0

@jeyx77x Fernandinho.

0

@tbas brakowało odległości jak na 19

0

@BART97 każdy sportowiec korzysta z psychologa, przynajmniej powinien

0

@RomanHoffer Akurat Stoch to chyba ostatni Polski sportowiec o którym można powiedzieć że ma problemy z psychika. Nie na sensu brać pod uwagę treningów na który większość ma wywalone i skaczą na odwal się

2

Eee tam, lepiej ściągnąć kolejnych napastników

4

Nie dość że pewniakami do miejsca w 11 to fatalni Alba i Busquets to jeszcze ma grać Frankie? W ośmiu nie ma sensu wychodzić, może lepiej od razu walkowera dać

0

@matirix20 byłem na Fame w Łodzi i Gdańsku (nie pamiętam jakie to były numery gal) i szczerze było fajniej niż jak byłem na grudniowym KSW.

0

Oby odpuścili jak najszybciej tego Haalanda

0

@BART97 ja piszę o zadufaniu. Ty o zaufaniu, ufać mu nie można bo nie wiadomo bo już z Węgrami mu się nie chciało grać to skąd pewność, że przed Rosją też nie wymyśli że coś go boli by zagrać 5dni później z potężną Hertha czy innym Mainz

1

@BulaKG bo był słuszny stereotyp, że Liga włoska 1-0 i tyle :P ale teraz się to zmienilo

1

@BulaKG to nie wiesz co tracisz :P od dwóch lat najlepsza liga do oglądania. Nawet przebija angielska

0

@BART97 odnośnie zaufania to nie można mieć do niego

0

@marcin62 strasznie zadufany w sobie. Jeszcze bardziej niż wyśmiewany tu Portugalczyk.

1

@Kubsoleon yyy nie ściągasz wtedy Aubemayanga czy Traore tylko szukasz na rynku jakiegokolwiek LO? Sorry, ale Alba jest w tak tragicznej formie+ w wielu przypadkach już jest wolny że znajdziesz lepszego LO za 5mln obecnie. Nie mów że Balde nie jest żadnym zmiennikiem bo nie gra, nawet jeżeli na treningach źle wypada to należy mu dać szansę jeżeli ktoś potrafi zobaczyć jak Alba w trakcie meczu wygląda

5

@Rastafarnianin głupie kółko wzajemnej adoracji z Albą i Busquetsem. Pique też tam można dodać, ale ten przynajmniej dobrze gra zazwyczaj ostatnio

0

@Rust_Cohle jeśli nie jest dogadamy to tak :P ja jednak zakładam że już ma jakiś tam świstek z kimś podpisany

3

@Bagsik88 a ile on notuje tych statystyk? Xd bo najlepiej mu idą straty i przyjęcia piłki jak od deski

0

@Messibestplayerintheworld niby fajnie, tylko on normalnie bez tej akcji grał często słabo i często jakby mu się nie chciało, teraz jak odchodzi w lutym to już wgl u niego motywacji nie będzie i będzie miał wywalone

2

@Azacca jaka kontuzja człowieku xd ja wolę by jeżeli sama się dobrze czuje to by wystartowała i niech nawet zaraza. Przecież zaszczepieni są tam

22

@Azacca Tak, ja porównuje. Z jednym człowiek musiał się nauczyć, i z tym też trzeba. Ktoś ćwiczy całe życie by zdobyć coś na IO a tu nie może bo raz ma negatywny raz pozytywny, rzut monetą

6

@Fabik87 no prawda jest taka, że bez niego United by pewnie skończyli LM z dwoma punktami, a w lidze byliby w okolicach 15 miejsca, wiele razy im ratował tyłek

0

@KapiFCB za kilka lat będzie duży dylemat kto jest najlepszym Europejczykiem w historii, on czy Giannis. Z całym szacunkiem dla graczy jak Nowitzki czy Parker ale ta dwójka im strasznie odjedzie

0

Tak sobie oglądam Jesteś Bogiem.... Samobójstwo- akt odwagi czy akt słabości? Jak uważacie?

0

@kakusus zakala tej drużyny, kula od nogi. Dałbym najpierw szansę pozostałym, jak z nimi wyniki będą słabe to bym go wtedy wpuszczał, nie możemy sobie pozwolić na skończenie ligi poza top 4

1

@Janiama Z czego bodajże z Szwecja 2 razy nie trafił z 3m. Szkoda, że tego nie dodałeś

2

Przypieprzacie się o te doliczone minuty co mecz Realu, jakby to były kluczowe aspektu decydujące o spotkaniu

1

@Adi123456789 nie muszę bo je doskonale pamiętam. Tylko Pepe miał dwa takie sezony, w nich był chamski, ale gdyby je wyciągnąć z jego kariery to jeden z najczyściej grających obrońców.

2

@Adi123456789 co??? Pepe przy Ramosie to grzeczny chłopak. Miał dwa lata za Mourinho, który zrobił z niego bydle, ale potem był jednym z najczęściej grajacych obrońców. Nie warto powtarzać samych stereotypów bez ich weryfikacji

0

@FC1899Barca po tylu kompromitacjach Krychowiaka ja już wolę powracającego Bielika :P

1

@Encore gdyby poprawił nieco psychikę, umiał opanować emocje to mógłby być jeszcze lepszy. Często w meczach gdy mu nie idzie to już nie ma szans na jego "powrót"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?