FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie, jaka piosenka będzie najczęściej słuchana na YT na terenie Polski od teraz do powiedzmy 5rano? Ja stawiam na Papuga Maty
0
@ElKamil ale przez ten jego pobyt u nas nawet dobrej kompilacji nie da się ułożyć xd
2
Dembele i jego agent serio uwierzyli, że jest lepszy niż Mbappe patrząc po tych wymaganiach.
0
@Encore piłkarsko bez wątpienia Icardi. Ale chyba bym go ni chciał u nas xd
1
@chavez znając Abramowicza to za 100mln
0
@Joe_Pesci odpowiadając na moją odpowiedź sam kontynuujesz dyskusje. Czego nie rozumiesz?
1
@DaPidejpi Wydaje mi się, że gdyby nie Johan to nie byłoby wgl wielu świetnych i wybitnych trenerów.
2
@Joe_Pesci gość wygrał 2 LM mając złote pokolenie, a z Bayernem i City tylko raz awansował do finału....z takimi "osiągnięciami" nie może być top1. Top3 max.
0
@Worny jedno rozcięcie gdy było 1 na 4? To albo to jakiś Bruce Lee, albo tamci mieli po 10lat
0
@Mario96w Golden Loszka zawsze na propsie :D
1
@doc zdecydowanie? W tym sezonie to Serb jest lepszy+ chyba aż tak często nie łapie kontuzjj
1
@lucca87 Vlahovic top. Gdyby grał w lepszym klubie to byłby uznawany za top5 napastników w tym sezonie, ale ze gra w przeciętnej Fiorentinie to jest jednym z wielu
0
@avexavi cokolwiek byle nie Morata
2
@Comentateiro wylądował!!!!!!
0
@Michael24 Szklanki oczywiście
0
@doc może Chiesy :p
2
@Pawel13sz patrząc co robią inni sędziowie w La Liga czy takiej Premier league to trzeba Lahoza uznać za jednego z lepszych sędziów. Nie wiem skąd ten płacz
0
@rafeVeB za dużo u nas ostatnio napastników było, którzy dochodzili do okazji a potem podawali do bramkarza lub Pani w 17 rzędzie nad bramką
3
Jesli Laporta myśli serio o Moracie i te plotki maja odrobinę prawdy w sobie bo będzie ruch na poziomie ściągnięcia Douglasa czy Boatenga....
0
@kulek22 To jak oni polegali na wstępnej umowie z Dembele to oni są takimi samymi kretynami jak Bartek :P
4
@patrykzmc2000 przecież on podpisując umowę się połamie
1
@KrwawiaceoczyVEB z nim to nigdy nie wiadomo :p mówiono że nie zagra w tym sezonie, po czym była opcja że wróci w grudniu, a ostatnio czytałem że jak LAC dostanie się do PO to może zagrać w pierwszej rundzie
4
@barcelonaLM Sousa vs Borek na Fame MMA
0
@Pilka_jest_okragla 10mln max jak da jakiś wariat to max
0
@Encore i za co Watanabe dostał technika tu? Jak mnie to wkurza w tych sędziach....wkurzył się, ale nie podskoczył do nikogo ani żadnego trash talku
5
@damian16161212 Niestety teraz człowiek popełni samobójstwo skacząc z 10pietra a i tak wpiszą powód Covid...
0
@DaPidejpi mówisz to myślisz kim jest ten Andres Cuccittini....
0
@kolomen2 tyle covidu że nie wiadomo kto zagra więc nie wiem czy warto grać :P
2
@Gomess i Tadic dalej kręci
0
@Shapiro byłem 17-19 grudnia i Pani na recepcji tylko zapytała, ale nic nie musiałem pokazywać