FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co zawodnicy futbolu amerykańskiego mają takie coś a'la ręczniki z tyłu stroju z tyłka wystające?
10
Nie znam się na tym NFL, wiem jak się zdobywa punkty i te podstawowe zasady. Nagrałem sobie w nocy i teraz oglądam.....czy Ci debile muszą nawet na futbolu amerykańskim mówić o Lewandowskim?
0
@Semafor80 ogień jest
0
@IronSanHybrid kolejny trener klapki na oczy z tym Busquetsem. Z nim już o żadne trofeum nie powalczymy
1
To ta walka o mistrzostwo to dalej taka pewna jak po meczu z Atletico czy już nie?
0
@PatrykBarca z Sassuolo też strzelił. Uznali gola jako samobójczą, ale to 99% jego zasluga
0
@!34RC3!_0N4 ale taki Garcia, Lenglet, Dest, Alba czy Busquets co chwila w obronie robią wylewy, więc to jest ocena na podstawie kilkunastu meczy
1
Na Valencie z Garcia, Dest oraz Lenglet. Ta obrona by nawet Najmana nie zatrzymała
0
Garcia vs Osihmen....ulala.
0
Kurde może jest jeszcze szansa dla mnie jako piłkarza. Daliby mi za rywala takiego Garcię to bym wyszedł na topowego napastnika
0
Garcia top. Więcej marzeń o Haalandzie, Anthony a w obronie piłkarze poziomem Wawrzyniaka i Wieteski
2
Jak oni na 17m mogli zostawić Darderowi tyle czasu....
3
Busi już piękna strata i powinna być kartka
3
@derlysy1979 mecz Ligi Mistrzów z komentarzem Weszło by było wyśmienite
0
@The_Man jeśli mówimy o lidze angielskiej to zdecydowanie Bernardo Silva, jak narodowość to Sancho (ale w formie z BVB) :P
0
@jakub1906 pewnie i tak by nie zagrał bo by się połamał
0
@potrojnakorona Lloris już od 2-3 sezonow dobre mecze przeplata z puszczonymi szmatami
4
@PatrykBarca Wilki słabe? To polecam obejrzeć ich mecze, druga najlepsza obroną i super grają. Conte przereklamowany? Chłopie mniej kompotu do obiadu
0
@panczo Rok temu były pierwsze w PO w których Paul się nie połamał, zdziwie się jak w tym roku też będzie zdrowy. W serii z GSW jednak dla mnie faworytem Wojownicy. Green zatrzyma Aytona a on kluczowy jest dla Chrisa
0
@Rewolucja123 uwielbiam te stopklatki...
1
@Gappeq no fajne do oglądania może być Hornets vs Memphis, 76 vs Cleveland oraz GSW VS LAL
0
@robimen12345 podaj ile goli straciliśmy po akcjach naszą lewą stroną. Podaj liczbę tylko z tego sezonu, bo od 2018 by ta liczba byłaby kosmiczna
0
Wiadomo czy Harden dziś zagra? Albo jakieś ciekawe dziś debiuty zawodników w nowych zespołach?
13
To sędziowanie w tej lidze jest aż takie słabe, że człowiek tęskni za Lahozem
5
Fajnie działa ten Var. Najpierw brak karnego dla Realu, wystawienie ręki przez Albiola i uderzenie Vinicusa to był idiotyczne zagranie; teraz brak czerwonej dla Asensio....to może być "dobry" meczyk :D
2
@taris nie jest, jest hype na niego od kiedy grał w Salzburgu. Viola nie grała w LM i dlatego na Vlahovicia nie było takiego hype. No i nie łapie tak kontuzji
2
Vlahovic kot. Czemu Laporta na tego Haalanda tak się zarzucił jak lepszy napastnik był do wyjęcia.
0
@kuz szansę na częstsza grę? Rok temu Lipsk był lepszym projektem, więc sportowo też lepiej wybrał, każdy na jego miejscu by zrobił to samo
0
@Encore który od kilku miesięcy broni tylko swojego portfela. Może być nawet Jordanem, Jamesem i Durantem jednocześnie ale co z tego będzie jak grać nie będzie :D
1
@endriuuu2 a co ci on zrobił?....