FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 u nas to nikt nie gra na swojej pozycji
0
@Kusco15 Najwiekszy farmazon
0
Za ile kupię taka solidna kamerkę samochodową? Wgl się na tym nie znam i nie chce kupić jakiegoś szrotu
1
@Encore teraz te wsady pod nogą będą codziennością
0
@Messibestplayerintheworld a ma Lengeltow i Albow xd
0
@Kusco15 to i tak o kilka nazwisk za malo
1
@HighestInTheRoom zamieniłbym Luuka na Depaya.
0
@amanter Przykre jest to, że takich co obecnie prezentują 2 ligę u nas to jest z 10 typa
1
@Pawel13sz ta rewolucja to już trochę trwa xd szkoda że dalej te same nazwiska
9
Powinniśmy ich sprzedać bo na nich żadnych fundamentów nie zrobimy, a jakieś 100mln byśmy za nich wzięli
1
Depay- Dembele. Alba, Nico, Pique- Dest, Demir,Mingueza- Araujo, Lenglet, Neto. Tak proponuję wyjść w weekend, skoro i tak w tym klubie nikt nie gra na swojej pozycji to co zaszkodzi zaszaleć
0
@Sau_Ron żarty żartami, ale jakby Augsburg zagrał teraz 5 meczy z Barceloną to wydaje mi się, że w 3 byśmy kompletów punktów nie zdobyli
0
@Emhyr skończmy z tym że dał wiele. Zaliczył wygrana LM, ale wtedy to była maszyna MSN w ataku i jeden solidny sezon. W zasługach dla klubu obecnie jest na poziomie Punto jak nie ogarnie 4liter
0
De Jong+ ter Stegen+ Coutinho+ Depay+ Dest- daje jakieś 200mln a i tak na nich żadnych fundamentów nie będzie. Sprzedać w lato i rozpocząć pra dzieła rewolucję. Będą 3-4 lata suche, no ale z nimi i tak by było. Takich piłkarzy jak Pique czy Alba nie liczę bo na nich i tak byśmy za dużo nie zarobili
0
A już w ten weekend: SO zagra na PO, PO zagra na LO, kolejny PO zagra na PS, SP zagra na LS, a może by tak Neto do środka pomocy?
1
Tu nikt nie gra na swojej pozycji.....Alves jak zadebiutuje to pewnie na SO albo lewe skrzydlo
0
Kto w tym meczu u nas gra na swojej nominalnej pozycji?
5
Mingueza, Lenglet, Dest to powinni ulotki na plaży sprzedawać. Takich słabych piłkarzy nie ma w polskiej lidze
0
Jak Alba ma zejść to niech wpuści Balde a nie Mingueza. Skończmy grać do cholery z piłkarzami nie na swoich pozycjach. Niech Neto wejdzie na prawe skrzydło jeszcze
1
Jest 20min i 0-0!!! Sukces. No i nawet jakieś tam minimalne okazję były
1
@marcinK0000 no na razie 2 słuszne kartki
0
Ile można się jeszcze zastanawiac czy Dest to piłkarz na miarę klubu z aspiracjami?
0
Wgl jak sobie radzi ten Upamecano w Bayernie?
2
Sędzia zostawił piłkę Stegenowi. Zacząłem się wtedy obawiać co tym razem odwali
1
Ciekawe ile razy dziś Depay weźmie na plecy Sule i Upamecano i straci.
0
@4drian0 Davies doścignie Dembele i ten z wrażenia doznaje kontuzji
0
Werner strzela z minimalnego spalonego i var milczy....
0
najgorsze w tym jest to, że po porażce (prawdopodobnej) żaden z tych "kapitanów" typu Alba czy Busquets nie wyjdą do dziennikarzy tylko wyślą młodych....jedyne co to Pique moze miec jaja
0
ter Stegen, Pique, Lenglet, Alba, Busquets, Frankie....6 piłkarzy pamięta 8-2, oni chyba mają zapisać kolejny raz się w historii i dostać 10 brameczek.
1
@Lionel_Messi10 nie jestem pewien, ale jak dobrze pamietam, bylo, że jak zagra przez 2 sezony 50% meczy to wtefy obowiązek