0

GSW dziś bez Curry, Green, Portera i Igiego...głupio przegrać by było z Detroit :D

1

@PatrychoO Jesli to prawda to już powinni zerwać z nim kontrakt i tyle. Na pewno w takiej sytuacji obyłoby się bez kar skoro on ma takie podejście. Dziecko 4letnie więcej mózgu ma

0

@FC1899Barca nie wierze że są ludzie którzy jeszcze bronią tego gościa....

1

@Pawlak1992 ja uwielbiam Edwarda Nortona

0

@hayek nie? Xd nabił sobie statystyki z Andora ale z Węgrami już mu się nie chciało. Pieprzony narcyz

3

@Momals11 Neymar do PSG

11

Komentarz usunięty

0

@lucas/catalan no pewnie kwestia czasu kiedy powstanie jakas nowa tygodniówka. Plus AEW jest taki, że zawodnicy moga występować i pojawiać się w innych federacjach. O Cage też całkowicie zapomniałem, chociaż nie wiem czy on nie odszedł własnie przez pozycje

13

@Drzymala94 Dembele miałby kolege z szpitala

1

@lucas/catalan roster wwe vs roster aew to niebo a ziemia

0

@Rust_Cohle walczył, bo nie miał mocnych rywali. Tu jednak gdy półdystans mu nie będzie szedł to może przejść na trzymanie dystansu i wtedy Wrzosek będzie miał duży problem

0

@DaPidejpi jaki wpierdziel jak on Khabiba, Poiriera i McGregora na raz w stójce by rozwalił :D

0

@matirix20 zasięg rąk zrobi swoje. Kasjusz wygra

0

@Criss18Barca rugby, koszykówka, żużel, siatkówka

0

@Encore jak tak dalej pójdzie to będzie miał więcej niż wszyscy pozostali razem wzięci takich spotkań :P

0

@FC1899Barca dawać tego bramkarza za Ter Stegena

0

@POLAK12345 W tej sytuacji bardziej pseudo jest podejście Lewandowskiego....

0

@Encore a jak tam wygląda liczba strat i beznadziejnych strzałów/podań?

2

@MysticCat ale jaki by tam był potencjał na wymówki...kliemat, wiatr, boisko złe, inna piłka, rywal egzotyczny prze co brak materiału do przygotowań, problemy z lotem itp itd

9

też tak macie, że po tym meczu z Węgrami macie wywalone na te baraże i nasz wyjazd na Mundial? Kogolwiek nie wylosujemy człowiek pewnie obejrzy, ale nie będe siedział zdenerwowany tylko na totalnym luzie.

7

@Pawel13sz jak najbardziej za.

0

@rutek71 Vlahović strzela w Serie A, Adeyemi w lidze austriackiej...serio to dla Ciebie to samo???

0

@normasubiektywna a kot powiedział ze to ma byc młody? Mamy już tyle młodych piłkarzy, ze na atak może warto ściągnąc kogoś np w wieku 25-30? Albo tym, którym konczy się kontrakt w czerwcu? Vlahović czy Insigne (lub Mertens)- im się chyba kończy kontrakt teraz

0

@BarcaInfo jeden mecz z Sevillą nic nie znaczy, Depay też z RSSS zagrał wspaniale a teraz wiemy jak gra :P ja nie mówie, że jest słabym piłkarzem i ten transfer to głupota, ale no z naszym budżetem to trzeba uważać na każdy milion, a tu 40mln za, bądź co bądź, kota w worku? Jak dla mnie paranoja.

20

40mln za 19-latka który na razie błyszcze tylko w lidze austriackiej? Przy naszym budżecie? Za 40mln można mieć naprawdę solidne wzmocnienie, a nie ryzykować.

0

Kto jest bardziej drewniany: Piątek czy Luuk de Jong?

0

@Encore żeby się nie okazało, że Atlanta do PO nie wejdzie :D

0

@Xxxbarca4ever przyznam, że Zawiercia widziałem jeden mecz w tym sezonie. O ile dwa pierwsze miejsce na koniec to raczej pewniaki (Zaksa i Jastrzębski) tak dalej mamy 4 druzyny z dużymi ambicjami (z całym szacunkiem do Lublina ale ich nie licze)

0

@Momals11 ja tam nie jestem jakoś jego wielkim fanem. Gdybym był trenerm i miał do wyboru np Vinicius vs Mbappe, to biorę Brazylijczyka. Mbappe ma szybkosć, ale w dryblingu na małej przestrzeni nie jest wybitny.

0

@prokofiew za dużo razy wygrywał z Pedrosa więc nie przepadam za nim :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?