FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Lewandowskiemu to nie wiadomo czy się będzie chciało zagrać
0
@cules100pro potrzebujemy gościa który nic nie robi i strzela 16m nad bramką i wszystko chce zrobić sam i nigdy, Nigdy mu to nie wychodzi?
26
@AmigoBlancos Borek i Pol to zakały polskiego dziennikarstwa, chociaż z każdym dniem nie wiem czy oni dalej są dziennikarzami czy celebrytami
1
To powinien być większy priorytet niż napastnik
0
@Toretto 23 strzały to Dembele oddaje na bramkę przez 2 mecze i każdy to 17m nad bramką. Jeśli nie stać nas na Antony to warto zwrócić uwagę na Adame, wybór nie perfekcyjny ale dobry
1
@Worny no i bardzo dobrze :D
1
@FC1899Barca czyli warto się nie szczepić....
0
@norbi77 a co tu jest prawdziwe?
0
@Coutinho007 no taki sam wiatr jak Grosicki normalnie.
1
@Toretto ja też oglądam wilki i jest dobry. Gość może Garcia na wahadle i jako prawoskrzydłowy. Umie robić wiatr na skrzydle czyli to co u nas żaden obecnie skrzydłowy nie umie.
0
@Mns21 w sumie nie tak zły jak za 20mln.
0
@Maker0 i są drudzy w tabeli.... statystyki to nie wszystko
0
@Ojciec5tkidzieci Antony
1
@kaamil1910 No na pozycji obrońcy to warunki mają duże znaczenie
4
@kaamil1910 no ale Puyol b lepiej zbudowany i szybszy, wiadomo pod koniec kariery już nie ale przez większość to był i szybki i dzik ciężki do przepachania
2
@takisobiektos oby odpadli w Play in :P
0
@FCB_dimiC czy ja wiem czy innej klasy.... Dembele jeden dobry sezon w BVB to za mało by uznać go za piłkarza jakiejkolwiek klasy
1
@BART97 Xavi, znane imię no a poza tym jednak kilka lat młodszy
0
Na nSport była powtórka finału Motor Lublin vs Śląsk Wrocław....boże co to było za widowisko.
0
@Emhyr i cyk, przyjdzie obroca i napastnik i to z BVB i Juve. Morata i jakiś Akanji
0
@Encore Jokic, Embiid za wysoki, DeRozan ma super sezon, ale jest tak wysoko bo jest na niego teraz hype przez te gamwinnery
0
@Worny ostatnio wszystko co holenderskie mi się źle kojarzy xd
1
@Objectivo pewnie to byl mecz towarzyski albo wynik był już rozstrzygnięty
0
@MarFan AD w tym sezonie to był czynnikiem ujemnym. Straszny zjazd
1
@Pawel13sz Maldini lub Vidic, ale ze Włoch swój prime miał też w zeszłym wieku to postawie na Serba.
0
@Coutinho007 jak dla mnie normalna cena za takiego piłkarza, który w średniaki strzelał tyle goli
0
@czółkovsky tam to należy się pozbyć połowy składu :P
0
@Hubert102 ja bym dorzucił Ronaldo, Pele i Gullita. Pisz zawsze jaki masz budżet bo cholera wie w co możesz pójść :P
5
@Pilka_jest_okragla Ernesto też nie był dobry
1
@Coutinho007 ale Ings przed transferem do Villi miał sezon chyba z 17 bramkami i to nie jeden.