FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19Riki20 ale Haalanf poprawi na 10meczy i na kolejne 5 wypadnie. Mogli skupić się na Vlahoviciu gdy nie był jeszcze dogadamy z Juve.
2
@doc nie rozumiem czemu oni za wszelką cenę skupiają się na Haalandzie. Łapie co chwilę kontuzje. Za taki hajs ile na niego potencjalnie trzeba wydać to można mieć i napastnika i skrzydłowego
3
@Fenelon nie zasłużyliśmy na to by żyć w czasach Marcinka
0
@Emhyr nie oceniamy obrońcy po ilości goli i asyst tylko ile bramek straconych powoduje, a u niego ta ilość jest ogromna
0
@Emhyr BVB chce go oddać jak najszybciej a to wiele mówi o tym
1
@Faun może być dużym wzmocnieniem GSW na Play off jak mu Kerr zaufa
3
@PatrykBarca co ja czytam xd Sule nie gwarantuje poziomu? Sule jest bardzo szybki jak się rozpędzi, zakładam że tak samo jak Araujo, zwrotny też jest
0
Jonathan Kuminga najlepszym zawodnikiem stycznia w GSW chyba, do czego to doszło xd
0
@Katalonbar myślałem jeszcze nad Drogbą, ale on ma jedną
2
@Katalonbar Ibrahimović chyba nie strzelil
0
Madvedev zaczyna się rozkręcać, jak Kanadyjczyk nie wygra w 3 setach to może potem psycha paść, a Rusek zacznie grać jeszcze lepiej
0
@GeneralXavi Australia i Austria to dwa różne kraje
0
Te reklamy są już tak żenujące że aż ciekawi mnie dział marketingu w tych firmach. Reklama X-komu i gość mówi: " o nie, mój laptop, jest połamany"....i koniec reklamy xd o co tam kurna chodzi
0
@Messibestplayerintheworld jeśli by tu chodziło o innego piłkarza to bym nie wierzył, ale Alba to jest taka pizdeczka że bardzo mozliwe
1
@Bunk420 najwyraźniej nie, skoro dalej nic nie osiągnął xd
0
Człowiek się w miarę interesuje tym męskim tenisem, zazwyczaj umiał powiedzieć pierwszą 10/15 rankingu, ale poraz pierwszy słyszę o jakimś Kanadyjczyku xd skąd się wziął, od kiedy jest na takim wysokim rankingu, że dziś z Ruskiem robi co chce i jest aż 7 w rankingu
0
@DonMatteo901 Ahhh ten Quaresma, ale szkoda że mu się nie chciało grać i trenować
3
@Adi123456789 raczej mocno na wyrost. Przez wielu wielu nie jest w top5 nawet.
0
@FioletoweOczy prawdziwą męska gra jest rugby, gdzie grają bez żadnych ochraniaczy czy kasków. Tu się czasami sami kładą by unikać kontaktu
0
@Herato przereklamowany. Gdyby nie był tak przystojny i nie był "power couple" z żoną to by był jednym z wielu
4
@Cwaniak4 zakładam, że dominowalibysny bardziej niż wtedy.
0
@Coutinho007 narazie jesteśmy z 3, bo ciężko Holendra j Busquetsa liczyć :Pp
1
Mam nadzieję, że zakontraktowanie Kessie jest automatyczne z sprzedażą Busquetsa i Frankiego. Pomoc to jedyna formacja, której nie musimy za wszelką cenę wzmacniać, a za tą dwójkę z 70mln by się wzięło
20
@doc w pokera grają na żetony pewnie nielegalnie
1
@PodkarpackiKibic bardzo polecam. Od 6lat noszę i nieważne czy cos będę robił za dnia czy nie 20min po wstaniu je zakładam i zdjemuje tuż przed snem.
0
@Kwiatek67 lepsza wersja Lenglet
2
@SinMistico oszczędzają go i dlatego
1
@BartqRKO top 3 zdecydowanie nie. Top 10 moze
1
@Worny niby gruby, niby wolny ale ciężko wybrać jego najlepszą bramę
0
@SuperPatsonFCB Lekarzom?