FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te mecze gwiazd NBA są tak idiotyczne. Miliony na tym zarabiają ale poza tym to jest totalne zero.
0
@Ojciec5tkidzieci jak stawiasz LM w wykonaniu naszych drużyn?
0
@Adi123456789 Tu nie trzeba wybierac numeru 2 i 3 :P
0
@lucca87 No ale oprócz Perugii to tam lipa jest, Zenit jednak półka niżej. A dolna część 4faworytow
0
@Cule1234 fatalne losowanie, górna drabinka słaba. ZAKSA wg mnie awansuje, Jastrzębski niestety nie
0
@TheNekro94 tak myślałem ale wolałem się upewnić, dzięki
0
Czy jak ktoś podpisuje umowę o pracę na czas próbny to może być mniejsza pensja niż minimalna krajowa? Ten czas próbny daje jakieś ultimatum pracodawcy w tej kwestii?
1
Niech oni się skupia na grani a nie na myśleniu
0
Jakie strony polecacie oprócz tego strumyk by obejrzeć dziś mecz? Dawno nie szukałem piłki nożnej w internecie więc się nie orientuje
21
Nie da się oglądać meczów Bayernu z komentatorami z Polski, nie ważna jaka stacja. Lizanie i wchodzenie w tyłek jego jest godne pożałowania. Jak tak można
0
Inter z Handa w bramce dużo nie zrobi. Piłka perfekcyjnie uderzona, ale bramkarz powinien to obronić.
0
@MesQueUnClub_87 niech siedzi w studiu i tyle
0
@Sau_Ron Lube w tie break
1
@Sau_Ron ZAKSA vs Lube
2
@Bagsik88 jedną i zanotował wiele strat, które przy mocniejszym Realem skończyłoby się mocnym wpierdzielem
2
@Bagsik88 di Maria wczoraj niesamowicie pracował
0
@DLFCB CKM już w meczu z wymagającymi rywalami nie dojezdza zazwyczaj
26
@Momals11 był najgorszy z PSG. Stwierdzenie "nie grał wczoraj źle" nie jest prawdziwe
5
@Ojciec5tkidzieci obecnie najbardziej niedoceniany pilkarz. Gdyby był bardzi j medialny to by był w top3 ZP bo swoją grą napewno na to zasługuje. Genialnego w ataku i niesamowicie pracujący w obronie
3
Jo Cię krynca....niech on tam siedzi w Paryżu bo jak przejdzie do Madrytu to Real odjedzie na długie lata
1
Na TV Puls Łzy Słońca. Boże co to z film. Ta ścieżka dźwiękowa
1
@Kleps0n po prostu mam oczy. Jak zagra genialny mecz to doceniam i nie mam klapek na oczach i jak ma słaby mecz to widzę
0
@GeneralXavi kolejne genialne podanie na 3m niecelne Messiego do Hakimi
0
@GeneralXavi no taki na Polsat Sport Premium 1, polecam- tak słabego jego występu nie widziałem od dawna. A Ty jaki?
2
Przecież na tego Messiego się nie da patrzeć. Ilość start i mowa ciała jest komiczna.
0
Ciekawe czy Stegen by to wyjął
0
@lucas/catalan jeden z założycieli odchodzi to trochę śmieszne. W sumie dobrze, bo ringowo znacznie odbiega od większości zawodników a zabierał za dużo czasu
1
@Kluivert_P ale tam na trybunach wszyscy byli bez maseczek
1
@puyol_presidend5 w środku pola za Do Maria zagra Wijnaldum, Danilo albo Herrera. Stawiam na Danilo. I na LO Mendes
0
@MarioVeB! Ale to tak na serio czy nie? Xd