0

@Essos Salah, Vinicius i Chiesa. Nikogo z trójki PSG nie daje bo u nich ciężko to rozdzielić na pozycję

0

To na Benfica bez Alby, Busquetsa i Pique? Xavi mówił że mogą grać raz w tygodniu

3

Komentarz usunięty

2

@FafitFCB już jest.

3

@eckov skończmy już z tym Dembele :P chodzić to on może do psychiatry

2

@IronSanHybrid jo Cię krynca, ale pieczarka

1

@kuz a mi się wydaje, że tu 9/10 osób gdyby miało propozycje 9minut spędzenia w ringu za taki hajs to jedyne pytanie jakie by zadali to ile mają czasu na przygotowanie, wręcz jestem tego pewny

0

@SinMistico myślę, że gdyby to było takie łatwe to właśnie byś wyjeżdżał z tej ergo areny bogatszy o kilkadziesiąt tysięcy złoty za walkę :P

5

I tak najpiękniejsze na całej gali była Oliwka Brazil i suty jak Salami xd

0

Coutinho chciał zrobić tego gościa co w meczu Legia vs Napoli sprowokował 2 karne, przewrotka we własnym polu karnym xd

3

Wiele razy broniłem Mingueze, że to może być taki nasz Nacho....no ale jednak nie xd taki nasz Wawrzyniak

10

Abde wychodzi za plecy obrońcy i od razu 100% okazja. Od 5lat nie widziałem u nas takiego zachowania skrzydłowych

6

@tomek8756 wg mnie nie, ale widziałem znacznie bardziej kontrowersyjne karne

0

Narazie o taktyce i zmianach nie ma co mówić, oprócz tego że Depay dalej gra totalne zero

8

Kiedyś Orłowski to był dobry dziennikarz, ale od 3-4lat gada totalne głupoty

0

@Shroud już bym wolał Balde, braki w ustawieniu mógłby nadrobić szybkością

0

Mingueza powinien grać na SO, nawet wysoki, a i szybki jak na potencjalnego SO. W ataku nic nie daje

0

@Cwaniak4 to nie wiesz ile dziś tych dzbanów będzie xd

1

Mam nadzieję, że nie zobaczę dziś dziesiątek wrzutek od Minguezy i Alby

3

Po tym co odwala Maguire chciałbym powiedzieć tylko jedno: przepraszam Lenglet za każde złe słowo na Ciebie

1

United xddd kto lepszy: Ole Gunar czy Ronald?

0

Jaki był ostatni piłkarz, którego wypożyczyliśmy do nas i był ważną częścią drużyny? Davids? Czy ktoś jeszcze później był?

4

Wypożyczenie Sterlinga i odejście już w styczniu Dembele (może United nie będzie czekał do lipca i da jakieś 5mln)? Byłoby zbyt pięknie

0

F1 jest teraz ciekawsze niż np 10lat temu? Bo kiedyś oglądałem i jak wystartowali to już zazwyczaj tak dojechali do mety, no chyba że jakiś Hamilton czy Alonso za kare byli na końcu to wtedy się coś działo.

0

@magister97r czyli raczej koniec walki o nawet Play in

0

@ElKamil i tak będzie bo będzie kontuzjowany

6

@horang i całe szczęście

1

@patrykzmc2000 Dembele pewnie nie rozumie co tam jest na tej umowie napisane albo myślał że to od jakiegoś komornika pismo

1

@Krystian1588 Kapitan Claw

0

@El dominatore Oby to drugie nie musiało się wydarzyć bo to będzie znaczyło że Espanyol nie miał okazji :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?