0

@kubix05 Boateng nie grał w Ghanie?

0

@FC1899Barca jeśli Bielik będzie zdrowy to wolę jego niż Krychowiaka. Szymański nie ma jakieś poważnej kontuzji?

0

@PatrychoO jarają się tym Haalandem niepotrzebnie

4

@Ojciec5tkidzieci niesamowita historia, kiedyś w to się wczytałem tak mocno, że cały dzień o tym czytałem/słuchałem. Jedna z najciekawszych niewyjaśnionych zagadek

5

@Wossi61FCB Najman, Kapela i Paris. Dwóch pierwszych to takie farmazony opowiadali, że aż ciężko było oderwać ucho

4

@Sau_Ron Henry- uważany za genialnego piłkarza, ale i tak nie na taką skalę na jaką zasługuje

0

@Keriox prawie jak Andre Gomes, na treningach z tego co mówili to poziome Xaviego i Pirlo, na boisku poziom Mączyńskiego :P

1

@Momals11 Messi wcale nie jest lepszy od innych

1

@pele1282 kim oni są?

0

@Kwiatek67 i iq -20 :P

0

@messi564 nie ściągniemy Haalanda i nie ma co się oszukiwać. Z resztą gość co chwilę jest kontuzjowany więc moze i lepiej. Z całym szacunkiem do Gavi, Araujo Fati, De Jonga czy Nico, ale oni na ten moment nie pokazują o sile projektu, to nie są nazwiska które przyciągają pozostałych piłkarzy

0

@Cwaniak4 ale każdy zespół należy budować od obrony, a u nas ta kuleje niemiłosiernie.

3

@Pawel13sz niech on skończy z tym atakiem tylko skupi się na obronie.

0

@taris wiesz co, od obrońcy wymagam głównie tego by bronił, a tego "daje popisy" co tydzień.

0

@Mroziu albo masz 7lat albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "Jednym z najgorszych"

0

@taris co xd.

0

Fajnie, że Obemają trafil do nas; fajnie że Torres do nas trafił; fajnie że Adama trafił....ale na LO zostajemy z gościem który od 3 lat jest jednym z najgorszych LO w lidze. Szkoda, że Lapcio nie skupia się wgl na obronie

3

@lucas/catalan blondynka o top nogach xd a jaka poprawną odpowiedź

2

@Messibestplayerintheworld Benzema się bardzo dobrze prowadzi i zakładam, żę nawet za 3 lata będzie w lepszej formie niż jakikolwiek napastnik który u nas będzie występował

1

@ranger3120 pewnie przy kupowaniu biletu masz opcje czy jesteś zaszczepiony czy nie,pula biletów dla niezaszczepionych pewnie jest znacznie mniejsza.

1

@KrystianR a co ma zdobywanie gór czy sportów ekstremalnych do tego?

0

@KrystianR Walczak albo głupek

0

@Pawlak1992 cóż na WM Romek vs Lesnar. Fajnie ich widzieć w walce, wkoncu jakaś nowość xd

0

@Momals11 to było z Drake. Finał był taki, że do gumki ten raper wlał ostry sos już zabić plemniki, ona o tym nie wiedziała i "skorzystała" z tego nasienia i ten ostry sos spalił jej narządy płciowe xdd i oskarżyła go o to

0

@IronSanHybrid ciężko o nim pisać dziennikarz sportowy już, kilka lat temu tak

0

@JimMorrisonFCB bo rzadko przegrywal 2-0 :P

1

@Sau_Ron teraz niestety wyglądowo są znacznie gorszej niż kiedyś :P

0

@zadafcb raczej właśnie Becky, Charlotte z Lita

0

@Sau_Ron masz może jakiegoś linka do dzisiejszego?

0

@lucas/catalan masz jakąś strone do obejrzenia? moją stronę co miałem to usunęli :( podobno w męskim RR może się pojawić Jay White, zajebiscie byłoby to zobaczyć. Alexa niestety raczej nie wygra, chociaż też bym chciał by wygrała

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?