0

Po co zawodnicy futbolu amerykańskiego mają takie coś a'la ręczniki z tyłu stroju z tyłka wystające?

10

Nie znam się na tym NFL, wiem jak się zdobywa punkty i te podstawowe zasady. Nagrałem sobie w nocy i teraz oglądam.....czy Ci debile muszą nawet na futbolu amerykańskim mówić o Lewandowskim?

0

@Semafor80 ogień jest

0

@IronSanHybrid kolejny trener klapki na oczy z tym Busquetsem. Z nim już o żadne trofeum nie powalczymy

1

To ta walka o mistrzostwo to dalej taka pewna jak po meczu z Atletico czy już nie?

0

@PatrykBarca z Sassuolo też strzelił. Uznali gola jako samobójczą, ale to 99% jego zasluga

0

@!34RC3!_0N4 ale taki Garcia, Lenglet, Dest, Alba czy Busquets co chwila w obronie robią wylewy, więc to jest ocena na podstawie kilkunastu meczy

1

Na Valencie z Garcia, Dest oraz Lenglet. Ta obrona by nawet Najmana nie zatrzymała

0

Garcia vs Osihmen....ulala.

0

Kurde może jest jeszcze szansa dla mnie jako piłkarza. Daliby mi za rywala takiego Garcię to bym wyszedł na topowego napastnika

0

Garcia top. Więcej marzeń o Haalandzie, Anthony a w obronie piłkarze poziomem Wawrzyniaka i Wieteski

2

Jak oni na 17m mogli zostawić Darderowi tyle czasu....

3

Busi już piękna strata i powinna być kartka

3

@derlysy1979 mecz Ligi Mistrzów z komentarzem Weszło by było wyśmienite

0

@The_Man jeśli mówimy o lidze angielskiej to zdecydowanie Bernardo Silva, jak narodowość to Sancho (ale w formie z BVB) :P

0

@jakub1906 pewnie i tak by nie zagrał bo by się połamał

0

@potrojnakorona Lloris już od 2-3 sezonow dobre mecze przeplata z puszczonymi szmatami

4

@PatrykBarca Wilki słabe? To polecam obejrzeć ich mecze, druga najlepsza obroną i super grają. Conte przereklamowany? Chłopie mniej kompotu do obiadu

0

@panczo Rok temu były pierwsze w PO w których Paul się nie połamał, zdziwie się jak w tym roku też będzie zdrowy. W serii z GSW jednak dla mnie faworytem Wojownicy. Green zatrzyma Aytona a on kluczowy jest dla Chrisa

0

@Rewolucja123 uwielbiam te stopklatki...

1

@Gappeq no fajne do oglądania może być Hornets vs Memphis, 76 vs Cleveland oraz GSW VS LAL

0

@robimen12345 podaj ile goli straciliśmy po akcjach naszą lewą stroną. Podaj liczbę tylko z tego sezonu, bo od 2018 by ta liczba byłaby kosmiczna

0

Wiadomo czy Harden dziś zagra? Albo jakieś ciekawe dziś debiuty zawodników w nowych zespołach?

13

To sędziowanie w tej lidze jest aż takie słabe, że człowiek tęskni za Lahozem

5

Fajnie działa ten Var. Najpierw brak karnego dla Realu, wystawienie ręki przez Albiola i uderzenie Vinicusa to był idiotyczne zagranie; teraz brak czerwonej dla Asensio....to może być "dobry" meczyk :D

2

@taris nie jest, jest hype na niego od kiedy grał w Salzburgu. Viola nie grała w LM i dlatego na Vlahovicia nie było takiego hype. No i nie łapie tak kontuzji

2

Vlahovic kot. Czemu Laporta na tego Haalanda tak się zarzucił jak lepszy napastnik był do wyjęcia.

0

@kuz szansę na częstsza grę? Rok temu Lipsk był lepszym projektem, więc sportowo też lepiej wybrał, każdy na jego miejscu by zrobił to samo

0

@Encore który od kilku miesięcy broni tylko swojego portfela. Może być nawet Jordanem, Jamesem i Durantem jednocześnie ale co z tego będzie jak grać nie będzie :D

1

@endriuuu2 a co ci on zrobił?....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?