0

Te mecze gwiazd NBA są tak idiotyczne. Miliony na tym zarabiają ale poza tym to jest totalne zero.

0

@Ojciec5tkidzieci jak stawiasz LM w wykonaniu naszych drużyn?

0

@Adi123456789 Tu nie trzeba wybierac numeru 2 i 3 :P

0

@lucca87 No ale oprócz Perugii to tam lipa jest, Zenit jednak półka niżej. A dolna część 4faworytow

0

@Cule1234 fatalne losowanie, górna drabinka słaba. ZAKSA wg mnie awansuje, Jastrzębski niestety nie

0

@TheNekro94 tak myślałem ale wolałem się upewnić, dzięki

0

Czy jak ktoś podpisuje umowę o pracę na czas próbny to może być mniejsza pensja niż minimalna krajowa? Ten czas próbny daje jakieś ultimatum pracodawcy w tej kwestii?

1

Niech oni się skupia na grani a nie na myśleniu

0

Jakie strony polecacie oprócz tego strumyk by obejrzeć dziś mecz? Dawno nie szukałem piłki nożnej w internecie więc się nie orientuje

21

Nie da się oglądać meczów Bayernu z komentatorami z Polski, nie ważna jaka stacja. Lizanie i wchodzenie w tyłek jego jest godne pożałowania. Jak tak można

0

Inter z Handa w bramce dużo nie zrobi. Piłka perfekcyjnie uderzona, ale bramkarz powinien to obronić.

0

@MesQueUnClub_87 niech siedzi w studiu i tyle

0

@Sau_Ron Lube w tie break

1

@Sau_Ron ZAKSA vs Lube

2

@Bagsik88 jedną i zanotował wiele strat, które przy mocniejszym Realem skończyłoby się mocnym wpierdzielem

2

@Bagsik88 di Maria wczoraj niesamowicie pracował

0

@DLFCB CKM już w meczu z wymagającymi rywalami nie dojezdza zazwyczaj

26

@Momals11 był najgorszy z PSG. Stwierdzenie "nie grał wczoraj źle" nie jest prawdziwe

5

@Ojciec5tkidzieci obecnie najbardziej niedoceniany pilkarz. Gdyby był bardzi j medialny to by był w top3 ZP bo swoją grą napewno na to zasługuje. Genialnego w ataku i niesamowicie pracujący w obronie

3

Jo Cię krynca....niech on tam siedzi w Paryżu bo jak przejdzie do Madrytu to Real odjedzie na długie lata

1

Na TV Puls Łzy Słońca. Boże co to z film. Ta ścieżka dźwiękowa

1

@Kleps0n po prostu mam oczy. Jak zagra genialny mecz to doceniam i nie mam klapek na oczach i jak ma słaby mecz to widzę

0

@GeneralXavi kolejne genialne podanie na 3m niecelne Messiego do Hakimi

0

@GeneralXavi no taki na Polsat Sport Premium 1, polecam- tak słabego jego występu nie widziałem od dawna. A Ty jaki?

2

Przecież na tego Messiego się nie da patrzeć. Ilość start i mowa ciała jest komiczna.

0

Ciekawe czy Stegen by to wyjął

0

@lucas/catalan jeden z założycieli odchodzi to trochę śmieszne. W sumie dobrze, bo ringowo znacznie odbiega od większości zawodników a zabierał za dużo czasu

1

@Kluivert_P ale tam na trybunach wszyscy byli bez maseczek

1

@puyol_presidend5 w środku pola za Do Maria zagra Wijnaldum, Danilo albo Herrera. Stawiam na Danilo. I na LO Mendes

0

@MarioVeB! Ale to tak na serio czy nie? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?