów bo to znane
0
@trolownik jak taki pewny jesteś to pewnie LEvante 3-1 wygra :P
0
@Kacper1432 znaczy no jedziemy do Warszawy więc ciezko :P