0

Nie można mówić by Filadelfia przegrała ten trade. Oddali gościa, który i tak by dla nich już nigdy nie zagral, a dostali gościa który od 5-6lat co roku jest jednym z najlepszych na świecie. Jedyny minus to ten Drummond, no ale Harden za Andre+Seth? Każdy by brał

0

@zuris wg mnie nie. Nie mają na tyle dobrych obrońców by zatrzymać czołówkę wschodu

0

@Nazio87 fajnie.

0

Przez ostatnie 2 lata grałem na konsoli na słuchawkach i znajomi mnie słyszeli, od tygodnia ja ich słyszę a oni mnie nie, słyszą mnie tylko gdy mam oryginalne słuchawki ps4, miał ktoś kiedyś coś takiego?

0

@Witekk10 Robertson, TAA, Richarlison, Semedo

2

@Herato powinien odejść albo stać się opcja numer dwa.

4

@Sau_Ron nie da się ich porównać. Jak porównasz LO z N

0

@taris to Spotify przecież by się to wgl nie opłacało

0

@BartqRKO jak to gdzie? Do Play off, tak jak przez ostatnich kilkanaście sezonów xd

0

@Transu96 a nigdy w zyciu, Bentek w Fifa 14 to najlepszy napastnik w historii futbolu

1

@AllBundy FIFA 14 i benteke na ataku :D

0

@Sysia11 Nie jest przeciętny, jest bardzo niedoceniany

0

@JackH przecież w bezpośrednim starciu Embiid rozwali Jokicia.

1

@MrPGG no wiesz, polskie media za tego gola dały już nagrodę Puskasa i ogólnie walić przewrotkę Ibry vs Anglia, bo Lewus strzelił najlepszego gola przewrotką w historii

12

@macio_944 ale odpowiedz 10/10 xd

7

@Arczek2001 Real jeszcze powiększy przewagę. Jeden mecz nasz dobry (nie wybitny) i już ludzie myślą że wszystko będziemy wygrywać :P

4

I na Vlahoviciu powinien się skupić Laporta a nie na Haaland. Lepszy obecnie jest Serb, mniej kontuzji. Ale teraz to już za późno

1

Real dziś bez Benzemy i Viniciusaz żeby się nie okazało że wczorajszy punkt Sevilli zbliży ich do nich :P

60

@KapiFCB na końcu z Adama bo bał się, że po przybiciu z nim ręki z resztą może się nie udać

2

@Kgorecki2500 bardziej potrzebni obrońcy niż napastnik

6

Ale jakim cudem gdy Herrera dostał żółtą za uderzenie Busquetsa to zaczynało Atletico?? Xdd pal licho czy udawał czy nie, skoro sędzię odgwizdał uderzenie i dał kartkę co się tam wydarzyło że goście zaczynali?

0

O jakim faulu oni myślą

0

@DziwnyKibicFCB nie usprawiedliwiam go, zachował się jak przygłup. Ale gdyby nie ta zasada z wstrzymywaniem się z sygnalizacja spalonego to by tego nie było. Kiedyś to coś spowoduje, że ktoś dostanie poważnej kontuzji po czym okaże się że był spalony i można tego było uniknąć

4

Ale też to wszystko przez to że liniowi nie podnoszą od razu tej chorągiewki. Podniósłby od razu to by i tego problemu nie było

94

Cieszyłem się na transfer Adamy, ale nie spodziewałem się że już w pierwszym meczu będzie tak odpowiedzialnie grał, to jak wraca i wspiera Alvesa imponujące. Gdy nie ma sensu druyblowac to podaje

0

@umtiti czyli w sumie po każdym. Alba gra tragicznie

2

Gol naszą lewą stroną? Nowe, nie widziałem tego od ostatniego meczu

1

Xdddd to sobie fajnie pograli przez 3min i potem w pape

1

Pedri i Torres to będzie Duo kozackie

3

Czemu tylko u nas pomocnicy grają na skrzydłach....Roberto, Vidal, teraz Gavi. Niech Henderson zagra na skrzydle w Liverpoolu albo Herrera w PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?