FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie można mówić by Filadelfia przegrała ten trade. Oddali gościa, który i tak by dla nich już nigdy nie zagral, a dostali gościa który od 5-6lat co roku jest jednym z najlepszych na świecie. Jedyny minus to ten Drummond, no ale Harden za Andre+Seth? Każdy by brał
0
@zuris wg mnie nie. Nie mają na tyle dobrych obrońców by zatrzymać czołówkę wschodu
0
@Nazio87 fajnie.
0
Przez ostatnie 2 lata grałem na konsoli na słuchawkach i znajomi mnie słyszeli, od tygodnia ja ich słyszę a oni mnie nie, słyszą mnie tylko gdy mam oryginalne słuchawki ps4, miał ktoś kiedyś coś takiego?
0
@Witekk10 Robertson, TAA, Richarlison, Semedo
2
@Herato powinien odejść albo stać się opcja numer dwa.
4
@Sau_Ron nie da się ich porównać. Jak porównasz LO z N
0
@taris to Spotify przecież by się to wgl nie opłacało
0
@BartqRKO jak to gdzie? Do Play off, tak jak przez ostatnich kilkanaście sezonów xd
0
@Transu96 a nigdy w zyciu, Bentek w Fifa 14 to najlepszy napastnik w historii futbolu
1
@AllBundy FIFA 14 i benteke na ataku :D
0
@Sysia11 Nie jest przeciętny, jest bardzo niedoceniany
0
@JackH przecież w bezpośrednim starciu Embiid rozwali Jokicia.
1
@MrPGG no wiesz, polskie media za tego gola dały już nagrodę Puskasa i ogólnie walić przewrotkę Ibry vs Anglia, bo Lewus strzelił najlepszego gola przewrotką w historii
12
@macio_944 ale odpowiedz 10/10 xd
7
@Arczek2001 Real jeszcze powiększy przewagę. Jeden mecz nasz dobry (nie wybitny) i już ludzie myślą że wszystko będziemy wygrywać :P
4
I na Vlahoviciu powinien się skupić Laporta a nie na Haaland. Lepszy obecnie jest Serb, mniej kontuzji. Ale teraz to już za późno
1
Real dziś bez Benzemy i Viniciusaz żeby się nie okazało że wczorajszy punkt Sevilli zbliży ich do nich :P
60
@KapiFCB na końcu z Adama bo bał się, że po przybiciu z nim ręki z resztą może się nie udać
2
@Kgorecki2500 bardziej potrzebni obrońcy niż napastnik
6
Ale jakim cudem gdy Herrera dostał żółtą za uderzenie Busquetsa to zaczynało Atletico?? Xdd pal licho czy udawał czy nie, skoro sędzię odgwizdał uderzenie i dał kartkę co się tam wydarzyło że goście zaczynali?
0
O jakim faulu oni myślą
0
@DziwnyKibicFCB nie usprawiedliwiam go, zachował się jak przygłup. Ale gdyby nie ta zasada z wstrzymywaniem się z sygnalizacja spalonego to by tego nie było. Kiedyś to coś spowoduje, że ktoś dostanie poważnej kontuzji po czym okaże się że był spalony i można tego było uniknąć
4
Ale też to wszystko przez to że liniowi nie podnoszą od razu tej chorągiewki. Podniósłby od razu to by i tego problemu nie było
94
Cieszyłem się na transfer Adamy, ale nie spodziewałem się że już w pierwszym meczu będzie tak odpowiedzialnie grał, to jak wraca i wspiera Alvesa imponujące. Gdy nie ma sensu druyblowac to podaje
0
@umtiti czyli w sumie po każdym. Alba gra tragicznie
2
Gol naszą lewą stroną? Nowe, nie widziałem tego od ostatniego meczu
1
Xdddd to sobie fajnie pograli przez 3min i potem w pape
1
Pedri i Torres to będzie Duo kozackie
3
Czemu tylko u nas pomocnicy grają na skrzydłach....Roberto, Vidal, teraz Gavi. Niech Henderson zagra na skrzydle w Liverpoolu albo Herrera w PSG.