0

Boże Depay tym ciulu ....kolejny raz. Jeden mecz mi wyszedł z RSSS i tyle.

1

Ale przy rzutach różnych Araujo, Pique, Lenglet i Nico to będzie moc...ale zapewne stracimy po różnym xd

2

Widzę, że Lewy wkoncu nie strzelił z 5m na pustaka ani po karnym. Podobną okazję miał z Węgrami...a nie czekaj

0

@Pilka_jest_okragla jak taki skład to ciekawe czy 3 z tyłu i Dest/Alba wahadłowi czy jednak 4-3-3. jeśli taki skład to wolę 3 z tyłu

1

@BorzyKrzys no to chyba Napoli żegna się z walką o mistrza.

0

@amanter kurde, Gabigol jednej brameczki zabrakło do podium ZP....szkoda chłopa

0

@takisobiektos no ale Whiteside się tu zajebiście spisał :P to juz chyba 5-6 filmik od kiedy Ja gra w NBA gdzie to piszą, że próbował zakończyć karierę x zawodnika przez wsad, ale za każdym razem mu to nie wychodzi. W tym sezonie jet top 10 zawodników ale takie pompowanie jest idiotyczne :P

1

@fart czy Ty własnie obraziłeś poteżne Sacramento?....

0

@magister97r nie myslałem, że mecz LAL vs Detroit będzie jednym z najbardziej wyczekiwanych w tygodniu :P

4

to w której minucie Araujo i Pique wyląduje na szpicy i taktyka tysiąca wrzutek?

0

@Don Lucas pewniak do mistrza, z taką trójka wspartą Bewley to mus

0

ktoś ogladał dziś moc futbolu na kanale sportowym? jest coś oprócz Bayernu, Lewandowskim i Legii?

0

@BartqRKO Detroit umie w bójki, tego gościa z Pistonsa to policja wyprowadzała bo akurat na chwilę włączyłem

1

@Criss18Barca to nie żadna prowokacja tylko prawda. O ile od hiszpańskiej mi się ich źle słucha, tak od włoskiej top. Z meczu Spezia vs Venezia umiał zrobić widowisko :P

0

@dawo17 znając kibiców obu drużyn pytanie brzmi czy mecz dotrwa do końca :P

3

@GeneralXavi zajebisty serial

5

Serie A to obecnie najlepsza zdecydowanie liga do oglądania. Meczycho Inter vs Napoli kozackie. Wszystko bylo

0

@Rewolucja123 ale to jak Araujo i Luuk "podali" ta piłeczka ....xd

10

@Mario96w po prostu ludzie zazdroszczą Realowi takiego piłkarza. U nas od czasu Neymara nie ma nikogo kto umie w drybling. Przecież takie Dembele i drybling to jest największy fake w piłce nożnej

1

Cancelo potwór.

0

@derlysy1979 najtaniej pociągiem na dworzec, ale jak koniecznie taxi to klasycznie Uber/bolt

1

@Rewolucja123 Juz Gumbau był lepszy, Sampler to wieczny talent który nigdy nic nie pokazał

0

@Jakchcesz ale to ile razy spudłował z 5m to głowa mala

3

@Pilka_jest_okragla Z tym skrzydłem bym nie przesadzał.

1

@IronSanHybrid patologia jest na konferencji, ale no o to w tym chodzi, sam poziom walk trzeba powiedzieć że z gali na galę jest coraz lepszy

0

@PartidarioCatalan nie no, nie wybiegał. Prawie zawsze stoi przed obrońca

5

Abde pokazał wczoraj coś czego przez ostatnie 5lat wgl u nas nie widziałem. Wybiegł zapleczy obrońcy na prostopadła piłę....można tak grać? Można. Gdyby tak Fati, Depay czy ten Dembele robili a nie czekali przy linii jak słupy soli i podawali potem do tyłu

0

@MessiIniestaRonnie mental w sporcie jest niesamowicie ważny, lepiej dawać takie przesłanie niż: kim ja mam tu kurna grać

1

@Deeespacito xdd no dobra niby tak :D

0

@MigcampistaCesc pierwszy mecz jaki zagramy w styczniu to będzie debiut Alvesa na 100%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?