FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 nie wiadomo kiedy go zarejestrują. Na ten moment nic więcej nie wiadomo
4
Komentarz usunięty
1
@kamiVeB ja nie nastawiam, wcześniej jest Dallas vs Chicago :P
2
@wildzenon12 jak twierdzisz że serie a jest przereklamowana to nie oglądasz jej od kilku lat.
1
@AdiKingu96 na moje to oni w 4 nie skończą. Za słabi są, a jak Chiesa dziś wypadł na dłużej to tym bardziej
1
@KapiFCB trzeba obejrzec chociaż pierwsza kwartę
1
@Momals11 jednak gdy po drugiej stronie zobaczą Messi, Mbappe czy Neymara to ani Carvalaj, ani Mendy nie będą aż tak się zapędzać.
1
@tomekjd no wiem
1
Mecz roku już 09.01?
1
Arthur wchodzi w 64min przy wyniku 3-1, ?min 78 i jest 3-4, wniosek? Arthur najlepszy pomocnik świata
1
Mourinho top. Xd
1
@Cwaniak4 5mln myślę max
6
Liga włoska bije ostatnio wszystkie ligi pod względem emocji. Nawet angielska wypada blado. Ilość goli, akcji, interwencji bramkarzy w szlagierach jest ogromna
0
@Neutral czy ja wiem. W lidze przed meczem z Realem z Koemana też każdy zakładał baty 4/5-0 a gdyby skuteczność np Moriby czy Desta to wiemy jakby się skończyło
0
@Kamiloza91 2-1. Jednak na Real się mocno zmobilizuja i nie zakładam totalnej wtopy
8
@JordiElNino nawet za 50. Gość stoi w miejscu
0
@Faun o atak się nie boję, oby tylko dalej był tak samo dobrym obrońca
1
Pierwszy raz w życiu oglądam oszukać przeznaczenie...ale to jest śmieszne xd
1
@BombowiecKrawczyk dziś w nocy raczej nic. Gdyby nie kontuzje to Suns vs Miami, ale obie drużyny bez wielu zawodników. Najbardziej wyrównany powinien być mecz Boston vs Knicks. Obie drużyny na styku walki o Play in
0
@MesQueUnClub96 co on zdobył dla Polski? Nie dla niemieckiego klubu. Niech wystartuje w niemieckim plebiscycie i tam wygra
1
Lewandowski sportowcem roku w Polsce za mecz z Węgrami.
12
Ter Stegen dobrze grający nogami to jest taki sam mit jak to, że Dembele jest obunożny (obie beznadziejne)
9
Alba się mija z piłką...ależ to jest farmazon od kilku miesięcy
1
Teraz to ja bym Dembele zostawił bo na kontry to jednak się nadaje. Wędka na Depaya i elo :D
0
Ale no on się musi uspokoić. Talent niesamowity, ale no przynajmniej z 5-7 tych żółtych kartek mógł nie dostać
5
Eric w pierwszej połowie i Alves w drugiej to majstersztyk
1
@msmsms zdecydowanie matura.
1
Skoro Luuk wygląda jak piłkarz to pewnie za chwilę dostanie kontuzję....
2
Frankie nie jest naszym najlepszym pomocnikiem ani nawet najlepszym de Jongiem
0
@DwubiegunUwu Jaki jest w dryblowaniu???