FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zagraliśmy źle wczoraj, aczkolwiek w pierwszej połowie wiele razy była dziura 10m pomiędzy obrońcami a pomocnikami, gdzie Asensio, Modric czy Benzema mogli piknik sobie zrobic. Oczy od tego bolały siedząc na kanapie, a oni na boisku tego nie widzieli
1
Szkoda że te wszystkie media są tak przychylne klubom. Chciałbym by jakiś dziennikarz miał na tyle jaj by zapytał się Xaviego, Koemana czy Valdka ile razy Pique Alba czy Busquets muszą zawalić bramek by stracili immunitet
5
@Encore nie. Jakby obronił to by była interwencja 1na100, która polegałaby na większej ilością szczęścia niż umiejętności
0
@bartulek98 z tym "jakiś dobry strzał" to chyba trochę odleciałes :P to się dzieje raz do roku xd
16
Wielu tu po meczu jest obrońców Dembele, mam takie jedno pytanie: ile razy gdy on ma piłkę pomysleliscie: "no jest szansa na gola"? Bo ja mam myśli "strzeli 4m nad bramką" albo "to za chwilę niezła kontra będzie"
1
@arasz1819 Odlicz gole Depaya z karnych. Gość jest żenujący, nie daje nic w rozegraniu i w ataku. Karykatura piłkarza
0
@arasz1819 a co ma on do tej dwójki?
3
Każda opcja w milionach 20+ za Depaya i 50+ za Frankie powinna być akceptowana od razu.
1
@Arkadio90 są dwa "ale". Uno: porównanie z tyłka dwóch różnych pozycji. Drugie uni: jeden chce pensji jakby był top3 piłkarzy na świecie a nie jest nawet top 30
1
@KacperVEB "o takiej charakterystyce"- możesz konkretnie opisac o jakiej? Bo to był kolejny mecz w którym wszystko chciał zrobić sam i wielki kał z tego wyszedł
2
Po co oni mu oferują dalej ten kontrakt??...jeszcze gdyby coś pokazywała na boisku ale on zagra jeden dobry mecz na 10
0
@Huberc1kk z tym dryblingiem to żart rozumiem? Bo pamiętam min 3x gdy stracił piłkę przy próbie dryblingu
0
Dembele miał dziś z dwa dobre kontakty z piłką???
2
Błagam ktokolwiek za Dembele. Gość jest tak niechlujny że rzygać się chce
1
Ten to ma ustawienie w polu karnym jak Inzaghi xd
4
Gramy jak równy z równym, nie jest źle
2
Gdyby u Dembele była statystyka za 5strzalow niecelnych to jeden gol ...
0
Benzema i goniący go Alves....człowiek miał wrażenie że gdzieś tam jeszcze wybiegnie Iniesta czy Pepe :P
0
Ważne że po meczu powie że trzeba wyciągnąć wnioski jak Alba i Pique zawsze i już +10 do zajebistosci i pewniaczek w składzie na kolejne 3lata
3
Nawet nie chce człowiekowi się liczyć strat Dembele....
4
Vinicius rozgrywa znakomity sezon, bez wątpienia jest najlepszym obok Benzemy piłkarzem ligi, pewnie jest top 5 skrzydłowych na świecie, ale to jego porównanie do Neymara, Ronaldinho czy innych wybitnych jest żałosne.
1
@antymadridista100 dlaczego?
1
@agaFCB pierwszy set, 13-11 dla Włochów
0
Ale ten Simon z Lube to jest bydle xd
1
@Djzordon Depay to by i Ciebie nawet nie okiwał....
5
@BombowiecKrawczyk i te hity Explosion, Basshunter, Kanikuły itp :P
3
@Rewolucja123 Covid tu nie ma nic do rzeczy.
0
@daro22 Digne jak grał w Evwrtonie to był jednym z lepszych LO w lidze, niedoceniany bo gra tam Robertson czy Cancelo. Cou to był wrak piłkarza, cena adekwatna
1
@kielon93 nasi dali 4litery w ostatnich minutach? Mordo to nie sen
1
@Ghotti ciekawe ile z niego by taki Guardiola wyciągnął