0

Jak myślicie, jaka piosenka będzie najczęściej słuchana na YT na terenie Polski od teraz do powiedzmy 5rano? Ja stawiam na Papuga Maty

0

@ElKamil ale przez ten jego pobyt u nas nawet dobrej kompilacji nie da się ułożyć xd

2

Dembele i jego agent serio uwierzyli, że jest lepszy niż Mbappe patrząc po tych wymaganiach.

0

@Encore piłkarsko bez wątpienia Icardi. Ale chyba bym go ni chciał u nas xd

1

@chavez znając Abramowicza to za 100mln

0

@Joe_Pesci odpowiadając na moją odpowiedź sam kontynuujesz dyskusje. Czego nie rozumiesz?

1

@DaPidejpi Wydaje mi się, że gdyby nie Johan to nie byłoby wgl wielu świetnych i wybitnych trenerów.

2

@Joe_Pesci gość wygrał 2 LM mając złote pokolenie, a z Bayernem i City tylko raz awansował do finału....z takimi "osiągnięciami" nie może być top1. Top3 max.

0

@Worny jedno rozcięcie gdy było 1 na 4? To albo to jakiś Bruce Lee, albo tamci mieli po 10lat

0

@Mario96w Golden Loszka zawsze na propsie :D

1

@doc zdecydowanie? W tym sezonie to Serb jest lepszy+ chyba aż tak często nie łapie kontuzjj

1

@lucca87 Vlahovic top. Gdyby grał w lepszym klubie to byłby uznawany za top5 napastników w tym sezonie, ale ze gra w przeciętnej Fiorentinie to jest jednym z wielu

0

@avexavi cokolwiek byle nie Morata

2

@Comentateiro wylądował!!!!!!

0

@Michael24 Szklanki oczywiście

0

@doc może Chiesy :p

2

@Pawel13sz patrząc co robią inni sędziowie w La Liga czy takiej Premier league to trzeba Lahoza uznać za jednego z lepszych sędziów. Nie wiem skąd ten płacz

0

@rafeVeB za dużo u nas ostatnio napastników było, którzy dochodzili do okazji a potem podawali do bramkarza lub Pani w 17 rzędzie nad bramką

3

Jesli Laporta myśli serio o Moracie i te plotki maja odrobinę prawdy w sobie bo będzie ruch na poziomie ściągnięcia Douglasa czy Boatenga....

0

@kulek22 To jak oni polegali na wstępnej umowie z Dembele to oni są takimi samymi kretynami jak Bartek :P

4

@patrykzmc2000 przecież on podpisując umowę się połamie

1

@KrwawiaceoczyVEB z nim to nigdy nie wiadomo :p mówiono że nie zagra w tym sezonie, po czym była opcja że wróci w grudniu, a ostatnio czytałem że jak LAC dostanie się do PO to może zagrać w pierwszej rundzie

4

@barcelonaLM Sousa vs Borek na Fame MMA

0

@Pilka_jest_okragla 10mln max jak da jakiś wariat to max

0

@Encore i za co Watanabe dostał technika tu? Jak mnie to wkurza w tych sędziach....wkurzył się, ale nie podskoczył do nikogo ani żadnego trash talku

5

@damian16161212 Niestety teraz człowiek popełni samobójstwo skacząc z 10pietra a i tak wpiszą powód Covid...

0

@DaPidejpi mówisz to myślisz kim jest ten Andres Cuccittini....

0

@kolomen2 tyle covidu że nie wiadomo kto zagra więc nie wiem czy warto grać :P

2

@Gomess i Tadic dalej kręci

0

@Shapiro byłem 17-19 grudnia i Pani na recepcji tylko zapytała, ale nic nie musiałem pokazywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?