1

@Barca1992 jeszcze rozumiem kibiców Realu prosto z Hiszpanii, bo wiadomo jak wygląda sytuacja polityczna Hiszpania vs Katalonia, ale np Polscy kibice Realu powinni się cieszyć wg mnie :P dla mnie jakby Lucho nie powołał Pedri, Fati, Alby czy Busquetsa jakby byli zdrowi to by było super :D

0

@TheNekro94 no znma te argumenty i doskonale pamiętam jego problemy z Gaurdiolą, ale czy 22 gole w sezonie za jednego z top5 napastników XXI w (wg mnie spokojnie w tej topce jest) to super wynik? nie mówię, że słaby ale oczekuje odrobine więcej. Na samych Almeriach czy Zaragozza powinien strzelić z 10 :P

0

@TheNekro94 no jak na Ibrahimowicia we wszystkich rozgrywkach? wg mnie tak

10

@Rewolucja123 ja to nie rozumiem kibiców Realu, że Lucho nie powołuje ich zawodników. Przecież to dla nich zajebista wiadomość, odpoczną i zmiejszą szansę na potencjalne kontuzje

0

@Danny Gaucho Ibra mimo, zę grał krótko to jednak mało jak na niego tych bramek

0

@Woland10 w poście powyżej xD

1

@takisobiektos kolejna klęska LAL? Why not :P

4

Gavi zrobił Inieste

0

@Janiama to lepiej by zagrał z Węgrami niż z Andora, no ale z Andora łatwiej statystyki nabić

0

@Encore no wiem, ale szkoda że ten też

0

Szkoda, że w ATP masters też grają do 2setow. Skoro to ma wyłonić najlepszego zawodnika sezonu to powinno być do 3setow wygranych wg mnie

1

@zadafcb mamma mia

1

@Objectivo Wiseman rozczarował rok temu, ale Kerr pewnie wyciągnie z niego dużo. Bardzo dobry rozkład dla GSW, bo nie muszą się spieszyć z powrotem Klaya, oby tylko na PO juz był w formie i będzie git

1

@Objectivo GSW wkońcu grali z kimś z dobrym bilansem i wygrali bez problemu. Oby ich kontuzję omijały i awansowali min do finału konferencji. Curry MVP

0

@ShinobiQWE z Benfica szczególnie dobrze strzelił

0

Ale to wszystko zaczyna układać się w całość. Ściągamy Luuka (który nie umie trafić z 2m głowa do bramki), a następnie Alvesa który umie dośrodkować.....

14

@Neutral co???? Porównanie Sterlinga do Williana? Przecież oni w żaden sposób nie są do siebie podobni

0

@barcowy1899 Alves pomimo wieku będzie najlepszym PO w tej lidze. Jestem tego pewny. Carvalaj co chwilę wypada, Trippier nie równy

4

@Kgorecki2500 tylko mokry

1

@fart wkoncu PG gra w LAC jak na niego

0

@Tomo_95 dlaczego?

15

@Pogba Umtiti w formie i Araujo? to by była ściana

4

@amanter Gumbau ma większy potencjał niż Pedri, Gavi i Nico

1

@PatrychoO środek tygodnia jest, więc w dużym stopniu dlatego

0

@Encore ale ze Luksemburg przed Irlandia...

3

@verdant można zagrać prostopadle podanie? Można

2

@damiano996 Alves na IO był najlepszym piłkarzem i w kadrze jak gra dalej prezentuje się super, Jak sobie myśle o pojedynku Vinicius Vs Dest (Mingueza) czy Carrasco vs Dest to mnie ciarki biorą, na myśl Vinicius vs 40letni Alves jestem dziwnie spokojny

0

jak piszecie takie komentarze to byłoby super gdybyście napisali kto jest pierwszy :D

0

@KacperVEB będzie, nie ma kto za niego zagrać kto prezentuje poziom. Bereszynski to jedyna opcja, ale Sousa nie ma do niego przekonania

0

@BarcaInfo Trincao to gość na miarę może Valencii czy Betisu.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?