FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama w United jakoś miał i zawodził. Nie sztuką jest grać dobrze gdy inni są zajebiści. Gość był beznadziejny i mega irytujący
0
@lucca87 nie wyleciałby- zobacz wczorajsze sędziowanie. Alba przyaktorzyl jak każdy piłkarz na jego miejscu by to zrobił.
0
@gumaz święta bez polityki i kościoły to nie święta
9
@PatrychoO to są te różnice. Jak kiedyś Ramos sprowokował Cuadrado i ten dostał czerwoną to było genialne zachowanie Ramos, piękna prowokacja...jak Alba tak zrobił to być i debil.
0
@FafitFCB nie wiem czy kolejne 8-2 to by podniosło naszym morale
1
Pal licho sędzia....znowu dramatycznie słaby Frankie. Przecież to jest obecnie chyba najgorszy pomocnik w całej La Liga. Ter Stegen też geniusz jak podaje piłkę do Garcii przy którym jest dwóch napastników
1
Wpuscix Umtiti za Frankie i Araujo na atak- tak to powinno być a nie jakiś Luuk
1
Za chwilę jeszcze doliczyć 2min tylko xd
16
Ter Stegen i De Jong oni nie są bez formy. Oni po prostu myślą jak debile na boisku.... Niemiec podaje do Garcii przy którym jest dwóch piłkarzy
1
Nico za Frankie to obowiązek bo Sevilla gwalci w środku pola
8
Ja lepiej bym wrzucał niż Alba po tych rożnach i wolnych....
0
Dembele złota pilka za to, że jakis noname jak Rekik go wyjaśnia
2
@MateuszQ nie fatum tylko brak skupienia i brak bramkarza i obrońców
2
Nie no, wykończenie Papu pierwszy klasa. Zakładam, że Dembele czy Depay by strzelili 6m nad bramką
3
@Barca_Big_Moment Riquelme to chyba w top 10 nie jest jednak :P
4
Bernardo Silva jest najbardziej niedocenianym piłkarzem. Co ten gość robi niezależnie na jakiej pozycji by grał.
0
@busquets5 gość rozegrał u nas 2 sezony dobre. Skończmy traktować go jako jakąś legendę. Naraxie daje 4litery co chwilę i tyle.
6
@cchesterr43 ale on nie broni strzałów prosto w niego, jak np z Bayernem
1
@MESSIah16 z tym nigdy bym polemizował
0
Byłem już dwa razy na Fame MMA i wczoraj po raz pierwszy na KSW....KSW pod względem emocji i walk wyglado słabo (oprócz walki wieczoru). Zero emocjo
1
@Deviler w ta Fifę nie grałem, ale w poprzednie 2 Son na SPO to był idealny
0
@kamiVeB no właśnie teraz to przeczytałem. Może i lepiej, nie ma co się spieszyć skoro bez niego GSW i tak są pierwsi
0
@kamiVeB Dzis czytalem, że 29.12 ma zagrać bodajże z Denver :D
0
@Kidd Embiid nie będzie miał rywala, na moje 76 wygrają
4
@Pawel13sz Werner zdecydowanie
2
@doc ja tam nie tęsknię. Bardo dobrze że odszedł, jego meczów się nie dało oglądać. Korzystał z 14zawodnikow i gdyby nie Messi i Suarez bylibyśmy w większej D**** niż teraz
0
@Lionel_Messi10 a za 10min informacja, że termin powrotu dwójki jest nieznany
0
@doc oby oby
0
@JonSnow Utaj łatwo to bierze
0
@Encore 8, 9 i 10 miejsce to takie xd Curry zdecydowanie nad LeBron powinien być obecnie