0

@Janiama w United jakoś miał i zawodził. Nie sztuką jest grać dobrze gdy inni są zajebiści. Gość był beznadziejny i mega irytujący

0

@lucca87 nie wyleciałby- zobacz wczorajsze sędziowanie. Alba przyaktorzyl jak każdy piłkarz na jego miejscu by to zrobił.

0

@gumaz święta bez polityki i kościoły to nie święta

9

@PatrychoO to są te różnice. Jak kiedyś Ramos sprowokował Cuadrado i ten dostał czerwoną to było genialne zachowanie Ramos, piękna prowokacja...jak Alba tak zrobił to być i debil.

0

@FafitFCB nie wiem czy kolejne 8-2 to by podniosło naszym morale

1

Pal licho sędzia....znowu dramatycznie słaby Frankie. Przecież to jest obecnie chyba najgorszy pomocnik w całej La Liga. Ter Stegen też geniusz jak podaje piłkę do Garcii przy którym jest dwóch napastników

1

Wpuscix Umtiti za Frankie i Araujo na atak- tak to powinno być a nie jakiś Luuk

1

Za chwilę jeszcze doliczyć 2min tylko xd

16

Ter Stegen i De Jong oni nie są bez formy. Oni po prostu myślą jak debile na boisku.... Niemiec podaje do Garcii przy którym jest dwóch piłkarzy

1

Nico za Frankie to obowiązek bo Sevilla gwalci w środku pola

8

Ja lepiej bym wrzucał niż Alba po tych rożnach i wolnych....

0

Dembele złota pilka za to, że jakis noname jak Rekik go wyjaśnia

2

@MateuszQ nie fatum tylko brak skupienia i brak bramkarza i obrońców

2

Nie no, wykończenie Papu pierwszy klasa. Zakładam, że Dembele czy Depay by strzelili 6m nad bramką

3

@Barca_Big_Moment Riquelme to chyba w top 10 nie jest jednak :P

4

Bernardo Silva jest najbardziej niedocenianym piłkarzem. Co ten gość robi niezależnie na jakiej pozycji by grał.

0

@busquets5 gość rozegrał u nas 2 sezony dobre. Skończmy traktować go jako jakąś legendę. Naraxie daje 4litery co chwilę i tyle.

6

@cchesterr43 ale on nie broni strzałów prosto w niego, jak np z Bayernem

1

@MESSIah16 z tym nigdy bym polemizował

0

Byłem już dwa razy na Fame MMA i wczoraj po raz pierwszy na KSW....KSW pod względem emocji i walk wyglado słabo (oprócz walki wieczoru). Zero emocjo

1

@Deviler w ta Fifę nie grałem, ale w poprzednie 2 Son na SPO to był idealny

0

@kamiVeB no właśnie teraz to przeczytałem. Może i lepiej, nie ma co się spieszyć skoro bez niego GSW i tak są pierwsi

0

@kamiVeB Dzis czytalem, że 29.12 ma zagrać bodajże z Denver :D

0

@Kidd Embiid nie będzie miał rywala, na moje 76 wygrają

4

@Pawel13sz Werner zdecydowanie

2

@doc ja tam nie tęsknię. Bardo dobrze że odszedł, jego meczów się nie dało oglądać. Korzystał z 14zawodnikow i gdyby nie Messi i Suarez bylibyśmy w większej D**** niż teraz

0

@Lionel_Messi10 a za 10min informacja, że termin powrotu dwójki jest nieznany

0

@doc oby oby

0

@JonSnow Utaj łatwo to bierze

0

@Encore 8, 9 i 10 miejsce to takie xd Curry zdecydowanie nad LeBron powinien być obecnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?