0

@Messibestplayerintheworld no bez jaj że decyzje zostawiają 18latkowi

0

@Pawel13sz czyli Bartek dalej prezydentem i spadamy z ligi

3

Ta Sabalenka to czasami piszczy niczym sama Sharapowa

2

@Onie tak, były w szopce betlejemskiej

0

@gumaz jakby zapłaciła w jakieś 3* restauracji Michelin czy jakieś tam to tak

0

@doc a on nie mi problemów z sercem ostatnio? By nie było powtórki z Aguero

113

Pewnie myślał, że dziś jest mecz

2

@DaPidejpi Benatia i Luiz to chyba nie lubią tego dnia

0

@Zoker strasznie wulgarny

1

@DonMatteo901 ten upadek Thiago Silvy to jakiś żart. Muszą coś z tym zrobić, bo co się obrońca położy w polu karnym to jest faul

4

Fajni Ci komentatorzy, gdybym tylko ich słuchał a nie widział wyniku to bym myślał że tu za chwilę 6-1 wygra Świątek

1

@adamt1996 siatkówka i tyle. Tam jedyne co mamy szansę coś wygrywać :p przy nożnej to najczęściej się śmieje

0

@fart no przecież taktyki i tak wszyscy ustalają a nie jest jeden ziomek i tyle.

0

To teraz napewno psycha sitting

0

Nie no, próbowałem obejrzeć NFL ale no nie da się xd reklamy co sekundę. I wgl nie rozumiem czemu ten cały Brady czy te Mahomes itp są tak wywyższoni w tym sporcie. Takie największe pizdeczki tam xd unikają kontaktu, a inni za nich muszą robic

0

@zadafcb gdzie to można oglądać? Na jakiej stronie jakieś streamy darmowe? Oglądam raz do roku tylko super bowl, ale teraz akurat nie ma co robić to bym sobie zobaczył :P

2

@Colon jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy.

1

Hakim co teraz odwalił. Chelsea prowadzi.

0

@tbas po tym, że obecnie ciężko być gorszym od Alby. Alba obecnie ma problem by zatrzymać jakiegokolwiek skrzydłowego.

0

@czygun znajdzie się kilkunastu lepszych LO, ale i tak jest lepszy niż obecnie Alba

6

@Rekker lepiej by u kogoś odpalił by u nas siedział z nadzieją że kiedykolwiek odpali co i tak nie nastąpi

9

Trójkąt bermudzki dalej będzie robił zniszczenie

2

@Fiseq raz i wystarczy. Strasznie przeceniany. Chciałem przerwać oglądanie kilka razy, ale raz się zmusiłem bo tyle ludzi go uważa za wybitny

2

@Jonyx jednym z najlepszych na świecie? Jak on jest u nas 5 najlepszym pomocnikiem....

1

Oglądałem ostatni raz piłkę ręczną reprezentacyjna na IO. Kiedyś Chorwacja była mocną drużyną. Dziś na nich jest potężny kurs z Dania. Wiem, że Dania i Francja to inny poziom niż inne drużyny, ale czy Chorwacja jest aż tak słaba?

0

@osa91 ale dziwi też czas potencjalnego sprawdzania. Gdy jest na styku w takich momentach to te linie rysują czasami i 3-5minut....tutaj wgl chyba nic nie sprawdzali

0

@BulaKG równi i równiejsi

3

Rashford strzela po spalonym i gol. Jakby tak strzelił West Ham to by nie uznali

0

@matirix20 mniej kontuzji i to, że strzela w średniej drużynie tyle goli.

0

@matirix20 zdecydowanie za Vlahovicem jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?