2

@ShawnC nie.

12

Depay przed kontuzją był fatalny...a i tak człowiek marzy by wszedł za Dembele

0

Dembele to taki Kucharczyk czy Grosicki tylko że z Francji :D

37

Ale Erik Garcia odkąd jest Xavi gra bardzo bardzo dobrze, dziś raz się pośliznął ale naprawił błąd a tak to bezbłędny

2

Dembele wyznaje zasadę ile strat tyle milionów pensji

0

Co ten Luuk odwala xd nagroda Puskasa za 2022 trafi do niego :D

0

@Dziki15 wystarczy znać 3-5 lektur ale dobrze i to wystarczy

1

Ludzie macie spalonego, choćby minimalnego a piszecie o skandalu? Za duzo z @Djzordon przebywacie :D

1

Będzie spalony niestety pewnie

0

@Janiama myślę że żadnego ultimatum mu zarząd nie dal.

1

@fart jakkolwiek uwielbiam Curry, to Giannks tak zdominował NBA, że aż ciężko uwierzyć. Nie zdziwie się jak za 10-15 lat po zakończeniu będzie miał takie osiągnięcia, że będzie go można wymieniać przy MJ czy LBJ

1

@Barca1922 no ale jednak Ferran po kontuzji to i tak kilka półek wyżej niż Luuk czy Jugtla :P Gavi czy Pedri też raczej gorzej niż Frankie grać nie będą.

0

@Norkusik no tylko że z powiedzmy top10 z rankingu żadna tak słabej psychy nie na. Dwie piłki jej nie wyjdą i już jej "nie ma". Nie trzeba być geniuszem by wiedzieć, że głowa w sporcie jest tak samo ważna co umiejętności

0

@Barca1922 zależy od protokołu i kto wróci po kontuzji. Jak zagra Araujo, Gavi, Pedri, Torres to mamy szansę

0

@Norkusik to przynajmniej dobrze, że się przyznałeś ile oglądasz

1

@Janiama no ale co ma znaczenie ile Polek gralo na tym etapie? Ja piszę tylko o Świątek, a reszta mnie nie interesuje co było 10,20,30 lat temu. Co z tego że była w ćwierćfinale jak w nich przegrywała?

4

A świstak siedzi i zawija

0

@kamilo0066 turnieje wielkoszlemowe.....

0

Świątek miała jeden turniej i tyle. Z najlepszymi psycha jej siada niesamowicie. Każdy ćwierćfinal wielkiego szlema będzie dla niej osiągnięciem

2

@DonMatteo901 znacznie fajniejsze, szkoda że już takich nie mają

1

Ja to tam trochę tej podniety Haalandem nie rozumiem. Jego agentem jest sami wiemy kto i jakby jakimś cudem do nas przyszedł to za 2 lata powie: pensja dwa razy większa albo elo. Tak samo jak teraz z Dembele (swego czasu uznawany za takim sam talent jak Norweg). Dodatkowo przez dwa sezony w BVB kontuzjowany był przez ponad 100dni....

0

@AlexMQUC Czara ognia, komnata tajemnic i chyba książę półkrwi, aczkolwiek ulubiona scena ze wszystkich jest w więźniu Azkabanu :P

1

@bartas97 nietykalni.

0

@ELkakao No ale tu gol słusznie nieuznany, spalony byl

0

@ranger3120 Owca musi w pierwszych dwóch rundach wygrać. Ma siłę w łapach by nawet garde Pashy rozwalić, jak się to uda to wygra

2

@doc Bakambu to co okienko jest z nami łączony od jakiś 4 lat. Nieważne czy letnie czy zimowe

7

Czy Wam też Jugtla przypomina z twarzy wiecznie zdziwionego typowego Sebiksa spod bloku?

1

@fart jakbym był fanem Nets to bardziej bym czekał na powrót Harrisa niż Irvinga :p

0

@fart powrót Irvinga ich w perspektywie czasu osłabi. Jak można liczyć na gościa, który za tydzień stwierdzi że nie pojedzie np do Orlando bo tam jest bla bla bla.

0

@Cule1234 "Ludzie, ale tu nikogo nie ma"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?