0

@ranger3120 Owca musi w pierwszych dwóch rundach wygrać. Ma siłę w łapach by nawet garde Pashy rozwalić, jak się to uda to wygra

2

@doc Bakambu to co okienko jest z nami łączony od jakiś 4 lat. Nieważne czy letnie czy zimowe

7

Czy Wam też Jugtla przypomina z twarzy wiecznie zdziwionego typowego Sebiksa spod bloku?

1

@fart jakbym był fanem Nets to bardziej bym czekał na powrót Harrisa niż Irvinga :p

0

@fart powrót Irvinga ich w perspektywie czasu osłabi. Jak można liczyć na gościa, który za tydzień stwierdzi że nie pojedzie np do Orlando bo tam jest bla bla bla.

0

@Cule1234 "Ludzie, ale tu nikogo nie ma"

1

@tomek8756 podobnie ludzie myślą z Kanadą, większość myśli że Vancouver jest stolicą

0

@FC1899Barca Szymański nie dostał jakieś poważnej kontuzji? Był tu kiedyś filmik gdzie gość go od tyłu mocno wyciął

5

@Momals11 Maguire to powinien być wściekły na swoją grę, ostatnią osobą w United która może na kogoś narzekać

0

@Messibestplayerintheworld oceniam na podstawie tego co gra, a nie tego jaką ma renomę. Wczoraj goście z nizszej ligi go wyjaśniali jak chcieli.

0

Czy wolicie w lato np jednego napastnika z topu (tego Haalanda np) czy kupić LO i PO? Napastnik potrzebny, ale chyba boki obrony bardziej kuleją. To co robi Alba/Dest/Mingueza to poziom ekstraklasy

3

@Lionel_Messi10 podobno City szuka napastnika

0

@BartqRKO Steph ma kryzys, ale zakładam że on już mentalnie jest przy powrocie Klaya. Pewnie za tydzień rzuci 50pkt w tym 10x3. Stawiam na Curry

0

@Minotaur wg mnie biorąc całokształt jest chyba najlepsza

1

@patrykzmc2000 Vlahovic do nas xd

2

@PatrychoO Ulozyc kolejność aktorek tam od najładniejszej to jest dobry challenge. 4 takie bomby że Ho Ho

1

@Adi123456789 ja kiedyś miałem i po 2tyg nic już nie bolalo. A nie miałem takiej pomocy lekarskiej :P

1

@amanter jak u ręki to zagra już w weekend, a jak u nogi to z Realem też spokojnie zagra

1

@PatrychoO achh i ta wspaniała obsada :D

1

@kiper09 a za co miał dostać???

4

Potężne Linares wyjaśnia przyszłego zdobywcę ZP i jednego z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie, a jego agent przyjdzie jutro do Laporta i powie 100mln za sezon albo elo

0

Hehehe Alba to poziom Wawrzyniaka w obronie od kilku lat....super że gra ciągle

0

@GadulkiGembulki_FCB w Europie jakby tak Neymar zrobił to by pochwalili tego który faulował bo przecież ten brak szacunku pokazał ..

0

@MRE VComan jako przykład podałem :P to może być jakikolwiek inny skrzydłowy uznaje klasy

2

Jeśli na przestrzeni powiedzmy 5lat 2/3 wygramy ligę i raz LM to można będzie Laporta stawiać w np top 7 osób najważniejszych dla klubu w historii? Dwa razy by odbudował ten klub od prawie zera do potęgi europejskiej

0

@szkutnik91 to już wolę innych zawodników. Za taki zestaw np Vlahovic+Coman wyszłoby zdecydowanie taniej a i jakościowo byłoby lepiej. W tym sezonie Vlahovic jest lepszy niż Norweg

0

@Katalonbar Mysle, że obecnie Valencia jeśli by grał na SO, jak na PO to strefa spadkowa. Gość jest stosunkowo szybki, a na SO to dużo daje

2

@KrwawiaceoczyVEB jeszcze nieoficjalnie, ale tak mówią dziennikarze najbardziej rzetelni

0

@XTobiX myślę, że tak.

0

@Ali3231 "jeśli zbierze pieniądze" xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?