1

@swiergol2 United btts i Villa bym stawiał. Kurs może być dobry na to

0

@Pawel13sz Alba na przebicie 33 strat. Tym razem postara się przebić 40

1

@paweldunajecfcb Brak gotówki

2

@tbas Xavi i sztab powinni oglądać mecze, może wt dy zobacza te nasze perełki w postaci Alby i Busquetsa

2

@RosjaninBut ale budowanie druzyny zaczyna się od obrony.

1

Laporta niech przestanie myśleć o jakimś Haalandzie. Wszystkie dostępne środki muszą iść na wzmocnienie obrony, bo potrzebujemy PO, SO i dwóch LO.

2

@Kinginiesta myślę że niestety jakieś 18mln

5

@Messibestplayerintheworld może by tak najlepszego LO świata sprzedać i zwolnić budżet na niego?

4

@Michu94 no i suuuuper :D

0

@qchulainn Arnold w obronie to jest niewiele lepszy niż Semedo

3

@BulaKG sprzedaje. Uważam go za wielki talent, ale no talent który strzeli 5goli na sezon to jednak mało, a 60mln to sporo kasy przy takiej sytuacji

0

@magister97r wiadomo że i tak by tego medialnego wybierali. No co tu robi AD to ja nie wiem xd mi najbardziej z zachodu szkoda Edwardsa

0

@arasz1819 walić La Rambla, szkoda że w klubie będą takie ananasy którzy i tak by go wtedy wystawili.

3

@Pawel13sz zdecydowanie. Już człowiek jest w takiej desperacji na LO, że wszystko co biega by wziął

9

@VbamboeB mam nadzieję, że drugie zdania to jakaś zajebista ironia a nie na serio

0

@maniak33333 nie będę ściemniał, że oglądałem go w Barcelonie B, więc tego nie wiem. Ale wiem jak biega Alba. No kurde jeśli Balde jest gorszy niż obecny Alba to powinni go sprzedać

0

@magister97r All Star jest na takim etapie sezonu, że powinien być jakiś wymóg rozegranych meczy.

1

@MesQueUnClub96 faworytką wygrała :P

0

@maniak33333 niech już będzie ten Balde. Alba stracił swój jedyny atut, czyli szybkość. No nie chce mi się wierzyć, że przy pierwszej bramce dla Bilbao to Balde by tak został z tylu

0

@barcelonaLM porażki z Bayernem, Liverpoolem, Romą, PSG i wszystkie klasyki to nie kompromitacja?

1

@Encore 50% głosów to głosy kibiców, 25% głosów to głosy zawodnicy, a pozostałe to dziennikarze

4

@maniak33333 Mordo....nie da się być gorszym niż Alba. On zawsze był słabym obrońca ale nadrabiał to szybkością i komunikacją z Messim. Teraz to jest tak wolny, że ja nie wiem czy Asensio by dogonił.

11

Oglądam tę drużynę od 2006, ale po tym meczu obiecałem sobie, że już nigdy nie obejrzę meczu gdzie w podstawowym składzie będzie trójkąt bermudzki, Pique-Alba-Busqets, który jest tu chyba od 10lat!!!! Oni są synonimem każdej kompromitacji, klęski i porażkę od 4 lat. Pique jeszcze ma jakieś dobre mecze, ale i tak już bardziej zajęty biznesem.

0

@swiergol2 sprzedałem gości którzy grają tylko za nazwisko. Alba, Busquets napewno nie grają za to co obecnie prezentują, Pique ma jeszcze dobre mecze. Oglądasz mecze czy żyjesz w 2015 i oni dalej są super?

0

@swiergol2 gość od 2 lat nie gra nic. Jaka chorągiewka gościu?????

0

Powinien być karny

0

Dobra, trzeba zacząć poważnie myśleć nad sprzedażą Fatiego. Bo to na ten moment to szklanka jak Dembele i Vermaelen.

3

Co jeszcze muszą zrobić święte krowy by grać mało lub odejść? Napluć na herb? Oddać kał na niego aportem podetrzeć się koszulka?

0

De Jong odchodź jak najszybciej. Genialne podanie do Williamsa. Mączyński na Euro 2016 grał lepiej

1

Nico, Busquets, de Jong. Za dużo tych defensywnych. Czyli z przodu zero zagrożenia, a znając Frankiego i Busquetsa to duże zagrożenie dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?