3

ale ten Pol jest irytujący....Pasha gościem w Hejt Parku, legenda CS, będzie debiut w boksie a ten cały czas pyta go o piłke nożną.

1

@AlexDark00 Adama przepchnie Casemito to będzie faul, Casemiro złamie nogę Adamie i nawet gwizdka nie będzie

4

@Deviler dokładnie, trash talk w takich przypadkach czasami jest ciekawszy niż sama walka

0

Wielu jest antyfanow "walk" na tych fame czy high league, ale fajnej posłuchać takiego Owca WK vs Pasha którzy są w Main Event gali; darzą się szacunkiem, nie obrażają się, coś śmiesznego powiedzą i nie ma tam nic patologii w ich wypowiedziach

1

@Fenelon no może i w sumie racja

0

@Fenelon no jeżeli Stano odwoła te eventy to też trochę wyjdzie na kretyna

2

@Messibestplayerintheworld testy boją się Alemany

1

@doc z tej dwójki aż nie wierze w to co pisze ale jednak Morata

0

@Encore nie było kogo za niefo dać. Chyba że Greena. Duet z LAC kontuzjowany, AD to był żart jak grał, jedyne co to bym się na Edward zastanowił, no ale jednak wybór z drużyny z 8miejsca chyba to też byłby dziwny

0

@Keson przy takich kontuzjach jakie mieli to dziwne by cieszyli :P

0

@escarabajo Pulisic opisałeś tak jakby grał w Lille :p

0

Ale akurat tu jest ciężka decyzja. Allison trafia pierwszy w piłkę, ale specjalnie na tyle z tym zwleka by uderzyć mocno napastnika. Szkoda, że nie może po Var dać jakiegoś rzutu wolnego pośredniego

0

Fajny ten mecz :P

0

@Bunk420 ale Ty mówisz o czerwonej dla kogo? Xd

0

@Bunk420 no a za co?

0

Ten komentator ślepy? Piłkarz Ekwadoru staje na stopie Brazylijczyka a ten o karny? Xd

0

@MESSIah16 On i Wawrinka to mieli petardę w łapie taką, że jak byli w formie to big3 dla nich już nie było takie "big" :P

0

@Gajor93 rok temu był jeszcze na CDA

0

@monsterrize Ale na chwilę obecną my nie mamy zawodników do gry w jakimkolwiek stylu

1

Ter Stegen- Araujo, Pique, Garcia- Adama, Pedri, Nico, Gavi, Dest- Ferran, Depay. 3-5-2. Nawet bym to chciał zobaczyć. Wolę już Desta na lewym wahadle niż Albę (przynajmniej dopóki się nie ogarnie. W pomocy w obwodzie Busquets i Frankie aż nie odzyskają formy.

0

@Rewolucja123 zależy czy Depay jak będzie zdrowy będzie wykonywał karne. Jak nie będzie to Luuk pewniaczek

0

@IronSanHybrid 10k oficjalnie, ciekawe ile tysięcy dostał dla siebie

0

@amanter to i tak kilka poziomów wyżej niż Dembele

0

@tbas no radzę przestać żyć w świecie w którym Dembele jest piłkarzem z potencjałem. Gra u nas od tylu lat i pewnie nawet najwięksi jego fani mieli by problem w wskazaniu 3 meczy w których zagrał dobrze, nie mówiąc o spektakularnym występie.

1

Traore jako opcja za Dembele? Biorę w ciemno. Bardziej poukładane w głowie, nie łamie się tak, potencjał piłkarski podobny tylko że Traore nie da się przepchać każdemu obrońcy

0

@Cobra303 nie wiem czy dziennikarz to dobre słowo. Aczkolwiek przy tej dwójce: Najman i Burmistrz to zakładam, że 9/10 Polaków by wyglądało na jakiegoś profesora :P

6

Właśnie słucham rozmowy Stanowskiego z tym burmistrzem. O ile Stanowski czasami gada głupoty, już jest zwykłym celebrytą, a nie dziennikarzem to w tej rozmowie gwałci tego gościa. A ten "burmistrz"....wstyd. Pytanie czy zna słowika a ten zaczyna mówić o ptakach- no żesz jo Cię krynca

0

@Oskar00 no ona wgl psychy nie ma. I jeden wygrany RG tego nie zmieni, bo to był początek pandemii. 2-3 gemy jej nie wyjdą i od razu można stawiać że przegra cały mecz

0

Jak ona serwuje xd

0

@macio_944 ciekawe kiedy te meandry pękną całkowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?