0

@Criss18Barca Lewandowskiemu to nie wiadomo czy się będzie chciało zagrać

0

@cules100pro potrzebujemy gościa który nic nie robi i strzela 16m nad bramką i wszystko chce zrobić sam i nigdy, Nigdy mu to nie wychodzi?

26

@AmigoBlancos Borek i Pol to zakały polskiego dziennikarstwa, chociaż z każdym dniem nie wiem czy oni dalej są dziennikarzami czy celebrytami

1

To powinien być większy priorytet niż napastnik

0

@Toretto 23 strzały to Dembele oddaje na bramkę przez 2 mecze i każdy to 17m nad bramką. Jeśli nie stać nas na Antony to warto zwrócić uwagę na Adame, wybór nie perfekcyjny ale dobry

1

@Worny no i bardzo dobrze :D

1

@FC1899Barca czyli warto się nie szczepić....

0

@norbi77 a co tu jest prawdziwe?

0

@Coutinho007 no taki sam wiatr jak Grosicki normalnie.

1

@Toretto ja też oglądam wilki i jest dobry. Gość może Garcia na wahadle i jako prawoskrzydłowy. Umie robić wiatr na skrzydle czyli to co u nas żaden obecnie skrzydłowy nie umie.

0

@Mns21 w sumie nie tak zły jak za 20mln.

0

@Maker0 i są drudzy w tabeli.... statystyki to nie wszystko

0

1

@kaamil1910 No na pozycji obrońcy to warunki mają duże znaczenie

4

@kaamil1910 no ale Puyol b lepiej zbudowany i szybszy, wiadomo pod koniec kariery już nie ale przez większość to był i szybki i dzik ciężki do przepachania

2

@takisobiektos oby odpadli w Play in :P

0

@FCB_dimiC czy ja wiem czy innej klasy.... Dembele jeden dobry sezon w BVB to za mało by uznać go za piłkarza jakiejkolwiek klasy

1

@BART97 Xavi, znane imię no a poza tym jednak kilka lat młodszy

0

Na nSport była powtórka finału Motor Lublin vs Śląsk Wrocław....boże co to było za widowisko.

0

@Emhyr i cyk, przyjdzie obroca i napastnik i to z BVB i Juve. Morata i jakiś Akanji

0

@Encore Jokic, Embiid za wysoki, DeRozan ma super sezon, ale jest tak wysoko bo jest na niego teraz hype przez te gamwinnery

0

@Worny ostatnio wszystko co holenderskie mi się źle kojarzy xd

1

@Objectivo pewnie to byl mecz towarzyski albo wynik był już rozstrzygnięty

0

@MarFan AD w tym sezonie to był czynnikiem ujemnym. Straszny zjazd

1

@Pawel13sz Maldini lub Vidic, ale ze Włoch swój prime miał też w zeszłym wieku to postawie na Serba.

0

@Coutinho007 jak dla mnie normalna cena za takiego piłkarza, który w średniaki strzelał tyle goli

0

@czółkovsky tam to należy się pozbyć połowy składu :P

0

@Hubert102 ja bym dorzucił Ronaldo, Pele i Gullita. Pisz zawsze jaki masz budżet bo cholera wie w co możesz pójść :P

5

@Pilka_jest_okragla Ernesto też nie był dobry

1

@Coutinho007 ale Ings przed transferem do Villi miał sezon chyba z 17 bramkami i to nie jeden.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?