0

Młoty na mistrza!!!

1

@neeed bo gdyby nie grał Coutinho to zagrałby na skrzydle Gavi i De Jong musiałby grać?

3

O ile Coutinho rozumiem, by de Jong odpoczął i Dembele jednak oszczędzać na Bayern, to Lenglet to jest handicap dla Betisu

4

Jorginho nie był najlepszym pomicnikiem ani w Chelsea gdy ta wygrywała LM, ani Włoch gdy Ci wygrywali Euro. Gość w top10 nie powinien być. On gra jak ukochany nasz Andre Gomes....podam do najbliższego i elo

1

Jorginho super podanie xs

0

@xVENUMx złota pilka

2

@tbas A z nim widzisz? Xd

1

@doc Laporta to lubi tak zapewniać o wszystkim a potem się skonczy jak z Messim :d

1

@Zawsze_Wierny Ferran to juz raczej środkowy napastnik, a Dembele skrzydło. Ale na koljenego laureta ZP, który jest lepszy od Mbappe to nie ma co już liczyc

0

@Zoker ważne, że dla LR jest 2/10

0

@brains no jemu to tak lepiej mówić, bo on nie ma równo w głowie.

1

@BorzyKrzys Dembele Top, Messi who?

0

ten wczorajszy "wywiad" Domagalik ze Stanowskim ciekawy i była jakaś kosa czy bardziej same podlizywanie się wzajemne?

4

@klopx są piosenki, których słow nie można zmieniać i to jest jedna z nich. :D

0

O co chodzi z tym Rangnickiem, że się wszyscy nim tak jarają? Rozumiem, że dzięki niemu Lipsk jest tam gdzie jest w dużej mierze, ale przecież on nic nie osiągnął, najlepszy klub jaki trenował to Schalke, a z kimkolwiek nie był łączony to już było, że ten klub będzie potęgą.

0

@Rothan1 na moje to Play in będzie dla nich dużym osiągnięciem

2

@macio_944 to i hotel Sheraton i hotel Kossak gwarantują widok i na to i na to no ale tam z kosztami dużo. Jak jest ciepło to jeszcze jest Forum, no ale to bardziej na piwko czy dobrego Burgerka, ogólnie to cieżko jak tak pizga znaleźć coś, bo ogródki na dachach są pewnie zamknięte

0

@zadafcb pocieszałby xD

1

@macio_944 hotel sheraton, ale to musisz dysponować dobrą gotowką :P no i pytanie czy po prostu restauracja na środku rynku to jest ta z "ładnym widokiem"

0

tak z ciekawości jest jakiś sport, który Wam się lepiej ogląda w wykonaniu kobiet niz mężczyzn?
PS: odejmujący sporty, które w nazwie mają słowo "plażowe" :D

0

@Grubson06 odlot wiekszy niż Boniek widze

0

@pedrixxx mozna stawiac na perełki jak się je ma w szkółce, a nie kupować kota w worku z ligi austriackiej za 40mln, gdy podobno nie mamy na pensje dla prawie nikogo. Torres rozumiem, sprawdził się w Valencii, w kadrze a i jak w City gra to cześto coś strzela czy asystuje

12

Ja myślę, że za chwilę @Djzordon pokaże linie i udowodni, że Modric był na spalonym

2

Włączyłem na chwilę Real i było więcej strzałów z dystansu niż u nas widziałem przez 3 lata

0

Po cholerę w multilidze puszczają derby Liverpoolu skoro jest cały mecz kanał niżej?? Debile

0

@kaamil1910 bo może w Formie jest jakaś nowa mapa czy cos

8

Trochę to takie żałosne jeśli to prawda

0

@Mathew86 Tylko pytanie czy zasadniczo został wybrany najlepszym piłkarzem mundialu

2

@JohnnyBarca Co tych ojców wszystkich poj****? Xd

1

@AllBundy prędzej nam Dynamo pomoże niż sami sobie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?