FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ale ten Pol jest irytujący....Pasha gościem w Hejt Parku, legenda CS, będzie debiut w boksie a ten cały czas pyta go o piłke nożną.
1
@AlexDark00 Adama przepchnie Casemito to będzie faul, Casemiro złamie nogę Adamie i nawet gwizdka nie będzie
4
@Deviler dokładnie, trash talk w takich przypadkach czasami jest ciekawszy niż sama walka
0
Wielu jest antyfanow "walk" na tych fame czy high league, ale fajnej posłuchać takiego Owca WK vs Pasha którzy są w Main Event gali; darzą się szacunkiem, nie obrażają się, coś śmiesznego powiedzą i nie ma tam nic patologii w ich wypowiedziach
1
@Fenelon no może i w sumie racja
0
@Fenelon no jeżeli Stano odwoła te eventy to też trochę wyjdzie na kretyna
2
@Messibestplayerintheworld testy boją się Alemany
1
@doc z tej dwójki aż nie wierze w to co pisze ale jednak Morata
0
@Encore nie było kogo za niefo dać. Chyba że Greena. Duet z LAC kontuzjowany, AD to był żart jak grał, jedyne co to bym się na Edward zastanowił, no ale jednak wybór z drużyny z 8miejsca chyba to też byłby dziwny
0
@Keson przy takich kontuzjach jakie mieli to dziwne by cieszyli :P
0
@escarabajo Pulisic opisałeś tak jakby grał w Lille :p
0
Ale akurat tu jest ciężka decyzja. Allison trafia pierwszy w piłkę, ale specjalnie na tyle z tym zwleka by uderzyć mocno napastnika. Szkoda, że nie może po Var dać jakiegoś rzutu wolnego pośredniego
0
Fajny ten mecz :P
0
@Bunk420 ale Ty mówisz o czerwonej dla kogo? Xd
0
@Bunk420 no a za co?
0
Ten komentator ślepy? Piłkarz Ekwadoru staje na stopie Brazylijczyka a ten o karny? Xd
0
@MESSIah16 On i Wawrinka to mieli petardę w łapie taką, że jak byli w formie to big3 dla nich już nie było takie "big" :P
0
@Gajor93 rok temu był jeszcze na CDA
0
@monsterrize Ale na chwilę obecną my nie mamy zawodników do gry w jakimkolwiek stylu
1
Ter Stegen- Araujo, Pique, Garcia- Adama, Pedri, Nico, Gavi, Dest- Ferran, Depay. 3-5-2. Nawet bym to chciał zobaczyć. Wolę już Desta na lewym wahadle niż Albę (przynajmniej dopóki się nie ogarnie. W pomocy w obwodzie Busquets i Frankie aż nie odzyskają formy.
0
@Rewolucja123 zależy czy Depay jak będzie zdrowy będzie wykonywał karne. Jak nie będzie to Luuk pewniaczek
0
@IronSanHybrid 10k oficjalnie, ciekawe ile tysięcy dostał dla siebie
0
@amanter to i tak kilka poziomów wyżej niż Dembele
0
@tbas no radzę przestać żyć w świecie w którym Dembele jest piłkarzem z potencjałem. Gra u nas od tylu lat i pewnie nawet najwięksi jego fani mieli by problem w wskazaniu 3 meczy w których zagrał dobrze, nie mówiąc o spektakularnym występie.
1
Traore jako opcja za Dembele? Biorę w ciemno. Bardziej poukładane w głowie, nie łamie się tak, potencjał piłkarski podobny tylko że Traore nie da się przepchać każdemu obrońcy
0
@Cobra303 nie wiem czy dziennikarz to dobre słowo. Aczkolwiek przy tej dwójce: Najman i Burmistrz to zakładam, że 9/10 Polaków by wyglądało na jakiegoś profesora :P
6
Właśnie słucham rozmowy Stanowskiego z tym burmistrzem. O ile Stanowski czasami gada głupoty, już jest zwykłym celebrytą, a nie dziennikarzem to w tej rozmowie gwałci tego gościa. A ten "burmistrz"....wstyd. Pytanie czy zna słowika a ten zaczyna mówić o ptakach- no żesz jo Cię krynca
0
@Oskar00 no ona wgl psychy nie ma. I jeden wygrany RG tego nie zmieni, bo to był początek pandemii. 2-3 gemy jej nie wyjdą i od razu można stawiać że przegra cały mecz
0
Jak ona serwuje xd
0
@macio_944 ciekawe kiedy te meandry pękną całkowicie