FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ShawnC nie.
12
Depay przed kontuzją był fatalny...a i tak człowiek marzy by wszedł za Dembele
0
Dembele to taki Kucharczyk czy Grosicki tylko że z Francji :D
37
Ale Erik Garcia odkąd jest Xavi gra bardzo bardzo dobrze, dziś raz się pośliznął ale naprawił błąd a tak to bezbłędny
2
Dembele wyznaje zasadę ile strat tyle milionów pensji
0
Co ten Luuk odwala xd nagroda Puskasa za 2022 trafi do niego :D
0
@Dziki15 wystarczy znać 3-5 lektur ale dobrze i to wystarczy
1
Ludzie macie spalonego, choćby minimalnego a piszecie o skandalu? Za duzo z @Djzordon przebywacie :D
1
Będzie spalony niestety pewnie
0
@Janiama myślę że żadnego ultimatum mu zarząd nie dal.
1
@fart jakkolwiek uwielbiam Curry, to Giannks tak zdominował NBA, że aż ciężko uwierzyć. Nie zdziwie się jak za 10-15 lat po zakończeniu będzie miał takie osiągnięcia, że będzie go można wymieniać przy MJ czy LBJ
1
@Barca1922 no ale jednak Ferran po kontuzji to i tak kilka półek wyżej niż Luuk czy Jugtla :P Gavi czy Pedri też raczej gorzej niż Frankie grać nie będą.
0
@Norkusik no tylko że z powiedzmy top10 z rankingu żadna tak słabej psychy nie na. Dwie piłki jej nie wyjdą i już jej "nie ma". Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że głowa w sporcie jest tak samo ważna co umiejętności
0
@Barca1922 zależy od protokołu i kto wróci po kontuzji. Jak zagra Araujo, Gavi, Pedri, Torres to mamy szansę
0
@Norkusik to przynajmniej dobrze, że się przyznałeś ile oglądasz
1
@Janiama no ale co ma znaczenie ile Polek gralo na tym etapie? Ja piszę tylko o Świątek, a reszta mnie nie interesuje co było 10,20,30 lat temu. Co z tego że była w ćwierćfinale jak w nich przegrywała?
4
A świstak siedzi i zawija
0
@kamilo0066 turnieje wielkoszlemowe.....
0
Świątek miała jeden turniej i tyle. Z najlepszymi psycha jej siada niesamowicie. Każdy ćwierćfinal wielkiego szlema będzie dla niej osiągnięciem
2
@DonMatteo901 znacznie fajniejsze, szkoda że już takich nie mają
1
Ja to tam trochę tej podniety Haalandem nie rozumiem. Jego agentem jest sami wiemy kto i jakby jakimś cudem do nas przyszedł to za 2 lata powie: pensja dwa razy większa albo elo. Tak samo jak teraz z Dembele (swego czasu uznawany za takim sam talent jak Norweg). Dodatkowo przez dwa sezony w BVB kontuzjowany był przez ponad 100dni....
0
@AlexMQUC Czara ognia, komnata tajemnic i chyba książę półkrwi, aczkolwiek ulubiona scena ze wszystkich jest w więźniu Azkabanu :P
1
@bartas97 nietykalni.
0
@ELkakao No ale tu gol słusznie nieuznany, spalony byl
0
@ranger3120 Owca musi w pierwszych dwóch rundach wygrać. Ma siłę w łapach by nawet garde Pashy rozwalić, jak się to uda to wygra
2
@doc Bakambu to co okienko jest z nami łączony od jakiś 4 lat. Nieważne czy letnie czy zimowe
7
Czy Wam też Jugtla przypomina z twarzy wiecznie zdziwionego typowego Sebiksa spod bloku?
1
@fart jakbym był fanem Nets to bardziej bym czekał na powrót Harrisa niż Irvinga :p
0
@fart powrót Irvinga ich w perspektywie czasu osłabi. Jak można liczyć na gościa, który za tydzień stwierdzi że nie pojedzie np do Orlando bo tam jest bla bla bla.
0
@Cule1234 "Ludzie, ale tu nikogo nie ma"