FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże Depay tym ciulu ....kolejny raz. Jeden mecz mi wyszedł z RSSS i tyle.
1
Ale przy rzutach różnych Araujo, Pique, Lenglet i Nico to będzie moc...ale zapewne stracimy po różnym xd
2
Widzę, że Lewy wkoncu nie strzelił z 5m na pustaka ani po karnym. Podobną okazję miał z Węgrami...a nie czekaj
0
@Pilka_jest_okragla jak taki skład to ciekawe czy 3 z tyłu i Dest/Alba wahadłowi czy jednak 4-3-3. jeśli taki skład to wolę 3 z tyłu
1
@BorzyKrzys no to chyba Napoli żegna się z walką o mistrza.
0
@amanter kurde, Gabigol jednej brameczki zabrakło do podium ZP....szkoda chłopa
0
@takisobiektos no ale Whiteside się tu zajebiście spisał :P to juz chyba 5-6 filmik od kiedy Ja gra w NBA gdzie to piszą, że próbował zakończyć karierę x zawodnika przez wsad, ale za każdym razem mu to nie wychodzi. W tym sezonie jet top 10 zawodników ale takie pompowanie jest idiotyczne :P
1
@fart czy Ty własnie obraziłeś poteżne Sacramento?....
0
@magister97r nie myslałem, że mecz LAL vs Detroit będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych w tygodniu :P
4
to w której minucie Araujo i Pique wyląduje na szpicy i taktyka tysiąca wrzutek?
0
@Don Lucas pewniak do mistrza, z taką trójka wspartą Bewley to mus
0
ktoś ogladał dziś moc futbolu na kanale sportowym? jest coś oprócz Bayernu, Lewandowskim i Legii?
0
@BartqRKO Detroit umie w bójki, tego gościa z Pistonsa to policja wyprowadzała bo akurat na chwilę włączyłem
1
@Criss18Barca to nie żadna prowokacja tylko prawda. O ile od hiszpańskiej mi się ich źle słucha, tak od włoskiej top. Z meczu Spezia vs Venezia umiał zrobić widowisko :P
0
@dawo17 znając kibiców obu drużyn pytanie brzmi czy mecz dotrwa do końca :P
3
@GeneralXavi zajebisty serial
5
Serie A to obecnie najlepsza zdecydowanie liga do oglądania. Meczycho Inter vs Napoli kozackie. Wszystko bylo
0
@Rewolucja123 ale to jak Araujo i Luuk "podali" ta piłeczka ....xd
10
@Mario96w po prostu ludzie zazdroszczą Realowi takiego piłkarza. U nas od czasu Neymara nie ma nikogo kto umie w drybling. Przecież takie Dembele i drybling to jest największy fake w piłce nożnej
1
Cancelo potwór.
0
@derlysy1979 najtaniej pociągiem na dworzec, ale jak koniecznie taxi to klasycznie Uber/bolt
1
@Rewolucja123 Juz Gumbau był lepszy, Sampler to wieczny talent który nigdy nic nie pokazał
0
@Jakchcesz ale to ile razy spudłował z 5m to głowa mala
3
@Pilka_jest_okragla Z tym skrzydłem bym nie przesadzał.
1
@IronSanHybrid patologia jest na konferencji, ale no o to w tym chodzi, sam poziom walk trzeba powiedzieć że z gali na galę jest coraz lepszy
0
@PartidarioCatalan nie no, nie wybiegał. Prawie zawsze stoi przed obrońca
5
Abde pokazał wczoraj coś czego przez ostatnie 5lat wgl u nas nie widziałem. Wybiegł zapleczy obrońcy na prostopadła piłę....można tak grać? Można. Gdyby tak Fati, Depay czy ten Dembele robili a nie czekali przy linii jak słupy soli i podawali potem do tyłu
0
@MessiIniestaRonnie mental w sporcie jest niesamowicie ważny, lepiej dawać takie przesłanie niż: kim ja mam tu kurna grać
1
@Deeespacito xdd no dobra niby tak :D
0
@MigcampistaCesc pierwszy mecz jaki zagramy w styczniu to będzie debiut Alvesa na 100%