1

@Kamiloza91 nie wiadomo kiedy go zarejestrują. Na ten moment nic więcej nie wiadomo

4

Komentarz usunięty

1

@kamiVeB ja nie nastawiam, wcześniej jest Dallas vs Chicago :P

2

@wildzenon12 jak twierdzisz że serie a jest przereklamowana to nie oglądasz jej od kilku lat.

1

@AdiKingu96 na moje to oni w 4 nie skończą. Za słabi są, a jak Chiesa dziś wypadł na dłużej to tym bardziej

1

@KapiFCB trzeba obejrzec chociaż pierwsza kwartę

1

@Momals11 jednak gdy po drugiej stronie zobaczą Messi, Mbappe czy Neymara to ani Carvalaj, ani Mendy nie będą aż tak się zapędzać.

1

@tomekjd no wiem

1

Mecz roku już 09.01?

1

Arthur wchodzi w 64min przy wyniku 3-1, ?min 78 i jest 3-4, wniosek? Arthur najlepszy pomocnik świata

1

Mourinho top. Xd

1

@Cwaniak4 5mln myślę max

6

Liga włoska bije ostatnio wszystkie ligi pod względem emocji. Nawet angielska wypada blado. Ilość goli, akcji, interwencji bramkarzy w szlagierach jest ogromna

0

@Neutral czy ja wiem. W lidze przed meczem z Realem z Koemana też każdy zakładał baty 4/5-0 a gdyby skuteczność np Moriby czy Desta to wiemy jakby się skończyło

0

@Kamiloza91 2-1. Jednak na Real się mocno zmobilizuja i nie zakładam totalnej wtopy

8

@JordiElNino nawet za 50. Gość stoi w miejscu

0

@Faun o atak się nie boję, oby tylko dalej był tak samo dobrym obrońca

1

Pierwszy raz w życiu oglądam oszukać przeznaczenie...ale to jest śmieszne xd

1

@BombowiecKrawczyk dziś w nocy raczej nic. Gdyby nie kontuzje to Suns vs Miami, ale obie drużyny bez wielu zawodników. Najbardziej wyrównany powinien być mecz Boston vs Knicks. Obie drużyny na styku walki o Play in

0

@MesQueUnClub96 co on zdobył dla Polski? Nie dla niemieckiego klubu. Niech wystartuje w niemieckim plebiscycie i tam wygra

1

Lewandowski sportowcem roku w Polsce za mecz z Węgrami.

12

Ter Stegen dobrze grający nogami to jest taki sam mit jak to, że Dembele jest obunożny (obie beznadziejne)

9

Alba się mija z piłką...ależ to jest farmazon od kilku miesięcy

1

Teraz to ja bym Dembele zostawił bo na kontry to jednak się nadaje. Wędka na Depaya i elo :D

0

Ale no on się musi uspokoić. Talent niesamowity, ale no przynajmniej z 5-7 tych żółtych kartek mógł nie dostać

5

Eric w pierwszej połowie i Alves w drugiej to majstersztyk

1

@msmsms zdecydowanie matura.

1

Skoro Luuk wygląda jak piłkarz to pewnie za chwilę dostanie kontuzję....

2

Frankie nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ani nawet najlepszym de Jongiem

0

@DwubiegunUwu Jaki jest w dryblowaniu???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?