FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld no bez jaj że decyzje zostawiają 18latkowi
0
@Pawel13sz czyli Bartek dalej prezydentem i spadamy z ligi
3
Ta Sabalenka to czasami piszczy niczym sama Sharapowa
2
@Onie tak, były w szopce betlejemskiej
0
@gumaz jakby zapłaciła w jakieś 3* restauracji Michelin czy jakieś tam to tak
0
@doc a on nie mi problemów z sercem ostatnio? By nie było powtórki z Aguero
113
Pewnie myślał, że dziś jest mecz
2
@DaPidejpi Benatia i Luiz to chyba nie lubią tego dnia
0
@Zoker strasznie wulgarny
1
@DonMatteo901 ten upadek Thiago Silvy to jakiś żart. Muszą coś z tym zrobić, bo co się obrońca położy w polu karnym to jest faul
4
Fajni Ci komentatorzy, gdybym tylko ich słuchał a nie widział wyniku to bym myślał że tu za chwilę 6-1 wygra Świątek
1
@adamt1996 siatkówka i tyle. Tam jedyne co mamy szansę coś wygrywać :p przy nożnej to najczęściej się śmieje
0
@fart no przecież taktyki i tak wszyscy ustalają a nie jest jeden ziomek i tyle.
0
To teraz napewno psycha sitting
0
Nie no, próbowałem obejrzeć NFL ale no nie da się xd reklamy co sekundę. I wgl nie rozumiem czemu ten cały Brady czy te Mahomes itp są tak wywyższoni w tym sporcie. Takie największe pizdeczki tam xd unikają kontaktu, a inni za nich muszą robic
0
@zadafcb gdzie to można oglądać? Na jakiej stronie jakieś streamy darmowe? Oglądam raz do roku tylko super bowl, ale teraz akurat nie ma co robić to bym sobie zobaczył :P
2
@Colon jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy.
1
Hakim co teraz odwalił. Chelsea prowadzi.
0
@tbas po tym, że obecnie ciężko być gorszym od Alby. Alba obecnie ma problem by zatrzymać jakiegokolwiek skrzydłowego.
0
@czygun znajdzie się kilkunastu lepszych LO, ale i tak jest lepszy niż obecnie Alba
6
@Rekker lepiej by u kogoś odpalił by u nas siedział z nadzieją że kiedykolwiek odpali co i tak nie nastąpi
9
Trójkąt bermudzki dalej będzie robił zniszczenie
2
@Fiseq raz i wystarczy. Strasznie przeceniany. Chciałem przerwać oglądanie kilka razy, ale raz się zmusiłem bo tyle ludzi go uważa za wybitny
2
@Jonyx jednym z najlepszych na świecie? Jak on jest u nas 5 najlepszym pomocnikiem....
1
Oglądałem ostatni raz piłkę ręczną reprezentacyjna na IO. Kiedyś Chorwacja była mocną drużyną. Dziś na nich jest potężny kurs z Dania. Wiem, że Dania i Francja to inny poziom niż inne drużyny, ale czy Chorwacja jest aż tak słaba?
0
@osa91 ale dziwi też czas potencjalnego sprawdzania. Gdy jest na styku w takich momentach to te linie rysują czasami i 3-5minut....tutaj wgl chyba nic nie sprawdzali
0
@BulaKG równi i równiejsi
3
Rashford strzela po spalonym i gol. Jakby tak strzelił West Ham to by nie uznali
0
@matirix20 mniej kontuzji i to, że strzela w średniej drużynie tyle goli.
0
@matirix20 zdecydowanie za Vlahovicem jestem