FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kubix05 Boateng nie grał w Ghanie?
0
@FC1899Barca jeśli Bielik będzie zdrowy to wolę jego niż Krychowiaka. Szymański nie ma jakieś poważnej kontuzji?
0
@PatrychoO jarają się tym Haalandem niepotrzebnie
4
@Ojciec5tkidzieci niesamowita historia, kiedyś w to się wczytałem tak mocno, że cały dzień o tym czytałem/słuchałem. Jedna z najciekawszych niewyjaśnionych zagadek
5
@Wossi61FCB Najman, Kapela i Paris. Dwóch pierwszych to takie farmazony opowiadali, że aż ciężko było oderwać ucho
4
@Sau_Ron Henry- uważany za genialnego piłkarza, ale i tak nie na taką skalę na jaką zasługuje
0
@Keriox prawie jak Andre Gomes, na treningach z tego co mówili to poziome Xaviego i Pirlo, na boisku poziom Mączyńskiego :P
1
@Momals11 Messi wcale nie jest lepszy od innych
1
@pele1282 kim oni są?
0
@Kwiatek67 i iq -20 :P
0
@messi564 nie ściągniemy Haalanda i nie ma co się oszukiwać. Z resztą gość co chwilę jest kontuzjowany więc moze i lepiej. Z całym szacunkiem do Gavi, Araujo Fati, De Jonga czy Nico, ale oni na ten moment nie pokazują o sile projektu, to nie są nazwiska które przyciągają pozostałych piłkarzy
0
@Cwaniak4 ale każdy zespół należy budować od obrony, a u nas ta kuleje niemiłosiernie.
3
@Pawel13sz niech on skończy z tym atakiem tylko skupi się na obronie.
0
@taris wiesz co, od obrońcy wymagam głównie tego by bronił, a tego "daje popisy" co tydzień.
0
@Mroziu albo masz 7lat albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. "Jednym z najgorszych"
0
@taris co xd.
0
Fajnie, że Obemają trafil do nas; fajnie że Torres do nas trafił; fajnie że Adama trafił....ale na LO zostajemy z gościem który od 3 lat jest jednym z najgorszych LO w lidze. Szkoda, że Lapcio nie skupia się wgl na obronie
3
@lucas/catalan blondynka o top nogach xd a jaka poprawną odpowiedź
2
@Messibestplayerintheworld Benzema się bardzo dobrze prowadzi i zakładam, żę nawet za 3 lata będzie w lepszej formie niż jakikolwiek napastnik który u nas będzie występował
1
@ranger3120 pewnie przy kupowaniu biletu masz opcje czy jesteś zaszczepiony czy nie,pula biletów dla niezaszczepionych pewnie jest znacznie mniejsza.
1
@KrystianR a co ma zdobywanie gór czy sportów ekstremalnych do tego?
0
@KrystianR Walczak albo głupek
0
@Pawlak1992 cóż na WM Romek vs Lesnar. Fajnie ich widzieć w walce, wkoncu jakaś nowość xd
0
@Momals11 to było z Drake. Finał był taki, że do gumki ten raper wlał ostry sos już zabić plemniki, ona o tym nie wiedziała i "skorzystała" z tego nasienia i ten ostry sos spalił jej narządy płciowe xdd i oskarżyła go o to
0
@IronSanHybrid ciężko o nim pisać dziennikarz sportowy już, kilka lat temu tak
0
@JimMorrisonFCB bo rzadko przegrywal 2-0 :P
1
@Sau_Ron teraz niestety wyglądowo są znacznie gorszej niż kiedyś :P
0
@zadafcb raczej właśnie Becky, Charlotte z Lita
0
@Sau_Ron masz może jakiegoś linka do dzisiejszego?
0
@lucas/catalan masz jakąś strone do obejrzenia? moją stronę co miałem to usunęli :( podobno w męskim RR może się pojawić Jay White, zajebiscie byłoby to zobaczyć. Alexa niestety raczej nie wygra, chociaż też bym chciał by wygrała