FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Kyrie pewnie zagra 3mecze na wyjeździe i szepty w głowie mu coś powiedzą by nie grać i tyle go widziano :P
0
@BartqRKO nie wymienia już go. Nie ma za kogo. Co prawda Blazers są głęboko w ****, ale oni chyba dalej chcą ciągnąć temat Lillard & Mccollum
2
@Dankhog czy ja wiem....jeden z nielicznych z tych słabych, którzy nie murowali się 90min i dużo ich meczu się fajnie oglądało
0
@michal26 z tego co kojarzę, to Steph dopiero w trzecim sezonie odpalał trójki. Zakładam, że po pierwszych 100mecxach najwięcej trójek może mieć Young
1
@Encore ciekawe kto ma najwięcej trójek po rozegraniu pierwszych 100meczy. Zakładam, że Edwards może być wysoko w tym
1
Takie pytanie związane z Var. Sędzia odgwizduje karnego, po czym dostaje informacje na słuchawkę że to była paskudna symulka, czy jak to zobaczy na video może dać żółtą kartkę? Wiem, że niby Var działa tylko na czerwo no ale to taki trochę dziwny przypadek
0
@YayaToure24 jeśli tak.na serio to wygląda na boisku to trochę przedszkole przypomina. "Ale podejdź do mnie i weź go przeproś" "no ale co mi nie pomagasz" itp itd....
1
@etobzyk Jesli w planach jest transfer dobrego napastnika w lato to Morata, ale jak nie to Icardi.
0
@patrykzmc2000 a tu 31.01 Torres dalej nie zarejestrowany
0
@Gaz a no wiesz, nie sztuką być lepszym niż Depay vs Bayern :p Sztuką jest być gorszym
2
@Gaz super, 9 odbiorów. Ale też np w drugiej połowie w ciągu minuty zanotowal dwie straty na 30m przed bramką Stegena....
2
Jakiego laptopa polecacie do 2000-2500? Ma po prostu sprawnie działać, bez żadnych gier itp :p
0
@xSZYMONOx 2/10
0
ZP loading
0
Hahaha ale nożyce xd
1
@Bocheno1 to tak jak Oskarek
9
Online obecnie jest tu 2459 użytkowników, zakładam, że 2400 by miało wiecej celnych wrzutek niż Mingueza
0
@fantom102 ale Serie A też trzyma poziom
1
Ale meczycho. Może być hit z golami i akcjami a nie nudne 0-0? Może być
0
@FC1899Barca City
0
@Uukasz_93 Jesli Demar i Lavine utrzymają taka formę to Byki wkoncu mogą awansowac np do finału konferencji
1
@szkutnik91 jak Eric zagra chociaż jeden taki mecz jak Militao przez ostatnie 2msc to wtedy można pogadać :P
0
@lukaszbarca15 były członek Bullet Clubu, mistrz dywizji lekkiej NJPW, miał kilka walk 5; 4,75 gwiazdkowych
0
@Transu96 To znaczy, że oglądasz w wrestlingu tylko WWE :p
0
Są tu fani wrestlingu. W lutym w Chorzowie będzie Marty Scurlla na gali. W latach 2014-2018 można go uznać spokojnie na top 10 wrestlerów na świecie
0
@Pressinho ale piłkarsko Morata półkę niżej niż Icardi
1
@MesQueUnClub96 To już 4lata minęły od Fonsiego????
1
@Comfortable_ a u mnie w bloku dziś kretyn strzelał przez okno na półpiętrze xd
0
@Deviler myślę, że to by było przy starszym towarzystwie puszczane, ale oni raczej na YT to mało się znają :P
0
Jak myślicie, jaka piosenka będzie najczęściej słuchana na YT na terenie Polski od teraz do powiedzmy 5rano? Ja stawiam na Papuga Maty