0

@19Riki20 ale Haalanf poprawi na 10meczy i na kolejne 5 wypadnie. Mogli skupić się na Vlahoviciu gdy nie był jeszcze dogadamy z Juve.

2

@doc nie rozumiem czemu oni za wszelką cenę skupiają się na Haalandzie. Łapie co chwilę kontuzje. Za taki hajs ile na niego potencjalnie trzeba wydać to można mieć i napastnika i skrzydłowego

3

@Fenelon nie zasłużyliśmy na to by żyć w czasach Marcinka

0

@Emhyr nie oceniamy obrońcy po ilości goli i asyst tylko ile bramek straconych powoduje, a u niego ta ilość jest ogromna

0

@Emhyr BVB chce go oddać jak najszybciej a to wiele mówi o tym

1

@Faun może być dużym wzmocnieniem GSW na Play off jak mu Kerr zaufa

3

@PatrykBarca co ja czytam xd Sule nie gwarantuje poziomu? Sule jest bardzo szybki jak się rozpędzi, zakładam że tak samo jak Araujo, zwrotny też jest

0

Jonathan Kuminga najlepszym zawodnikiem stycznia w GSW chyba, do czego to doszło xd

0

@Katalonbar myślałem jeszcze nad Drogbą, ale on ma jedną

2

@Katalonbar Ibrahimović chyba nie strzelil

0

Madvedev zaczyna się rozkręcać, jak Kanadyjczyk nie wygra w 3 setach to może potem psycha paść, a Rusek zacznie grać jeszcze lepiej

0

@GeneralXavi Australia i Austria to dwa różne kraje

0

Te reklamy są już tak żenujące że aż ciekawi mnie dział marketingu w tych firmach. Reklama X-komu i gość mówi: " o nie, mój laptop, jest połamany"....i koniec reklamy xd o co tam kurna chodzi

0

@Messibestplayerintheworld jeśli by tu chodziło o innego piłkarza to bym nie wierzył, ale Alba to jest taka pizdeczka że bardzo mozliwe

1

@Bunk420 najwyraźniej nie, skoro dalej nic nie osiągnął xd

0

Człowiek się w miarę interesuje tym męskim tenisem, zazwyczaj umiał powiedzieć pierwszą 10/15 rankingu, ale poraz pierwszy słyszę o jakimś Kanadyjczyku xd skąd się wziął, od kiedy jest na takim wysokim rankingu, że dziś z Ruskiem robi co chce i jest aż 7 w rankingu

0

@DonMatteo901 Ahhh ten Quaresma, ale szkoda że mu się nie chciało grać i trenować

3

@Adi123456789 raczej mocno na wyrost. Przez wielu wielu nie jest w top5 nawet.

0

@FioletoweOczy prawdziwą męska gra jest rugby, gdzie grają bez żadnych ochraniaczy czy kasków. Tu się czasami sami kładą by unikać kontaktu

0

@Herato przereklamowany. Gdyby nie był tak przystojny i nie był "power couple" z żoną to by był jednym z wielu

4

@Cwaniak4 zakładam, że dominowalibysny bardziej niż wtedy.

0

@Coutinho007 narazie jesteśmy z 3, bo ciężko Holendra j Busquetsa liczyć :Pp

1

Mam nadzieję, że zakontraktowanie Kessie jest automatyczne z sprzedażą Busquetsa i Frankiego. Pomoc to jedyna formacja, której nie musimy za wszelką cenę wzmacniać, a za tą dwójkę z 70mln by się wzięło

20

@doc w pokera grają na żetony pewnie nielegalnie

1

@PodkarpackiKibic bardzo polecam. Od 6lat noszę i nieważne czy cos będę robił za dnia czy nie 20min po wstaniu je zakładam i zdjemuje tuż przed snem.

0

@Kwiatek67 lepsza wersja Lenglet

2

@SinMistico oszczędzają go i dlatego

1

@BartqRKO top 3 zdecydowanie nie. Top 10 moze

1

@Worny niby gruby, niby wolny ale ciężko wybrać jego najlepszą bramę

0

@SuperPatsonFCB Lekarzom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?