FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Owca musi w pierwszych dwóch rundach wygrać. Ma siłę w łapach by nawet garde Pashy rozwalić, jak się to uda to wygra
2
@doc Bakambu to co okienko jest z nami łączony od jakiś 4 lat. Nieważne czy letnie czy zimowe
7
Czy Wam też Jugtla przypomina z twarzy wiecznie zdziwionego typowego Sebiksa spod bloku?
1
@fart jakbym był fanem Nets to bardziej bym czekał na powrót Harrisa niż Irvinga :p
0
@fart powrót Irvinga ich w perspektywie czasu osłabi. Jak można liczyć na gościa, który za tydzień stwierdzi że nie pojedzie np do Orlando bo tam jest bla bla bla.
0
@Cule1234 "Ludzie, ale tu nikogo nie ma"
1
@tomek8756 podobnie ludzie myślą z Kanadą, większość myśli że Vancouver jest stolicą
0
@FC1899Barca Szymański nie dostał jakieś poważnej kontuzji? Był tu kiedyś filmik gdzie gość go od tyłu mocno wyciął
5
@Momals11 Maguire to powinien być wściekły na swoją grę, ostatnią osobą w United która może na kogoś narzekać
0
@Messibestplayerintheworld oceniam na podstawie tego co gra, a nie tego jaką ma renomę. Wczoraj goście z nizszej ligi go wyjaśniali jak chcieli.
0
Czy wolicie w lato np jednego napastnika z topu (tego Haalanda np) czy kupić LO i PO? Napastnik potrzebny, ale chyba boki obrony bardziej kuleją. To co robi Alba/Dest/Mingueza to poziom ekstraklasy
3
@Lionel_Messi10 podobno City szuka napastnika
0
@BartqRKO Steph ma kryzys, ale zakładam że on już mentalnie jest przy powrocie Klaya. Pewnie za tydzień rzuci 50pkt w tym 10x3. Stawiam na Curry
0
@Minotaur wg mnie biorąc całokształt jest chyba najlepsza
1
@patrykzmc2000 Vlahovic do nas xd
2
@PatrychoO Ulozyc kolejność aktorek tam od najładniejszej to jest dobry challenge. 4 takie bomby że Ho Ho
1
@Adi123456789 ja kiedyś miałem i po 2tyg nic już nie bolalo. A nie miałem takiej pomocy lekarskiej :P
1
@amanter jak u ręki to zagra już w weekend, a jak u nogi to z Realem też spokojnie zagra
1
@PatrychoO achh i ta wspaniała obsada :D
1
@kiper09 a za co miał dostać???
4
Potężne Linares wyjaśnia przyszłego zdobywcę ZP i jednego z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie, a jego agent przyjdzie jutro do Laporta i powie 100mln za sezon albo elo
0
Hehehe Alba to poziom Wawrzyniaka w obronie od kilku lat....super że gra ciągle
0
@GadulkiGembulki_FCB w Europie jakby tak Neymar zrobił to by pochwalili tego który faulował bo przecież ten brak szacunku pokazał ..
0
@MRE VComan jako przykład podałem :P to może być jakikolwiek inny skrzydłowy uznaje klasy
2
Jeśli na przestrzeni powiedzmy 5lat 2/3 wygramy ligę i raz LM to można będzie Laporta stawiać w np top 7 osób najważniejszych dla klubu w historii? Dwa razy by odbudował ten klub od prawie zera do potęgi europejskiej
0
@szkutnik91 to już wolę innych zawodników. Za taki zestaw np Vlahovic+Coman wyszłoby zdecydowanie taniej a i jakościowo byłoby lepiej. W tym sezonie Vlahovic jest lepszy niż Norweg
0
@Katalonbar Mysle, że obecnie Valencia jeśli by grał na SO, jak na PO to strefa spadkowa. Gość jest stosunkowo szybki, a na SO to dużo daje
2
@KrwawiaceoczyVEB jeszcze nieoficjalnie, ale tak mówią dziennikarze najbardziej rzetelni
0
@XTobiX myślę, że tak.
0
@Ali3231 "jeśli zbierze pieniądze" xd